Vyrazte za sportem ve stylovém oblečení

0

Neste si jistí, co si máte obléct na jógu, fittnes či běh? To, co je pro veškeré sportování je pohodlné oblečení​, které dobře saje pot a umožní jeho nositeli pohyb.

Boty

Pro běžecké boty je důležité odpružení. Lidé vybírají také lehké boty, které váží méně. Pokud si poprvé koupíte boty určené pouze na běh, můžete zpočátku pociťovat bolest – ta je však jen přechodná, dokud si nevybudujete potřebné svaly. Pro běh jsou vhodné například tyto tenisky:

NIKE SPORTSWEAR – BOTY AIR HUACHE RUN ULTRA

11Tyto tenisky jsou odlehčené, mají stabilní podrážku, na patě jsou zesílené.

Pro fitness, jógu, pilates a další sporty bude pro vás důležitá stabilita – nechcete si zvrtnout kotník, nebo uklouznout na podlaze. Vhodné jsou například tyto boty:

NIKE SPORTSWEAR – BOTY ROSHERUN FLYKNIT. Jedná se o boty, které mají vyztuženou 22podrážku, která zmírní otřesy při došlapu, umožní dostatečnou stabilitu a prodyšnost. Navíc jsou to ultralehké boty, takže je na noze ani neucítíte.

 

 

 

 

Trička

Na fitness se hodí zejména takové tričko, abyste se dostali do jakékoli polohy, kterou vaše cvičení vyžaduje. Ne však volné, abyste se v průběhu cvičení svlékali – mluvím zejména o józe či pilates, kde velký výstřih či příliš volné tričko může ukázat víc než byste chtěli. Vhodná jsou proto například tato trika Nike:

NIKE – SPORTOVNÍ TOP, který je vyrobený ze speciálních vláken, které dobře sají a odvádějí pot. Materiál je dostatečně pružný, umožní jakýkoli pohyb.

33Na fitness sporty jako je zumba už si můžete zvolit podobné triko jako na běh. Hodí se zejména volné triko, které neomezuje v pohybu, například:

44

NIKE SPORTSWEAR – TOP, který příliš upnutý k tělu, takže vám nebude vadit přílišná těsnost. Naopak oceníte vzdušnost. Tričko je
vyrobené z pleteniny, která dobře odvádí pot.

 

 

Legíny

Asi se shodneme na tom, že pro veškeré sportování jsou dobré legíny. Tepláky s volnými nohavicemi mohou v řadě sportu vadit například tím, že se vyhrnují, nebo je možné se do nich nějakým způsobem zamotat, což může vést k pádu. Takže ať už mluvíme o běhu, fitness, józe či pilates, skvělé jsou například tyto legíny:

NIKE – LEGÍNY LEGENDARY, obsahují speciální technologii Dri-Fit, která odvádí pot z těla 55pomocí speciálních vláken. Jsou skvělé pro sporty, u kterých se nadměrně zapotíte. Pochvalují si je také milovníci hot jógy.

 

 

 

NIKE SPORTSWEAR – LEGÍNY CLUB LEGGING jsou další le66gendární legíny z dílny firmy Nike. Jedná se o legíny vyrobené z pleteniny.