Zbavte se tukových polštářků na stehen pomocí těchto nejlepších cviků

0

Zbavte se tukových polštářků na stehen pomocí těchto nejlepších cviků

Tukové polštářky na stehen jsou běžným problémem pro mnoho lidí. Pokud se chcete zbavit těchto nežádoucích tukových nánosů a získat štíhlé nohy, můžete vyzkoušet následující nejlepší cviky.

1. Dřepy – Dřepy jsou skvělým cvičením pro posílení stehen a snížení tukových polštářků. Postavte se rovně, nohy rozkročte asi ve šířce ramen a pomalu se dokaždé spouštějte dolů, jako byste se snažili sednout na neviditelnou židli. Poté se pomalu vraťte do výchozí polohy. Opakujte 10 až 15krát ve 3 sériích.

2. Výpady – Výpady jsou dalším účinným cvičením pro posílení stehen a spalování tuku. Postavte se rovně, nohy rozkročte do šířky ramen. Poté udělejte krok směrem dopředu a pomalu se spouštějte dolů, dokud vaše přední noha nedosáhne úhlu 90 stupňů. Pak se vraťte dolů a vyměňte nohy. Opakujte 10 až 15krát ve 3 sériích.

3. Skákání přes švihadlo – Skákání přes švihadlo je skvělým cvičením na spalování tuku a zpevnění svalů stehen. Vezměte si švihadlo a skákejte přes něj s mírně pokrčenými koleny. Opakujte 20 až 30krát ve 3 sériích.

Snažte se tyto cviky provádět pravidelně a doplňte je o zdravou stravu a dostatek hydratace. Během několika týdnů byste měli vidět pozitivní výsledky a snížení tukových polštářků na stehen.

fitness

Zbavte se tukových polštářků na stehen pomocí těchto nejlepších cviků

Aktivní životní styl a cvičení na zhubnutí stehen

Zbavte se tukových polštářků na stehen pomocí těchto nejlepších cviků

Tukové polštářky na stehen mohou být pro mnoho lidí frustrující. Bohužel, neexistuje jediná zázračná metoda na jejich ztrátu. Je však možné dosáhnout viditelného výsledku kombinací správné stravy, redukce celkového tělesného tuku a pravidelným cvičením zaměřeným na tuto oblast. V tomto článku se podíváme na několik cviků, které vám pomohou formovat vaše nohy a postupně se zbavit těchto tukových polštářků.

1. Dřepy

Dřepy jsou jedním z nejefektivnějších cviků na zpevnění stehen. Výchozí pozice je stát s nohama ve šíři ramen, ruce můžete mít natažené před sebou nebo položené na boky. Poté se pomalu spouštějte dolů tak, aby vaše stehna byla svislá k podlaze, a zároveň se snažte udržet rovnou páteř. Následně se vraťte zpět do výchozí pozice. Opakujte 3 série po 10-12 opakováních.

2. Výpady

Výpady jsou dalším skvělým cvikem pro posílení svalů stehen. Postavte se rovně s nohama ve šíři ramen a uchopte si závaží (např. činky) v každé ruce. Poté udělejte důklon tak, aby vaše přední noha byla ohnutá v úhlu 90 stupňů a zadní noha natáhnutá přímo za vámi. Při pohybu se snažte udržet rovnou páteř a pokud je to možné, dopadněte na patu přední nohy. Opakujte 3 série po 10-12 opakováních na každou nohu.

3. Bicykl

Tento cvik je efektivní pro spalování tuku na vnitřní straně stehen. Lehněte si na záda s rukama položenýma podél těla. Zvedněte nohy z podlahy a ohýbejte je v kolenou tak, aby vaše nohy vytvářely pohyb podobný šlapání na kole. Jak nohy vytahujete směrem k hrudníku, snažte se tlačit lokty na kolena a opatrně rotovat trupem. Opakujte tento pohyb po dobu 1 minuty.

Pokud se chcete zbavit tukových polštářků na stehen, je klíčové pravidelně cvičit a zároveň dbát na správnou stravu. Dbejte také na dostatečný příjem vody, spánek a denní pohyb. S touto sestavou cviků a vytrvalostí určitě dosáhnete svého cíle při formování a zpevnění celého těla.

Zdroj:
Jak zhubnout stehna: 10 účinných cviků bez posilovny


dieta

Zbavte se tukových polštářků na stehen pomocí těchto nejlepších cviků

1. Dřepy

Pravidelné provádění dřepů je skvělým cvičením pro formování a posílení stehen. Postavte se s nohama ve šíři ramen a pomalu se přikloňte dolů, dbejte na to, aby vaše kolena nešla přes špičky nohou. Poté se pomalu vraťte zpět do výchozí polohy. Opakujte 10 až 15krát.

2. Výpady

Výpady jsou dalším účinným cvikem pro odstranění tukových polštářků na stehen. Stoupněte si vzpřímeně s nohama v šíři ramen. Udělejte velký krok dopředu s jednou nohou, tak aby vaše koleno dosáhlo úhlu 90 stupňů. Pomalu se pak zvedněte zpět a opakujte s druhou nohou. Cvik opakujte 10 až 15krát pro každou nohu.

3. Vlny nohama

Lehněte si na bok s pokrčenými koleny. Nohy natahujte směrem dopředu a poté pomalu vraťte zpět k sobě. Opakujte cvik 10 až 15krát na každou stranu.

gym

Nejlepší cviky na hubnutí stehen

Nejlepší cviky na hubnutí stehen

Cvik č. 1: Dřepy

Dřepy jsou účinným cvikem na posílení a hubnutí stehen. Při provádění dřepů se postavte rovně, nohy dejte ve šíři ramen a ruce si můžete přidržovat před sebou nebo na bocích. Poté pomalu se svým tělem klesněte dolů, přičemž ponořte hýždě směrem ke zemi. Dbejte na správnou polohu zad a kolene držte nad kotníky. Poté se zase zpět zvedněte do výchozí pozice. Opakujte tuto sekvenci několikrát a postupně zvyšujte počet opakování.

Cvik č. 2: Výpady

Výpady jsou dalším skvělým cvikem zaměřeným na svaly stehen. Zpočátku postavte se do vzpřímené polohy s nohama těsně před sebou a ruce položte na boky. Poté udělejte velký krok dopředu jednou nohou, kterou takto ohněte v úhlu 90 stupňů. Zároveň se pokrčte v druhé noze, která bude mířit dolů směrem k zemi, dokud se koleno téměř nedotkne země. Následně se vraťte zpět do výchozí pozice a opakujte s opačnou nohou.

Cvik č. 3: Stahování nohou

Stahování nohou je cvik, který se zaměřuje na vnitřní stranu stehen, což je oblast často spojovaná s celulitidou. Lehněte si na bok, opřete se o podložku na předloktí a nohy dejte do vzduchu se vzájemným úvazkem. Následně pomalu sestupujte nohama směrem dolů, ale nedotýkejte se země. Poté nohy zase zvedejte zpět nahoru. Pokračujte v opakování této sekvence, dokud necítíte únavu ve svalech stehen.

Více informací o hubnutí na Wikipedii

joga

– Zbavte se tukových polštářků na stehen s pomocí těchto nejlepších cviků
– Použijte cviky, které cílí přímo na tukové polštářky na stehen
– Začněte cvičením s vysokým intenzity, například běh nebo skákání přes švihadlo
– Vyzkoušejte cviky na posilování stehen, jako jsou dřepy, výpady nebo mrtvý tah
– Přidejte ke svému tréninkovému plánu cviky na posilování svalů dolní části těla, jako jsou bahenní squaty nebo šikmé dřepy
– Nezapomeňte na důležitost správné stravy a pravidelného cvičení pro dosažení výsledků
– Využijte těchto tipů a začněte se zbavovat tukových polštářků na stehen ještě dnes!

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – hubnutí