Nejdůležitější jsou zážitky! Jak je neztratit? Udělejte si fotoknihu od HappyFota

0

Ať už se vydáte teď v zimě na kratší či delší dovolenou kamkoli, určitě si přivezete spousty fotografií. Nenechávejte je v mobilu nebo v počítači. Nejlepším místem je pro ně fotokniha!

Takovou fotoknihu můžete totiž třeba i věnovat těm, kteří s vámi na tu dovolenou nemohli jet. Výhodou je, že fotky z fotoknihy nepoztrácíte tak, jak se to může stát ve starém dobrém fotoalbu, a také to, že si k fotkám můžete připsat nejen popisky, ale celé příběhy. Tak na historky, které jste na dovolené prožily, nikdy nezapomenete.

Jsou vaše fotografie opravdu kvalitní a výjimečné? Možná si zaslouží i výjimečnou kvalitu fotoknihy. Například při výrobě fotoknihy deLUXE HappyFoto používá značkový fotopapír, na který fotografie vyvolává tradiční chemickou cestou. Fotopapír je navíc opatřen vrstvou, na které neulpívají otisky prstů. Digitální tisk není špatná volba, ale jen na fotopapíru vynikne jas a kontrast vašich fotografií tak, jako by je vyvolával mistr fotograf. Nespornou výhodou fotoknih deLUXE  je také ničím nepřerušený snímek, který tam umístíte přes dvoustranu. Po otevření je totiž fotokniha deLUXE od HappyFota absolutně plochá. Jedná se totiž o opravdu o jeden kus papíru – přeložený, ale nemizící ve hřbetu, jak už to u lepených knih bývá…

Jak si takovou fotoknihu navrhnout a objednat?

Můžete si ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictví, programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.