Udělejte si z fotek fotoknihu!

1

Fotíte chytrým telefonem a už nemáte paměť a i úložiště praská ve švech, protože je plné fotek? Udělejte z nich fotoknihu, tou potěšíte nejen sebe, ale každého, kdo v ní bude listovat!

Nedávno jsme v redakci objevili aplikaci, ve které je výroba fotoknih fakt jednoduchá. Nejenže k tomu potřebujete jen fotky a internet, ale tahle aplikace funguje na každém zařízení a knihu si můžete libovolně ukládat, dokud ji zcela nedokončíte. Takže u toho nemusíte sedět, abyste ji zvládli na jeden zátah…

Do fotoknihy můžete vkládat fotky, k nim popisky nebo celé dlouhé texty a různé blbůstky, které najdete také v šabloně té šikovné aplikace. Sami jsme se divili, jak profesionální dojem hotová kniha dělá. Příbuzní si dodnes myslí, že jsme ji nechali vydat profesionálně a že je k zakoupení v knihkupectvích. 😉

Jak už jsme uvedli, HappyFoto nabízí oproti konkurenčním fotoslužbám velkou výhodou v tom, že knihu nemusíte udělat naráz. Můžete si ji rozpracovat například ve svém mobilu, potom ji uložit zdarma do cloudu a později pokračovat třeba v počítači, na kterém máte lepší klávesnici, nebo na tabletu, ve kterém máte další fotky… To zatím nikdo jiný v České republice neumí. Tahle apka funguje na všech zařízeních, nezáleží jí na značce ani na systému, což je také moc fajn.

Tak hurá do toho! Stačí jen pár kliknutí, zaplatit kartou a pak už jen čekat na pošťáka, který vám ji přinese až domů. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.