Nestíháte? Pozvěte si na úklid domácnosti profesionály

0

Už jste také někdy přemýšleli o tom, jak skvělé by bylo, kdybyste mohli úklid svého domova svěřit někomu jinému? A pak jste se podívali na ceny u specializovaných agentur a veškeré nadšení vás přešlo. A právě proto vám chceme představit internetový portál, který vám zprostředkuje nabídku šikovných paní na úklid ve vašem okolí, aniž by vás přitom neúměrně finančně zatěžoval.

Oproti agenturám má tento způsob řešení i mnoho dalších výhod. Pomocnice na úklid, kterou si sjednáte sami, především přesně ví, komu práci odvádí. Je si vědoma toho, že výplatu jí dáváte pouze vy a pokud nebudete s jejími službami spokojeni, poptáte se jednoduše jinde. Jde o jednoduchou, ovšem velmi účinnou motivaci.

Chtějte vědět, komu klíče od svého bytu dáváte

Nabídka nejrůznějších inzerátů na toto téma je velmi široká A jak si z nich tedy vybrat? Přes 1 800  „soukromých úklidových specialistek“ napříč celou republikou na vás čeká na portálu Vyluxuj.cz. Všechny se specializují právě na úklid domácnosti, ovšem poptat zde lze například i mytí oken, žehlení, práce na zahradě nebo dokonce úklid kanceláří. To třeba pro případ, že nechal šéf obdobné procedury jen na vašich bedrech.

A jak se v bohatě zásobených sekcích vyznat? Jednotlivé paní na úklid si přehledně filtrujte například podle místa bydliště, ceny nebo referencí. Stejně snadno tak poptáte jak úklid Praha, tak i třeba Plzeň, Brno apod.

Domlouváte se přímo s konkrétní ženou

Jakmile vybranou pomocnici do domácnosti oslovíte, je další komunikace už jen  jen ve vaší režii. Získáte přímé kontakty apod. Portál Vyluxuj.cz tedy opravdu používáte jen pro vyhledávání vhodných adeptek na práci. A nehradíte ani žádné poplatky nebo provize za zprostředkování. Cena, kterou si s konkrétní paní domluvíte, je zcela pevná.

Za registraci na portálu se platí, ovšem ceny jsou velmi přívětivé. Jde rozhodně o menší částky, než jaké byste zaplatili prostřednictvím nejrůznějších provizí úklidovým agenturám. A mnohdy stačí zakoupit jen měsíční členství, jež vás neomezuje v množství zadaných poptávek. A budete-li do budoucna potřebovat nový kontakt na paní na úklid, jednoduše si ho obnovíte. Nikdy tak neplatíte za to, co nepotřebujete. Zjistě více na stránkách Vyluxuj.cz.