Nejlepší ketonová dieta v roce 2023 – porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix

4

Nejlepší ketonová dietaporovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix. Hledáte ty nejlepší diety na hubnutí, které skutečně fungují? Udělali jsme pro vás velké srovnání těch proteinových, které v roce 2022 frčí a budou i v roce 2023 a pomohou vám zhubnout.

Přesně tak, už víme, že proteinová dieta je nejlepší, protože při ní nehladovíte, máte stále dostatek energie a chráníte tak i svoje svaly, jimž by mohl u jakékoliv jiné diety hrozit nepříjemný úbytek. Pokud totiž dietu sestavíte špatně, vaše tělo si začne ujídat „samo ze sebe,“ a bohužel se ne vždy jedná o tuky. Bohužel svaly jsou dost často na řadě jako první.

Chcete zhubnout? Víme, která dieta opravdu funguje

Pokud jednou do hubnoucího kolotoče nastoupíte, je to téměř pokaždé stejné. Na nějakou dobu sice zhubnete, ale nakonec se vše vrátí do starých kolejí. A to určitě nechcete, že? Pak by vám určitě neměl uniknout pojem „zdravé hubnutí.“ A co to vlastně je? Jedná se o zcela přirozený proces, při kterém se v těle nastartují prospěšné metabolické procesy, které odbourávají tuk zcela přirozeně.

Pokud bychom měli tento proces k něčemu připodobnit, museli bychom se vrátit do doby lovců mamutů. V dobách hojnosti tloustli, zatímco v měsících nedostatku se jejich zakulacená bříška postupně vytrácela. A přesně to se díky šikovně sestavené proteinové dietě může stát i u vás.

KetoDiet recenze a moje zkušenost

Proteinové diety jsou nejlepší, protože toho o hubnutí vědí opravdu hodně

Během zdravého hubnutí trvá přibližně tři dny, než se ve vašem těle nastartuje proces zvaný ketóza. Na povel to bohužel neumí. Potřebuje k tomu snížený přísun sacharidů. A když říkáme snížený, myslíme opravdu radikálně zaříznutý. O tom, že sacharidy alias cukry, na vás čekají zejména v nejrůznějších pochutinách, určitě něco tušíte. Ovšem to, že je najdete i v bramborách, rýži, pečivu a většině hotových instantních jídel bývá pro mnohé dietní začátečníky absolutní novinka.

Sestavit si ketodietu v domácích podmínkách tak bývá poměrně těžké. Ne, není to nemožné, ale poskládat si svůj každodenní jídelníček tak, aby obsahoval všechny důležité živiny, se obvykle neobejde bez spousty času, stráveného nad kalorickými a výživovými tabulkami.

Navíc jakmile nějaké sacharidy během procesu ketózy přijmete, zastaví se a musíte čekat další tři dny, než se hubnutí znovu rozjede. Což může být u diety, závislé na tom, co jste právě sehnali v obchodech nebo co máte doma (zvláště při více členech domácnosti mizí některé potraviny poměrně rychle) opravdový problém.

A právě proto jsme si pro vás připravili plnohodnotné srovnání proteinových alias keto alias bílkovinových alias nízkosacharidových diet 🙂

TIP REDAKCE:
Rozhodně nevaříme z vody. Naši redaktoři v předcházejících směsích všechny diety pečlivě testovali, abychom vám mohli přinést objektivní a opravdu kvalitní porovnání těchto specifických hubnoucích produktů se vším všudy. Těšit se tak můžete jak na osobní zkušenosti lidí, kteří proteinovou dietu skutečně drželi, tak i na dobré tipy a další věci, které k tématu Nejlepší ketonová dieta – porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit prostě patří.

Ketogenní dieta zkušenosti – aneb srovnání na internetu vám (ne)pomůže

Určitě si říkáte, proč tenhle článek číst, když si můžete zkušenosti hledat jednoduše na internetu? Jak vám ukáže, není to tak jednoduché. Nevzali jsme si totiž ke srovnání jen tak ledajaké produkty, ale opravdu ty nejlepší na našem trhu, takže pozitivních recenzí najdete na internetu dost a dost.

Během diety jsem hodně pila a jedla povolenou zeleninu, dle instrukcí KetoMix manuálu k dietě.  Již po týdnu se dostavily první výsledky.
1.fázi diety jsem poctivě držela 2 týdny.
Další 4 týdny 2.fáze už byly pro mě snadné. V KetoMix manuálu jsem našla užitečné recepty a jídla mi chutnala.
Po 6 týdnech diety s KetoMixem, jsem měla dole 12 kg!
Po ketonové dietě jsem přešla na přirozeně zdravou stravu. Dbám na jídelníček, jím 5x denně a omezuji příjem sacharidů. Jojo efektu se už nebojím. Naopak, přijde mi, že se mi postava stále formuje.

Petra – KetoFit

Pokud chcete začít ,,nový,, směr je to ideální na rozjezd. Z mého pohledu už jen proto, že se vidí rychlý úbytek. Je těžké vydržet u klasické diety, když se výsledky třeba neukáží do 14 dnů. Ovšem pokud si myslíte, že prostě budete týden pít tohle a pak se vrátíte do normálu jako předtím budou to pro vás vyhozené peníze, protože vše okamžitě naberete zpět.

Překvapilo mě, že dieta je hodně sladká x slaná. Což mi přijde super, že to není úplně mdlé. Až tedy na polévky, ochutnala jsem čabajkovou a rajskou. Čabajková ještě tak nějak šla, ale dost uměle chutná. Rajskou jsem vypila jednou a to s velkým odporem, tak jsem si prostě odložila, abych si to celé nezprotivila. Po týdnu jsem shodila 3 kila. Je mi fajn,ale ve fázi jen s jídly KetoFit si nedovedu představit sportovat, myslím, že bych okamžitě omdlela. Ovšem na každého to může působit jinak.

Přeji všem mnoho úspěchů na nové cestě

Pavlína – KetoMix

 

První týdny s KetoDiet jsem zvládla bez problémů, sice se občas dostavily menší krize, ale ty rychle jsem rychle zažehnala. Ze začátku jsem si musela zvyknout jíst pravidelně, hlídat si odstup mezi jednotlivými proteinovými jídly a bylo třeba se naučit dodržovat i pitný režim. Do svého jídelníčku jsem zařadila i spoustu zeleniny, které jsem konečně přišla na chuť.

KetoDiet pro mě byla jedinečná příležitost, jak se nastartovat. Díky tomu jsem se konečně zbavila kil navíc, které mě trápily celý můj život, za to chci poděkovat celému týmu KetoDiet. V dnešní uspěchané době je příjemné zjistit, že jsou stále ještě lidé, kteří dělají svou práci s láskou.“

Simona – KetoDiet

Prodietix dieta pro mě byla velice úspěšná a předčila mé očekávání.

Prodietix dieta pro mě byla velice úspěšná a předčila mé očekávání. Zhubl jsem přesně to, co jsem si naplánoval a to 15 kg.

Prvních čtrnáct dní bylo náročnějších, ale to především pro to, že jsem byl dost rozjedený, ale pak se to zlomilo a největší motivací byl viditelný úbytek kil.

Jsem rád, že jsem to absolvoval. Díky!

David – Prodietix

Jak vidíte, zkušenosti jsou vesměs pozitivní, a i když se negativní vyskytnou také, není jejich zdaleka tolik. Při čtení recenzí tedy musíte číst mezi řádky, věnovat se těm negativním stránkám nebo těm, o nichž recenzenti raději vůbec nemluví. Široký výběr produktů pochválí všichni, ovšem je-li spíše menší, budou o něm pravděpodobně mlčet (už jen proto, aby nevypadali jako obžerové). Důležité jsou také dlouhodobé zkušenosti, jenže málokdo se ozve i po roce a řekne, jak je na tom aktuálně se svojí váhou.

Bohužel je to tak a právě proto vám chceme nabídnout naše velké srovnání Nejlepší ketonová dieta – porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix.

Jak jsme diety hodnotili?

Ano i to vám prozradíme. Hlavním kritériem byly rozhodně dosažené výsledky. Zaměřili jsme se i na podporu, kterou vám jednotlivé hubnoucí programy poskytují. Na jednoduchost jejich přípravy, jejich chuť a samozřejmě také rozmanitost jídel. Pokud se totiž snažíte shodit větší množství kilogramů a budete nuceni zůstat na dietě třeba několik měsíců, pak se určitě větší výběr jídel hodí – že?

Nejlepší ketonová dieta – porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix – nástřel pro nedočkavé

A jak jsme diety nakonec zhodnotili? Pokud jste netrpěliví a nechce se vám listovat až někam na konec našeho obsáhlého srovnávacího článku, pak se podívejte na naše super proteinové dietní pořadí. Vypadá takto:

 1. místo KetoMix  … 97% …  Nejlevněji lze zakoupit >>> ZDE <<<
 2. místo KetoFIT  … 91% … Nejlevněji lze zakoupit >>> ZDE <<<
 3. místo KetoDiet  … 84% … Nejlevněji lze zakoupit >>> ZDE <<<
 4. místo Prodietix  … 83% … Nejlevněji lze zakoupit >>> ZDE <<<

A teď se spolu s námi pojďte podívat na to, proč jsme rozhodli právě tak, jak jsme rozhodli. A vezmeme to pěkně popořadě od čestné bramborové medaile, kterou u nás získal Prodietix.

1 – KetoMix nejlepší proteinová dieta podle magazínu Xfit TOP!!!🏆

To nejlepší na začátek, říká se a za nás je to určitě proteinová dieta KetoMix. Ona totiž doopravdy umí. Nabídne pestrý svět proteinových jídel i jejich příchutí. Jen těch koktejlových je v době psaní tohoto článku neuvěřitelných 24! Jídla jsou chutná, snadno se připravují a vybrat si lze z mnoha hubnoucích plánů. Nechybí ani optimalizované složení, v němž najdete všechny důležité vitamíny a minerály a samozřejmě i stránky bohatě zásobená recepty, návody a radami.

Pokud s ketodietou teprve začínáte, pak si právě u KetoMixu sestavíte svůj první jídelníček nejsnáze. Podívejte se, z jakých kategorií je možné vybírat:

 • Proteinové koktejly
 • Proteinové polévky
 • Proteinové tyčinky
 • Proteinové omelety
 • Proteinové palačinky
 • Pomazánky
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové pudinky
 • Proteinové perníčky
 • Proteinové kaše
 • Přílohy
 • Dresinky a omáčky
 • Čokolády a sladkosti
 • Doplňky stravy
 • Nápoje
Snadno si tak najdete přesně to, co aktuálně potřebujete. Co do příchutí nebo produktů zkrátka nemůžete sáhnout vedle. Ještě lepší je, že si můžete klidně dopřát i jenom čokoládovou dietu apod. No neříkejte, nezní spojení hubnutí a mlsání jednoduše skvěle? Také si to myslíme. Těšit se můžete i na dárky k nákupu, neustále přibývající novinky v sortimentu i četné akce a slevové nabídky.

Vlastně nemáme, co bychom vytknuli. Cena je oproti jiných ketodietám také velmi příznivá a navíc víte, že si v každém případě platíte za přírodní a chutná jídla bez přehršle konzervantů, barviv nebo dochucovadel.

NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

Mimochodem KetoMix už jsme na našem magazínu také pořádně prozkoumali. Přečtěte si zkušenosti naší redaktorky v článku: KetoMix recenze aneb opravdu lze zhubnout za týden?

 

……………………………………………………………………………………………………………….

2 – KetoDiet – Skvělá dieta pro všechny, kteří si s jídelníčkem rádi hrají

Pokud bychom měli KetoDiet doporučovat dál, uděláme to bez uzardění. Má všechno, co ta správná proteinová dieta potřebuje – rychlé a trvalé výsledky, pestrý výběr produktů, hubnoucí programy navržené opravdu na míru i přívětivou cenu. A dokonce i velmi dobře chutná, byť konkrétně u ní jsme narazili hned na dva produkty, které jsme prostě pozřít nedokázali. Ovšem může to být jen otázkou preferencí a osobního vkusu, ovšem u jiných diet se nám to nestalo, takže uvádíme na férovku. (Pokud byste to chtěli vědět, tak nám vyloženě nechutnala houbová polévka a příchuť capuccino do koktejlu).

I KetoDiet se může pochlubit velmi pestrou nabídkou dostupných kategorií. Najdete tu například:

 • Proteinové nápoje
 • Proteinové smoothie
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové polévky
 • Proteinové palačinky a omelety
 • Proteinové těstoviny
 • Proteinové kaše
 • Proteinové pudinky
 • Proteinové dezerty
 • Proteinové tyčinky
 • Sušené maso JERKY
 • Proteinové chipsy
 • Sirupy a pomazánky
 • Proteinové zmrzliny
 • Vitamínové doplňky
A pokud si chcete vyzobnou vážně jen to nejlepší, můžete se hned po vstupu na stránky vydat do kategorií Novinky, Akce a slevy, Výhodné balíčky nebo aktuálně nejoblíbenější Vánoční edice.

Existuje ale jeden důvod, kvůli kterému si KetoDiet zamilují všichni, kteří se v kuchyni cítí jako doma – jeho příchutě u koktejlů, smoothie apod. nejsou předem dané, do nápojů se dodávají až díky pří chuťovým tabletám. Není tedy problém upravit si intenzitu příchutě rozlomením tablety nebo smíchat dvě či více příchutí dohromady a vytvořit si tak zcela nový a neokoukaný mix. Vzhledem k tomu, že jinak býváme u proteinových diet zvyklí na přesně nalinkované jídelníčky a předepsané produkty, je tento koncept opravdu velmi vítaný.

Mimochodem tuto dietu jsme už také recenzovali Stačí se podívat do článku

KetoDiet recenze a moje zkušenost.

Ketogenní dieta recepty od KetoDiet

A tato dieta nezaostává ani co do bohatého výběru receptů. Kategorie jsou bohaté zásobené a nechybí pokaždé ani autentická fotografie. Když vás honí mlsná nebo potřebujete pohoštění pro podobně hubnoucí kamarádky, budete mít kam sáhnout. Nás obzvláště zaujala speciální kategorie Valentýnské recepty, z níž jsme pro vás také připravili ukázku:

Makovošvestkový koláč

Potřebujeme:

 • čekankový sirup podle chuti na náplň
 • kakao 3 polévkové lžíce (na korpus)
 • kokosový olej 1/2 hrnku (na korpus)
 • 1 mascarpone (na náplň)
 • mletý mák (na náplň)
 • skořice na posypání
 • švestky na ozdobu
 • 1 tvaroh tučný (na náplň)
 • 2 vejce (na náplň)
 • vlašské ořechy1 hrnek (na korpus)

Postup:

Ingredience na korpus důkladně promícháme a upěchujeme je do dortové formy. Na korpus nalijeme krém z tvarohu, mascarpone, 2 vajec a máku. Podle chuti osladíme čekankovým sirupem. Navrch poklademe nakrájené švestky a posypeme skořicí. Pečeme na 160 stupňů asi 50 minut.

NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

KetoDiet tedy rozhodně patří k našim favoritům. Nebýt těch několika drobných chybek, určitě by se umístila i výše. I ona se může chlubit tisíci spokojených zákazníků a cena je poměrně příznivá. A je docela dobře možné, že díky bohaté nabídce vedlejších produktů skvěle sedne právě vám.

Nejlepší ketonová dieta - porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix

……………………………………………………………………………………………………………….

3 – KetoFit komplexní a vyvážená ketodieta pro každého

A máme tu zástupce druhého místa. Na KetoFit vlastně skoro žádné mínusy najít nelze. Může se pochlubit výjimečně komplexním složením, přehlednými stránkami plnými dobrých rad a tipů, rozmanitě sestavené jídelníčky (díky nimž můžete zhubnout právě tolik, kolik potřebujete), přiměřená cena i pestrá nabídka produktů. A proč je tedy na druhém místě?

Jeho menu není tak pestré, jako u naší jedničky. K dostání jsou:

 • proteinové koktejly
 • proteinové omelety
 • proteinové polévky
 • proteinové tyčinky
 • proteinové kaše
 • proteinové pečivo
 • proteinové těstoviny
 • proteinové dezerty
 • proteinové smoothie
 • proteinové doplňky
Když k tomu připočítáme ještě kategorii výhodných balíčků, pak si vlastně není na co stěžovat. Ale i tak. Ovšem co mu chybí na pestrosti položek, to bohatě vynahrazuje množstvím příchutí, takže je to vlastně skoro win-win situace.

Ketogenní dieta jídelníček u KetoFit

A jak bude vypadat vaše denní hubnutí? Vybrali jsme pro představu hubnoucí plán SOFT, určený pro ty, kteří chtějí zhubnout jen pár kilo.

 • V první fázi, kterou nazýváme hubnoucí, budete jíst 5 KetoFit jídel denně. Je jedno, která si vyberete, může jít klidně jen o koktejly (výjimku tvoří pouze tzv. chuťovky). Jí se vždy 1x za tři hodiny. Tuto fázi budete dodržovat jeden týden.
 • V druhé alias stabilizační fázi je třeba se pomalu vrátit k běžnému jídelníčku. Jíte stále pětkrát denně, ovšem pouze 3x jde o produkty KetoFit, zbývající dvě jídla musí být bílkovinová. Inspiraci najdete vždy na stránkách KetoFit nebo v informační brožurce, jež je součástí každého balíčku. Trvá dva týdny.

NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

I KetoFit jsme na našich stránkách už recenzovali. Stačí se podívat do článku KetoFit – recenze a zkušenosti.

……………………………………………………………………………………………………………….

4 – Prodietix – recenze a zkušenosti naší redaktorky

Ovšem je třeba podotknout, že tahle bramborová medaile je opravdu ale opravdu pěkná. Žádné závažnější nedostatky jsme totiž nenašli. Dieta je chutná, s velkým výběrem jídlem i možných hubnoucích programů a na stránkách nechybí rozsáhlá poradna ani opravdu úctyhodná sbírka receptů.

Menším negativem je pouze o něco vyšší cena a také fakt, že nejrůznější balíčky nebývají podle nás tak často ve slevě nebo v akci jako u jiných hubnoucích programů. U některých kategorií nám pak vadí i menší nabídka příchutí. Je tak o něco složitější připravit si skutečně pestrý a zábavný jídelníček třeba na několik měsíců, pokud vás trápí opravdu výrazná nadváha.

Náš tip: tady je jedna opravdu pořádná Recenze Prodietix.

 

Ketogenní dieta – co jist u Prodietix

Jak rychle zjistíte – v nabídce je opravdu velké množství možností. Vybírat si lze z bohatě zásobených kategorií

 • Krémy a pudinky
 • Ovesné kaše
 • Palačinky
 • Koláče
 • Teplé nápoje
 • Studené nápoje
 • Smoothies a koktejly
 • Tyčinky
 • Vafle
 • Müsli
 • Polévky
 • Omelety
 • Bramborák
 • Šťouchané brambory
 • Nugety
 • Těstoviny
 • Chléb
 • Krekry a suchary
 • Párky a klobásy
 • Pizza
 • Chipsy
 • Nutrinella
 • Proteináda
 • Sirupy
Ne, nemáte vlčí mlhu 🙂 Tohle všechno si opravdu během své redukční diety můžete dát. Všechny kategorie navíc najdete i v přehledných receptech, díky nimž si můžete připravit další a další varianty vašich oblíbených jídel. Do omelety není problém přidat zeleninu, z müsli vykouzlíte nízkotučný moučník, kterým nepohrdne ani návštěva (a vy se tak nebudete muset mlsně dívat na to, jak si ostatní pochutnávají na něčem dobrém.

Určitě se vám zalíbí i čtyři hubnoucí programy, speciálně sestavené zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Prodietix se totiž snaží ušít hubnutí opravdu maximálně na míru. Předem si tak určitě, kolik budete chtít shodit a podle toho vyberete délku hubnoucího programu. Okamžitě tak víte, jak dlouhá cesta na vás ještě čeká, což rozhodně není k zahození, že?

Jako bonus se pak rozhodně naučíte jíst zdravě a recepty ze stránek můžete použít i později ve svém běžném denním jídelníčku. Opravdu to nejsou žádné šílenosti, pro představu jeden z nich uvádíme:

Houbové karbanátky

Recept je vhodný pro 2. a 3. fázi vašeho hubnutí nebo kdykoliv poté.

Ingredience na 2 porce:

 • 180 g libového hovězího masa
 • 80 g hub
 • 1 ks žloutek
 • 1 polévková lžíce sušené cibule
 • 1 polévková lžíce dijonské hořčice (neslazené)
 • hrstka majoránky a oregana
 • hrst kadeřavé kapusty
 • sůl
 • pepř
 • pečící papír

Postup přípravy:

Houby očistíme a nakrájíme na menší kousky. Kadeřavou kapustu spaříme v horké vodě, necháme vychladnout a nakrájíme nadrobno. Houby a kapustu smícháme s mletým hovězím masem, žloutkem, dijonskou hořčicí, sušenou cibulí a bylinkami. Vše zpracujeme v misce a dochutíme solí a pepřem.

Ze zpracované směsi vytvoříme 4 zhruba stejně velké karbanátky, které vyskládáme na plech vyložený pečícím papírem a pečeme v předehřáté troubě na 180 °C, cca 30 minut.

Na jednu porci počítáme 2 karbanátky. Podáváme s čerstvou zeleninou nebo s celerovým salátem.

NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

Prodietix je tedy rozhodně dobrou volbou, pokud rádi s jídly experimentujete a nechcete všechno nechat jen na práškových pokrmech. Na druhou stranu nemůže nabídnout až takovou pestrost a nejrůznějších slev a akcí má také pomálu. Přesto si však během let, kdy na našem trhu působí, získal řadu spokojených příznivců, jejichž řady můžete klidně bez výčitek rozšířit i vy.

Nejlepší ketonová dieta - porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix

Nejlepší ketonová dieta – porovnání KetoMix, KetoDiet, KetoFit, Prodietix – závěrem

Ale neznamená to, že hned musíte běžet do obchodu a chtít právě KetoMix. Díky dnešnímu článku jsme vám, jak doufáme, dokázali, že svět kvalitních proteinových diet v ČR je překvapivě pestrý. Ještě jednou si porovnejte všechny výhody a nevýhody a pak už zcela informovaně sáhněte po té, jež vaše nároky splní nejlépe. Pevně věřím, že vám náš článek v rychlém, chutném a především zdravém a trvalém hubnutí opravdu pomůže!

A proč vlastně hubnout?

zhubnutí může mít pozitivní vliv na to, jak se člověk cítí. Když se člověk dostane na zdravou váhu a udrží ji, může se cítit lépe fyzicky i mentálně.

Fyzické přínosy zahrnují například:

 • Zlepšení fyzické výkonnosti a vytrvalosti
 • Snížení rizika zdravotních problémů, které jsou spojovány s nadváhou
 • Zlepšení kvality spánku

Mentální přínosy zahrnují například:

 • Zvýšené sebevědomí a sebeúcta
 • Snížení úzkosti a stresu
 • Zlepšení nálady a celkového pocitu pohody

Je důležité si uvědomit, že zhubnutí může být náročné a vyžaduje trpělivost a vytrvalost. Je důležité najít zdravé a udržitelné způsoby, jak snížit váhu, a poradit se s odborníkem na výživu nebo lékařem, pokud máte obavy ohledně vaší váhy nebo zdraví.