Vyberte si ten nejlepší snowboardový set

0

Venku je sice ještě hezky, ale za chvíli tady máme zimu. Milujete hory a chystáte se na pořádnou jízdu na snowboardu? Nákupem snowboardového setu ušetříte. Podívejte se na ty nejlepší sety pro začátečníky i pokročilé jezdce.

Jakou vybrat značku

K nejoblíbenějším patří značky Ride snowboards, Nitro, Burton, K2 snowboarding, Gravity, F2 či Rossignol. Některé snowboardové sety koupíte ve slevě či ve výprodeji. Modely, které splňují vysoký uživatelský standard, seženete až s 34% slevou. Kde? Podívejte se třeba do e-shopu Snowboardel.cz. Právě zde nákupem výrazně ušetříte. Najdete zde výběr modelů pro muže, ženy a juniory i malé děti. Kvalitní provedení, padnoucí vázání, snowboard s dřevěným jádrem – to jsou výhody značkového provedení SNB setu. K vázání seženete náhradní díly i po létech od zakoupení. Komplety patří do kategorie All-mountain. Prkna mají vysokou variabilitu využití a hodí se do různých podmínek. Více informací najdete v článku Jak si vybrat snowboardové komplety.

Snowboardové sety pro muže

Pánské snowboardové sety vás potěší bytelnou konstrukcí a odolným vázáním. Koupíte klasické i širší provedení (wide prkna), které využijí jezdci s velikostí nohy nad 44 EU.

Nitro Team + vázání Nitro Team

Univerzální snowboard je velmi oblíbený a můžete jej využít na ježdění všeho druhu. Prkno má klasické prohnutí typu camber, díky němuž můžete perfektně jezdit do oblouku. Potěší vás kvalitní jádro reflex core, prkno má díky flexu vysoký pop a skvělé jízdní vlastnosti. Model se hodí pro jezdce na sjezdovky a také jej můžete vzít do parku na překážky, na rampu a jezdit freeriding. Vázání NITRO Team má hliníkové ráčny, lehkou konstrukci, a díky široké škále pokročilých technologií představuje velmi všestranný model.

Burton Ripcord + vázání Burton Infidel

Prkno BURTON Ripcord se hodí na úžasné řezání zatáček. Nabízí kvalitní technologii, díky níž je perfektně kontrolovatelné. Rocker na patě a špičce usnadní ježdění do oblouku normální jízdě i při jízdě na switch. Flat mezi vázáními umožní ježdění v rozmanitých podmínkách. Vázání BURTON Infidel je lehké, má perfektní odezvu, je pohodlné a hodně toho vydrží.

Snowboardové sety pro ženy

Podívejte se, jaké jsme pro vás vybrali dámské snowboardové komplety. Snowboard pro ženy je pružnější, užší a má posunuté těžiště.

Ride Heartbreaker + vázání Ride LXH

Snowboard RIDE Heartbreaker je Freestyle All-mountain prkno, které se vyznačuje nízkým flexem vhodným pro začátečníky. Snadnou jízdu bez zasekávání hran zajišťuje hybridní prohnutí v kombinaci s větším rockerem. Na snowboardu můžete jezdit za jakýchkoli okolností, protože díky menšímu flexu se skvěle přizpůsobí aktuálním sněhovým podmínkám. Snowboardové vázání RIDE LXH je velmi lehké i pohodlné, protože jej tvoří polykarbonátová konstrukce SPECTRUM Chassis System. Samozřejmostí je také polstrování Stitched Ankle Strapem. Slimeback patka vám při jízdě dodá jistotu.

Nitro Lectra + vázání Nitro Rythm

Prkno NITRO Lectra si zamilují začátečnice i zkušené jezdkyně. Snowboard se hodí jak do parku, tak na nerovný svah. Prkno získává perfektní odezvu díky svému unikátnímu tvaru. Vázání na snowboard NITRO vás nadchne prvotřídní technologií a přijatelnou cenou. Vázání má komfortní flexibilní strapy a A-frame základnu pro pevný úchyt boty.

Snowboardové sety pro děti a juniory

Díky speciálně upravené technologii jsou dětské sety určeny pro lehčí váhu jezdce. Snowboard má tenčí jádro, je pružný a poddajný. Profil je speciálně uzpůsoben tak, aby na něm mohli jezdit začátečníci, méně chytá hranu.

Nitro Ripper + vázání Nitro Mini Charger

Světová špička na trhu dětských a juniorských snowboardů. Tento model se hodí pro mladé a lehké jezdce, kteří s jízdou teprve začínají. Má plochý, hybridní rocker profil a měkký flex, díky kterému je prkno určeno pro začátečníky. Vázání NITRO Mini Charger se vyznačuje skloněnou základnou pro lepší ergonomii nohy. Díky pěnové vrstvě EVA jsou tlumeny nárazy. Flexibilní strapy jsou pohodlné, přední strap se může zapínat přes nárt i přes špičku.

Burton Chicklet + vázání Burton Grom

Snowboard pro dívky BURTON Chicklet Flat Top™ má plochý profil mezi nohama, který přináší lepší stabilitu, rovnováhu a kontrolu nad jízdou po hraně. Špička a pata se zvedají do rockeru, jízda je uvolněná, bez zachytávání hran. Odolné vázání BURTON Grom má jednoduché zapínání.

Ride Machete + vázání Ride Phenom

Snowboard pro juniory RIDE Machete Jr. se perfektně hodí pro dospívající a juniory. Prohnutí rocker zajistí, aby byl snowboard stabilní a snadno se ovládal. Vázání RIDE Phenom prkno skvěle doplňuje. Kovová konstrukce je lehká a téměř nezničitelná. 3D vázání má tvarované strapy, jež perfektně obepnou botu.

Už máte svého favorita?