Makej doma a splň si svá předsevzetí

0

Doba koronavirová s sebou přinesla mnoho komplikací pro většinu z nás. Jakoby vláda ze dne na den „vypnula“ celou republiku a tím i naše životy. Až nyní si tak plně uvědomujeme, jak moc jsou pro nás jednotlivé věci důležité. Nemůžeme si zajít do dobré restaurace, ke kadeřnici, za kulturou nebo třeba do fitka, někteří dokonce ztratili svou práci a tím přišli o své životní jistoty. Ale právě s posledními zmíněnými vám můžeme pomoci.

Zařiď si trénink v pohodlí domova!

Sedět a stěžovat si vás nikam dál neposune. Na našich internetových stránkách https://makejdoma.cz/ nabízíme zábavu, a přitom efektivní využití vašeho volného času za dodržení všech přísných opatření. Jóga, Crossfit, Karate, Fitness, TRX, Zumba a mnoho dalších tréninků na vás čekají z pohodlí vašeho domova.

Nehledej důvody, hledej způsoby!

Propojujeme sportovce s trenéry, a je tak jen na vás, do jaké kategorie se zařadíte. Věnujete se nějakému sportu, který nemůžete v dnešní době poskytovat „face to face“? Dokázali byste to zábavnou formou podat ostatním? Pak vyplňte přihlášku a začněte u nás trénovat. Můžete tak i v této době vydělávat, a přitom pomoci ostatním. Nebo jste po celém dni u PC rozlámaní a potřebujete restart? Ať už pořádný trénink, jako je třeba Tabata nebo jen relaxační cvičení, u nás si vybere každý!

Co musíš udělat?

Bezplatně se registrovat, vyplnit přihlášku a pak jen počkat na trénink, který vás zaujme, nebo naopak zveřejnit svoji nabídku. Placeno je vždy předem bankovním převodem, takže si sami korigujete, na co se kdy přihlásíte a peníze vám tak nikdy nepropadnou zbytečně. Je jen na vás, jestli si zacvičíte každý den nebo jednou za týden.

Tvořte s námi budoucnost!

Věříme však, že se vám bude tento druh komunikace líbit natolik, že jej budete využívat i nadále bez ohledu na pandemickou situaci. Pro pracovně vytížené je to jeden ze způsobů, jak ušetřit čas, a přitom si splnit svá předsevzetí. Pomozte nám vytvořit virtuální prostor pro všechny, kteří milují sport, tak jako my!