Ke správné regeneraci po cvičení mohou pomoci moderní domácí masážní přístroje

0

Pravidelné cvičení je bezesporu tím nejlepším, co můžete pro své tělo udělat. Vybudujete si tak pevnou a pěknou postavu, ale i zlepšíte zdraví. Jenže dost lidí bohužel zapomíná na regeneraci, kterou je nutné tělu pravidelně dopřávat. Nepatříte mezi ně i vy?

Regenerace je pro celý organizmus opravdu nutná a to nejen kvůli cvičení. Vždyť kromě sportu máte určitě spoustu pracovních a rodinných povinností, které dávají také zabrat. I vrcholoví sportovci si ve svém tréninku musí najít čas na kvalitní odpočinek a regenerační procedury jako masáže nebo perličkové koupele, tak se řiďte jejich příkladem a zařaďte je do svých plánů i vy. Jak to udělat při nedostatku času? Pořiďte si jednoduše spolehlivé a cenově dostupné elektronické masážní přístroje, které vám v pohodlí vašeho domova nahradí návštěvu wellness centra.

Masáž pomůže namoženým svalům

Právě masáž je nejlepším způsobem, jak ulevit namáhaným svalům. Nejvíce trpí svaly zad a ty umí namasírovat masážní podložku PR-CO5A. Tato podložka je opravdu jednoduchá, co se použití týče. Prostě ji umístíte na židli, posadíte se a zapnete zvolenou masáž. Můžete si nechat namasírovat celá záda od krční páteře až po sedací svaly, nebo si zvolit jen potřebné partie, a to v libovolné intenzitě masáže. O bolavé svaly se postarají masážní válečky umístěné pod měkkým vyhřívaným polstrováním, které důkladně prohnětou a uvolní každý kousek zad. Po použití podložku opět velmi jednoduše uklidíte třeba do skříně.

Perličky odplaví bolesti i starosti

Doslova lázeňskou procedurou je perličková koupel. Tisíce malých vzduchových bublinek, které vytváří perličková masážní podložka WE 999.5, působí jemným tlakem na pokožku i svalstvo pod ní. Svaly se tímto působením lépe uvolňují, prokrvují a okysličují, což podporuje jejich rychlejší regeneraci. Ale taková perličková koupeperlickova-masaz-do-vanyl není skvělá jen pro bolavé tělo, ale výborně umí odbourat i stres a odplavit alespoň na chvíli starosti všedního dne. A to potřebuje čas od času každý z nás, že?

Nesoustřeďte se jen na výkon, ale nechte se i hýčkat. Zaslouží si to vaše svaly i vy!