Co je podstatou liposukce?

0

Téměř každá žena má svoje problematické partie. Ať děláte co děláte, cvičíte i zdravě jíte, z těchto míst zkrátka nechtějí centimetry navíc zmizet. Co teď? Smířit se s postavou, která prostě není podle vašich představ nebo se pokusit vysněné křivky přece jen získat? Můžete docílit postavy, po níž toužíte, řekneme vám, jak.

 

Co je podstatou liposukce?

 

Podle toho, o které z nich vlastně hovoříme. Nejprve si v krátkosti představme tu, která spadá do odvětví plastické chirurgie. Zpravidla pouze v místním znecitlivění vám lékař nejprve naruší podkožní tuk a následně vás těchto přebytků zbaví odsátím. Výsledkem bude lépe zformovaná postava, liposukce vám vlastně tělo dokáže „vymodelovat“.

Rozhodně za vás ovšem nezhubne, přebytečných kilogramů se musíte zbavit vlastními silami, je navíc zapotřebí stravovací režim dodržovat. Tukové buňky se sice zvládají množit jen zhruba do vašich dvaceti let, později tedy jejich počet máte už daný, ale zvětšovat svůj objem dokáží úspěšně navždy.

Nicméně je pravda, že jejich úbytek se zpravidla projeví tím, že pokud se vám povede za čas opět přibrat, tak se to na postavě podepíše celkově, a nikoli už tak markantně pouze na jediné části těla. Díky těmto benefitům stále více lidí začíná uvažovat nad výhodami takového zákroku, ale dává přednost metodě neinvazivní.

 

Jaké výhody má v tomto případě použití ultrazvuku?

 

Ultrazvuková lipolýza, jak by se měl zákrok nazývat přesněji než liposukce, je metoda neinvazivní, proto bezbolestná. Tukové buňky při ní nejsou odebírány, pouze zmenší svůj objem. Dojde totiž k jejich zahřátí právě působením ultrazvuku, což je donutí tuk emulgovat. Ten pak přes membránu buňky skrze vytvořené póry putuje do mezibuněčného prostoru a odsud do lymfatického systému, který ho odvede do jater, tudíž ho tělo takto naprosto přirozenou cestou odbourá.

Po zákroku vám tedy nehrozí modřiny nebo jiné nepříjemné vedlejší účinky a ani neucítíte bolest. Ultrazvuková energie totiž nepoškozuje kůži a ani cévy či nervy. A zároveň s její pomocí dojde také k vyhlazení pokožky.

 

Co vám nabídne klinika Altos Praha, pokud se budete chtít absolvovat liposukci s naší pomocí?

 

Nejmodernější ošetření za pomoci revolučního laseru TriActive+, který v sobě syntetizuje všechny dostupné poznatky ohledně odstranění tohoto problému. Což znamená, že naše léčebná metoda využívá komplexního spektra řešení, jež zahrnují ošetření ultrazvukem a zároveň i radiofrekvenční lifting, který dokáže cíleně zahřát tkáň a stimulovat tím produkci kolagenu.

Konečně se tak už nebudete muset trápit svou postavou, získáte vytoužené tělo, zbavíte se několika centimetrů v problémových partiích a zároveň získáte svěží, mladistvou a vypnutou kůži, a to i v partiích, které je nesmírně obtížné zpevnit jakýmkoli cvičením, u žen to často bývají povislé paže.