Jak Vigrax léčí?

0

Vigrax je lék, který užívají muži při problémech s erekcí (nedostatečně silná erekce, neschopnost dosáhnutí erekce, krátká doba erekce).

Erekce (taktéž ztopoření penisu nebo penilní tumescence) je fyziologický jev, při kterém se penis stává pevnější, větší a rozšířenější. Ztopoření penisu je výsledkem složité interakce psychologických, nervových, cévních a endokrinní faktorů, a je často spojován se sexuálním vzrušením nebo se sexuální přitažlivostí, i když erekce může být také spontánní. Tvar, úhel a směr erekce u lidí značně liší.

Fyziologicky se erekce se spouští pomocí autonomního nervového systému – oxid dusnatý (vazodilatátor) v krvi vzroste, v tepnách se dostává do hladkého svalstva penisu. Tepny se rozšíří, aby se mohly naplnit krví; současně svaly stlačují žíly, čímž omezují unikání a oběh této krve.

Erekce je také následkem  různých podnětů, včetně sexuální stimulace a sexuálního vzrušení. Erekce během spánku nebo po probuzení jsou známy jako noční penilní tumescence. Absence nočních erekcí je běžným ukazatelem pro rozlišování mezi fyzickými a psychickými příčinami erektilní dysfunkce a impotence.

Penis, který je částečně, ale ne úplně, vztyčené je někdy označován jako semi-erekce (nebo také částečná tumescence); penis, který není postaven je obvykle označován jako ochablý nebo měkký.

Jak Vigrax léčí?

Vigrax je lék, který pomáhá mužům s jejich problémy s erekcí. Je určen zejména pro delší užívání, čímž také muži podpoří sův organismus, budou schopni dosáhnout kvalitnější erekce po delší dobu. Vigrax také napomáhá silnější erekci. Navíc u něj nebyly prokázány žádné nežádoucí vedlejší účinky, takže jeho užívání je bezpečné.

Vigrax zvyšuje citlivost pohlavních orgánů, čímž napomáhá zlepšení celkového stavu. Umožní také opakovanou sexuální soulož, a to po dobu až dvou hodin.

Vigrax rozšiřuje cévy vedoucí do penisu, čímž napomáhají průtoku krve, který je pro správnou erekci potřebný.