Nakupujte vánoční dárky v létě, ušetříte spoustu času i peněz…

0

Že je brzy přemýšlet nad dárky k vánocům a už vůbec nad jejich nakupování? Ale kdepak, co vás nemá, v nadcházejícím létě je ten nejvyšší čas na první úlovky, které se vám v prosinci budou náramně hodit.  V prosinci totiž tak jednoduše neseženete luxusní boty pro dceru přivezené z jarního výletu do Londýna, nebo parfém pro manžela, který jste získala při výprodejích, k nimž jste se dostala díky červnové služební cestě do Itálie.

Věřte nebo ne, dokonce i během dovolené můžete naslouchat svým blízkým, kteří jen tak bezděky mluví o tom, že by si chtěli jako dárek pořídit TO anebo TOHLE. Zapisujte si všechny myšlenky, všechny drobné nápady, i když v daný okamžik máte pocit, že na danou věc rozhodně nezapomenete. V předvánočním shonu jistojistě zapomenete na ledacos, třeba i na to, že je potřeba nakoupit svíčky, které budou zdobit štědrovečerní stůl.

I když se vám některé nápady nebo průpovídky zdají zbytečné, uvažujte nad vším. I kdyby váš syn nebo manžel povídal při pobytu na pláži o flyboardu, který viděl několik desítek metrů od břehu, a vás jeho povídání vlastně neskutečně nudilo a nezajímalo. Každý ve skrytu duše touží si užívat stejné zážitky jako lidé, kteří při konkrétní aktivitě vypadají usměvavě a spokojeně. Pro vás to může být relaxační masáž, pro syna a manžela právě flyboard nebo jiný adrenalinový zážitek.Snažíte-li se jako rodina trávit čas po hromadě a máte-li rádi společné hry a zážitky, můžete si třeba zasoutěžit v české verzi světově známé televizní soutěže Pevnost Boyard. Firma na zážitky na svých stránkách www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard tuto aktivitu nabízí. I takový společný dar může ležet ve vašem šuplíku nebo na dně skříně od léta až do Vánoc. A věřte tomu, že udělá obrovskou radost nejen vaší rodině, ale také vám, protože vám ušetří mnoho času v předvánočním shonu a blázinci.