Džíny? A nechcete raději sáhnout po něčem vzdušnějším?

0

Džíny jsou často jasnou volbou v tom, co na sebe, většinou po nich sáhneme, když stojíme přes skříní a zoufale tápeme. Někdo je nosí denně, téměř jako uniformu. Téměř nikdy s nimi nešlápneme vedle, a i když to není na jaře a v létě příliš nápaditá možnost, poslouží. Pokud máme nabitý program, většinou se nám nechce celý den pobíhat v sukni a na podpatcích nebo vymýšlet něco složitějšího, než jsou jednoduché upnuté džíny s nějakým svrškem. Možná bychom ale trochu více přemýšlet měli a s naším outfitem si dát více práce. A to nejen kvůli módě, ale i kvůli našemu zdraví. Přiléhavé džíny nejsou žádná výhra pro pány ani pro dámy, a už vůbec ne v parných dnech.

Dámy, pozor! Těm, které mají bohaté zkušenosti s vaginální mykózou, není třeba nic dalšího vysvětlovat, ale kdo neokusí na vlastní kůži, většinou neuvěří. Stačí se trochu zapotit a problém může být na světě. Přemnožení kvasinek je záležitostí oslabené imunity v intimní oblasti a pomáhá tomu pobyt v mokrých plavkách nebo upnutém oblečení, holdování sladkému, sex s novým partnerem nebo promiskuita, špatně vedená hygiena v intimní oblasti nebo naopak nadměrné mytí, prádlo z umělých materiálů a na vině může být i stres nebo únava.

Akutní příznaky často rychle vymizí po návštěvě gynekologa a doporučení vhodných přípravků, rády se ovšem vracejí. Chronická forma vaginálního onemocnění vyžaduje plnou pozornost, jinak ji nevyřešíme. Musíme se vyhnout všem oslabujícím podnětům a naši imunitu posílit, společně s tou v intimní zóně. Zdevastovaná sliznice potřebuje pomoc a tu jí můžeme poskytnout ve formě léku Wobenzym, který obsahuje tělu prospěšné enzymy, které prokazatelně účinkují.

Z průzkumů vyplynulo, že 2/3 žen, které užívaly Wobenzym podle doporučení po dobu 10 týdnů, se na dlouhou dobu zbavily vaginálních mykóz a u zbytku se frekvence výrazně snížila. Dočasný celibát, bolest, svědění výtoky… To není nic, o co bychom stály, a když je tu možnost, jak se tomu vyhnout, proč ji nevyužít?

__AAAAA2