Udělejte si radost indoor surfingem

0

Zaslechla jste od známých, že o víkendu navštívili letňanskou Faktory arénu a skvěle si užili indoor skydiving? Láká Vás tento zážitek také prožít? Pak již na nic nečekejte a již dnes si kupte zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving poukázku na tento adrenalinový dech beroucí zážitek.

Nenechejte si ujít příležitost k indoor skydivingu

Jedině v Hurricane Factory aréně si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je zažít pocit volného pádu a nemít přitom strach z výšek. Tato hala je vybavena unikátním větrným tunelem, ve kterém můžete zažít omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Kdo zažijete pocit volného pádu, chce tento zážitek prožít znovu a znovu. Pocity z volného pádu lze připodobnit pocitům ze skutečného létání. Pouze v tomto případě je létání poněkud hlučnější a větrnější. V tunelu proudí vzduch o rychlosti až 270 km za hodinu. Indoor skydivingprobíhá pod dohledem zkušeného instruktora, takže Váš počáteční strach před tímto adrenalinovým zážitek je zcela zbytečný.

Dárky pro Vaše milované

Díky Firmě na zážitky však můžete poznat jedinečný pocit blaha také v mnoha jiných situacích. Tento pocit můžete dopřát také Vašim nejbližším. Hledáte-li nevšední narozeninové dárky, dárek k promoci nebo dokonce ke svatbě nebo jen tak pro radost, pak se nacházíte na správném místě. Neboť právě s Firmou na zážitky se Vám podaří najít dárek, který Vaše nejbližší pohladí po duši. Jisti si můžete být také tím, že si daný zážitek užijí plnými doušky. Ať už se rozhodnete věnovat poukázku na romantický italský piknik pro dva s lahví prosecca, adrenalinovou hru paintball nebo třeba plavbu po Baťově kanále, vždy u obdarovaného spatříte velké nadšení.