Primulus recenze a osobní zkušenost, cena, hodnocení – Jak na vyšší hladinu testosteronu

3

✅Primulus recenze a osobní zkušenost

Primulus recenze
Primulus – balení

Primulus recenze – V okamžiku, kdy se mi před očima poprvé objevila krabička přípravku Primulus, mě to nechalo poměrně chladným. Konečně, kolik podobných údajně zázračných multivitamínů se již na českém trhu v posledních letech objevilo? Nakonec mě však doporučení několika mých známých přesvědčilo, aby i u mě dostal Primulus šanci. A určitě nelituju toho, že jsem se nechal přesvědčit k testování tohoto přípravku na udržení zdravé
hladiny testosteronu. Mile jsem byl překvapen už při rozbalení. Kazeta, ve které je produkt zabalen vypadá jako kniha, či luxusní bonboniéra a výrobce tak myslel i na ty, kteří tento přípravek chtějí věnovat jako dárek.

✅Primulus recenze – Zapomeňte na rýmu a kašel

4
Primulus – tablety

Právě v současném podzimním sychravém počasí jsem již odmalička náchylný na různé virózy. Jestliže se o mužích říká, že jejich smrtelnou nemocí je rýma a kašel, pro mě to bohužel mnoho let platilo. Poté, co jsem začal užívat multivitaminy Primulus, se však žádné příznaky nějakého onemocnění nedostavily! Neříkám, že to jediný důvod, může to být náhoda, ale přisuzuji to právě užívání Primulusu. Je samozřejmé, že již to zapříčinilo zlepšení mé nálady. Kdo by také neměl náladu na vtipkování, když se cítí zdravý? V tomto případě k tomu navíc postačí pouhé dvě tablety denně, jedna ráno a druhá večer.

✅Primulus recenze – větší svaly ?

Již to by samo o sobě stačilo na to, abych nebyl užíváním Primulusu zklamán, další změny se však začaly dít po delší době užívání a stály opravdu zato! Návštěva posilovny patří již od puberty k mým zálibám, nutno ale říci, že muskulaturou Arnolda Schwarzeneggera jsem se nikdy chlubit nemohl. Poté co jsem začal užívat Primulus, jsem ale začal poměrně rychle nabírat svalovou hmotu, což se mi předtím moc nedařilo. Problémem byly jen otázky mých kamarádů z posilovny, kteří mě začali podezřívat z užívání anabolik.

✅Primulus recenze – Překvapte svoji přítelkyni

O dalším kladu by se tu potom zřejmě měla zmínit především moje přítelkyně. V našem dlouholetém vztahu sex poněkud zevšedněl a nemá cenu si nic namlouvat, nemohu tvrdit, že bych měl vždy chuť se oddávat milostným radovánkám. V okamžiku, kdy jsem začal užívat Primulus po dobu jednoho měsíce, však jako bych chytil druhou mízu. Tomuto přípravku tak možná vděčím za záchranu vztahu, protože se mi přítelkyně nedávno svěřila, že měla obavy, že už o ni nemám zájem. Což ovšem nebyla pravda. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům si myslím, že Primulus může být ideálním dárkem pro svobodné i ženaté muže, který ve svém důsledku potěší i jejich partnerky.

✅Primulus recenze – Tajemství tkví ve složení přípravku Primulus

Nedalo mi to a dal jsem se do hlubšího pátrání. Jak je možné, že má Primulus takové účinky? Tajemství je ukryto v jeho složení, když obsahuje nejen ty správné vitamíny (vitamínD, vitamín C, vitamín B6) a minerální látky (hořčík, zinek, selen), ale také extrakty z černého pepře, pískavice řecké seno a kotvičníku zemního. Všechny tyto složky jsou v přípravku zastoupeny v ideálním množství, takže může fungovat jejich vzájemná harmonie. Existence tohoto příspěvku opět svědčí o šikovnosti českého národa, protože Primulus je vyráběn u nás a splňuje i ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství.

Jedna dávka tedy obsahuje:

  • 15,4mg zinku, který je zastoupený ve formě citronanu zinečnatého, tedy velmi dobře využitelné chelátové vazby. Tento stopový prvek patří mezi nejvíce deficientní látky našeho těla, ale zároveň je velmi důležitý- stará se o hormonální optimalizaci, zlepšuje kvalitu spánku a ovlivňuje fungování až 200 enzymů v těle.
  • 2000 jednotek UI vitamínu D3, který je velmi důležitý pro správné fungování imunitního systému, lepší vstřebávání vápníku i normální činnost svalové soustavy.
  • 245mg hořčíku, což je nejvíce deficientní minerál v těle sportovců. Zároveň se ale podílí na více než 400 metabolických reakcí v našem organismu- mimo jiné zajišťuje syntézu bílkovin a DNA i normální fungování nervové soustavy.
  • 2mg vitamínu B6, který slouží k urychlování chemických reakcí uvnitř buněk. Zároveň zlepšuje náladu, působí preventivně proti nervovým onemocněním a zvyšuje využitelnost hořčíku a zinku, tudíž celý produkt Primulus působí synergicky.
  • 100mg vitamínu C, což je jeden z nejdůležitějších vitamínů v lidském těle. Hraje důležitou roli v metabolismu některých aminokyselin, čímž se podílí na syntéze kolagenu, podporuje správné fungování imunitního systému a stimuluje tvorbu bílých i červených krvinek.
  • 5,5 μg selenu, což je velmi důležitý antioxidant bojující proti volným radikálům. Ovlivňuje obranyschopnost, stimuluje činnost jater i štítné žlázy a snižuje únavu.
  • 350,6mg pískavice řeckého sena, které povzbuzuje trávení, zbavuje nadýmání a zároveň působí jako afrodiziakum
  • 300mg kotvičníku zemního, který může zvyšovat hladinu luteinizačního hormonu, pozitivně ovlivňuje tvorbu energie, regeneraci i svalovou vytrvalost.
  • 10mg extraktu z černého pepře, který slouží k lepší absorpci ostatní látek

✅Primulus recenze – Vratka peněz v případě nespokojenosti je samozřejmostí

Jaký je nejlepší důkaz toho, že to všechno opravdu funguje? Výrobek si můžete nechat zaslat obratem na Vaši adresu, pokud s ním nebudete z různých důvodů spokojeni, není nic jednoduššího než si nechat vrátit svoje peníze zpět. Nevím ale, jak podobný proces probíhá, protože já i moji známí s tímto krokem nemáme z výše uvedených důvodů zkušenosti. Navíc cena nikoho rozhodně nezruinuje a kam jinam by měl člověk investovat než do svého vlastního zdraví? Zkoušel jsem nejmenovaný zahraniční přípravek, kde cena byla trojnásobná a účinky se srovnat nedají.

NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE

 

Primulus – klady a zápory

✅ přírodní produkt
✅ žádná chemie
✅ na míru pro muže
✅ jednoduché užívání
✅ zvýšení hladiny testosteronu
✅ zlepšení energie, vitality a libida
❌ pouze jedna forma balení = nelze zakoupit v jiné formě než v balíčku na měsíc.

✅Primulus recenze – příjemný návrat do minulosti

Díky pravidelnému požívání přípravku Primulus jsem opět dostal zpět svoji hladinu testosteronu, který mě po třicítce přece jen začal opouštět. Nikdy bych nevěřil, jaký dopad může jeho ubývání na tělo muže mít. Chybně jsem se domníval, že tento proces je přirozený a nevratný, takže časy, kdy jsem hýřil energií, už budou navždy patřit vzpomínkám na minulost. Jsem šťastný, že mě Primulus přesvědčil o mém omylu a já se díky němu můžu opět cítit jako v časech, kdy mi bylo dvacet! Když to přeženu, je jako nový elixír mládí, proto jej mohu s klidným svědomím doporučit všem mužům, kteří mají pocit, že jim ubývá sil, ale i těm, kteří se něčeho podobného zatím jen obávají.

✅Primulus a nejčastěji kladené otázky

Může mi PRIMULUS pomoct, když je mi teprve 20let?
Proč musím brát dvě tablety denně, nestačí jedna?
Chci brát Primulus pravidelně, nedá se zajistit stálý odběr bez nutnosti jednorázových nákupů?