Módní kousky od velikosti 40

0

Když jdete nakupovat, mohla byste se už orientovat i poslepu. To máte na jaře květinové potisky nebo pastelové barvy. V létě před námi defilují proužky a klasická námořnicky __shegomodrá. Na podzim je vystřídají odstíny spadaného listí jako okrová či rezavá. A zima přehlídku završí černou, bílou a královskou modří. Okořeňte dávkou třpytu a k výsledku přidejte konfekční velikost maximálně v čísle čtyřicet.

Leč nejzajímavější kousky zůstanou výlučně v „modelkovské” čtyřiatřicítce přibližně pět minut po otevření a prodavačka jen bezradně krčí rameni. Větší velikost nemáme a nic dalšího rozhodně nečekejte, všechno už se prodalo.

Protřepat, nemíchat, gratulujeme, získala jste dokonalou představu o situaci v českých obchodech s módou. Z tohohle koktejlu vás ale ráno bude spíš dost ukrutně bolet hlava, do dokonalého osvěžení má daleko.

Co s tím? Situaci přichází vyřešit sheego.cz, nový internetový obchod s dámskou módou. V jeho nabídce najdete také oblečení ve velikosti XXL. Krásná se totiž rozhodně smíte cítit, i když padesát kilogramů vám ručička váhy ukázala naposledy na střední škole.

Vzhled vašeho šatníku navíc od teď nebudou určovat nápady návrhářů, obchodní manažeři nebo roční období (jaká troufalost, vyrazit si na zimu do teplých krajin a zjistit, že loňský model plavek dosloužil), ale vy sama. Určitě si tu vyberete ty správné kousky pro každou postavu, příležitost i roční období. Holdujete módě elegantní nebo sportovní a ty pravé šaty nikde nemají? V Sheego je určitě najdete. Když ne dnes, zkuste to příště, sortiment je totiž rozsáhlý a pravidelně aktualizovaný.

Až budou na seznamu olympijských disciplín taky sprint za slevami a maraton výhodných nákupů, budete první přihlášená, protože medaile vás díky létům tréninku určitě nemine? Tak i tady vám Sheego udělá radost, stačí sledovat novinky.