Digi TV – recenze aneb nalaďte si přes internet třeba Superfotbal!

0

Digi TV – recenze. Pokud hledáte speciální službu nebo produkt, vyplatí se občas dát šanci novým hráčům na trhu a nespoléhat se jen na zavedené molochy. Menší služby váš sice nezaplaví reklamou na každém kroku, o to lepší však mohou poskytnout služby.

Proto jsme se dnes zaměřili na službu Digi TV. – Recenze vám ukáže, co můžete očekávat, jaké jsou výhody celého konceptu a především, kolik za to všechno zaplatíte. Zvláště v tomto ohledu máme pro vás velmi příjemné překvapení. Ale to až za chvíli. Pojďme se nyní podívat, s kým máme vlastně tu čest.

Digi TV – recenze aneb nalaďte si přes internet třeba Superfotbal!

Digi TV – recenze, co vlastně budeme recenzovat?

Společnost Digi TV poskytuje pro náš trh služby satelitní i internetové televize. Dokáže nalákat i na tak exkluzivní zboží, jako jsou přímé přenosy sportovních utkání nebo kombinování balíčků podle vašich kritérií přesně na míru. Nemusíte tedy platit za celý balíček jen proto, abyste se mohli dívat na svůj oblíbený program. Jednoduše si k němu vyberete to, co vás baví.

Náš tip:
Tuto nabídku řeší Digi TV individuálně. Stačí na stránkách zanechat vaše telefonní číslo a počkat, až vás kontaktuje operátor. Čekat můžete vysoce profesionální a přívětivé služby.

Dívat se můžete kdekoliv – i na horské chatě!

V měsíci dubnu uplynuly již tří roky od chvíle, kdy český holding LAMA ENERGY GROUP koupil práva k satelitní televizi DIGI TV od původně rumunské společnosti RCS&RDS. V té době chytil doposud ne příliš technologicky rozvinutý koncept doslova druhý dech a svých zákazníkům začal nabízet skutečně širokou nabídku programů, a to včetně exkluzivních vysílacích zpráv na mnohé sportovní programy, jež byly u nás doposud k mání pouze jako součást drahých balíčků pro vyvolené. Šlo zejména o Premier League, La Ligu, Bundesligu, Ligue 1, MS v Rallycrossu, tenisové WTA a mnoho dalších.

Nejvýraznější změnou byly kromě přechodů na nové set-to-boxy také modernější metody, jež umožnily příjem signálu bez nutnosti připojení dalšího zařízení. A signál chytíte opravdu kdekoliv v ČR. Stačí jen namířit satelit na oblohu, a o zbytek se postará vyškolený technik.

Přestup od konkurence? Žádný problém!

Je velmi pravděpodobné, že už nějakého poskytovatele digitální nebo satelitní televize máte. Pokud i vás štve často omezená programová nabídka, rozčilují vás časté výpadky signálu a už vůbec nejste spokojeni s měsíční platbou, určitě zvažte přechod právě k Digi TV. Operátoři vám pomohu s výpovědí a zařídí vše potřebné. Pokud si dobře sednou termíny, můžete svištět na nové vlně už za týden. Vyzkoušeno.

Satelitní i internetová televize od jednoho poskytovatele

Právě Digi TV přinesla svým zákazníkům jako první možnost příjmu televizního signálu přes satelit i internet, a to od září 2016. Internetové vysílání lze zaplatit jako službu DIGI2GO a využít ji můžete hned na čtyřech zařízeních. Kromě klasické televize může jít třeba i o tablet nebo mobilní telefon. Každý člen rodiny si tak může najít během chvilky svůj oblíbený program. Hádky o televizní ovladač se tak stanou jen úsměvnou minulostí.

Digi TV – recenze aneb nalaďte si přes internet třeba Superfotbal!

Digi TV – recenze láká na dlouhé zpětné přehrání i jednoduché nahrávání pořadů

Možná si říkáte k čemu vám bude skvělá internetová televize, když stejně vaše nejoblíbenější pořady dávají v čase, kdy si je nemůžete vychutnat. Zvláště maminky malých dětí nebo vytížení otcové od rodin tento problém řeší až příliš často. A i tady je Digi TV zkušeným průkopníkem.

Zpětné přehrání pořadů nabízí až po dobu sedmi dnů, což je v českém prostředí skutečně unikátně dlouhá doba. Vše navíc kombinuje s jednoduchým nahráváním a ukládáním. Vybrané pořady lze totiž nahrát i bez připojení externího zařízení, a to až do kapacity 30 hodin vysílacího času. Nahraný obsah bude uložen po dobu 30 dní a sledovat ho můžete absolutně odkudkoliv, tedy v síti jakéhokoliv poskytovatele internetového připojení.

Digi TV – Superfotbal a další nabídka, kterou si zamilujete

Ale vraťme se zpátky in medias resi k bohaté nabídce dostupných programů. Tady je na ochutnávku několik dostupných balíčků:

 • ZÁKLADNÍ balíček programů – lze libovolně rozšířit o další variace, které uvádíme níže.
 • EXTRA (dětské, dokumentární, erotické, filmové a hudební kanály – vše, co jinde nenajdete)
 • HBO (hned tři programy se známé svým špičkovým filmovým a seriálovým obsahem – vychutnejte si premiéry v přímém přenosu)
 • SPORT (sportovní kanály zahrnující i exkluzivní vysílání fotbalové anglické Premier League, španělské La Ligy či tenisové ATP World Tour)
 • CINEMAX obsahující špičkové  kanály Cinemax a Cinemax 2
 • SPORT PLUS – balíček pro skutečné sportovní fanoušky se vším všudy
 • MAXI balíček – aneb úplně všechny programy v jednom výhodném balení
Náš tip:
Za poskytování kvality HD neplatíte vůbec nic navíc. Můžete si tak užívat kvalitní obraz i zvuk bez dodatečných nákladů, a vychutnat si tak svoje oblíbené filmy, seriály nebo dokumenty či sportovní přenosy ještě více.

Díky Digi TV přes internet si užijete cokoliv, a nyní navíc zdarma!

Digi TV – recenze na první pohled potěší i cenou. Dovolit si ji totiž může opravdu každý. Posuďte sami:

Základní balíček:

 • Satelitní TV (104 TV kanálů, 30 v HD) – 299 Kč/měsíc
 • TV přes internet, možnost připojení až tří zařízení – (72 Tv kanálů, 33 v HD) – 349 Kč/měsíc

Maxi balíček:

 • Satelitní TV (71 Tv kanálů, 24 v HD) – 799 Kč/měsíc
 • TV přes internet, možnost připojení až tří zařízení – (103 Tv kanálů, 45 v HD) – 849 Kč/měsíc

To však není vše. Pokud využijete stávají akce LÉTO S DIGI TV NA TŘI MĚSÍCE ZDARMA a objednáte si libovolný balíček služeb, můžete si pestrou nabídku televizního vysílání užívat zcela zdarma po dobu tří měsíců. Doporučujeme každému, kdo si chce tuto službu jednoduše otestovat nebo chce jednoduše připravit rodině nějaké příjemné překvapení na deštivé letní dny, které pokazí dlouho naplánovaný a vytoužený výlet.

Věděli jste, že:
V roce 2017 získala Digi TV exkluzivní práva na vysílací práva zápasů bojových sportů Enfusion Live?

Vše může být ještě výhodnější

Ale i běžnou cenovou nabídku lze učinit ještě lákavější. Stačí, pokud si od Digi TV objednáte i internetové připojení nebo služby virtuální operátora LAMA mobile. Můžete si tak snížit částku za poskytování satelitního i internetového připojení a dokonce vyúčtování za plyn a elektřinu. Společnost LAMA ENERGY GROUP je zkrátka v tomto ohledu skutečně multifunkční.

Náš tip:
Nepleťte si starou Digi TV s tou novou. Před třemi lety opravu tato společnost prodělala velmi výrazné změny k lepšímu. Nová Digi TV umí všem zákazníkům vyjít maximálně vstříc a své služby poskytuje skutečně na úrovni. Chcete-li na internetu pátrat po recenzích, zaměřte se na ty napsané po roce 2016. Jen tak budete moci být skutečně objektivní!

Digi TV – recenze – čím se nejvíce liší od konkurence?

A jak dopadla Digi TV v porovnání s jinými poskytovateli srovnatelných služeb? Sepsali jsme pro vás ty největší výhody:

 • Vysílání je možné kdykoliv pozastavit a přetočit.
 • Na nahrávání postačí stisk jediného tlačítka, a to bez nutno připojení externího zařízení. Nahrát lze 30 hodin vysílacího času, dostupných po 30 dnů.
 • Všechny pořady lze přehrát až 7 dní zpětně.
 • Na Digi TV se můžete podívat odkudkoli v ČR. Stačí mít s sebou chytrý telefon nebo tablet.
 • Žádný příplatek za kvalitu HD.
 • Servis set-top-boxu v ceně.
 • Možnost kombinace balíčků podle vašich vlastních preferencí.

Digi TV – recenze aneb závěrem

Digi TV lze rozhodně doporučit všem, kteří si chtějí za málo peněz dopřát hodně muziky, a to nejenom na poli sportovních přenosů. Za nás tedy jednoznačně doporučujeme.