Cvičení podle Mojžíšové pomáhá ženám otěhotnět

0

Nedaří se Vám otěhotnět a gynekolog Vám doporučil cvičení podle Ludmily Mojžíšové? Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí cvičení podle metody Ludmily Mojžíšové pod vedením zkušené lektorky.

Tajemství cvičení podle Mojžíšové

Cvičení podle Mojžíšové představuje cvičení, které má ženě pomoci s otěhotněním. Skládá se dohromady z dvaceti dvou cviků, které kombinují uvolňování a posilování vybraných svalů. Jde především o svaly udržující správné postavení páteře a svaly pánevního dna. Cvičení celé sestavy je skvělé také pro protažení celého lidského těla. Cviky nejsou nikterak náročné, hravě je zvládnete tedy sama doma, avšak ve skupinově se cvičení mnohem lépe, proto neváhejte a přijďte si zacvičit do Centra trvalého zdraví Cordeus. Navíc získáte jistotu, že cviky provádíte správně. Cvičení můžete zkombinovat s moderní fyzioterapií Praha. Právě s fyzioterapeuty od Centra trvalého zdraví se můžete zbavit bolestí zad či kloubů. Znovu se budete radovat z bezbolestného pohybu a cítit se svěží jako kdysi dávno.

Výhody cvičení podle Ludmily Mojžíšové

Doporučuje se cvičit pravidelně a poctivě. Aby bylo cvičení účinné, je třeba cvičit dvakrát denně po dobu minimálně půl roku. Cvičení podle Ludmily Mojžíšové vede k lepšímu vnímání sama sebe a je považováno za dobrou prevenci a kompenzaci některých bolestivých syndromů. Je také vhodnou kondiční přípravou nejen pro období těhotenství, nýbrž rovněž pro období po porodu. Cviky se doporučuje provádět pomalu a pozvolným, plynulým zapojováním jednotlivých svalů. Mezi jednotlivými cviky ponechávejte deseti až třicetivteřinové přestávky.