Stylové sportovní oblečení

0

Jak získat účinnou motivaci k pohybu? Stylovým oblečením!

Zná to mnoho lidí. Jednoho dne vás dožene potřeba vylepšit postavu, celková únava a nespokojenost s vlastním životním stylem. Takže se sebou už vážně musíte něco udělat. Rozhodli jste se, že je načase začít sportovat a vyrazit do fitka nebo běhat? Pohyb vám pomůže shodit nějaká ta kila, ale také si zlepšit fyzičku a dávkou endorfinů obratem zařídí i super náladu.

Věnovat se nějaké té fyzické aktivitě pravidelně, to ovšem minimálně zpočátku vyžaduje velký kus odhodlání. Důvody, proč to nejde, znají asi všichni. Nemáte čas nebo se vám po celém dni únavou prostě nechce a těšíte se jedině na to, jak se opět šťastně shledáte se _111svou postelí. A tak boty na běhání po pár týdnech smutně leží v předsíni jako memento vaší snahy a padá na ně prach. Motivujte se! Jak?

 

Jak a z čeho vybírat?

Chce to pořídit si patřičnou výbavu, se kterou se budete doslova těšit na to, až seskočíte z gauče. Dámské sportovní oblečení, to jsou třeba stylové topy nebo praktické legíny, které neomezují v pohybu, ale současně neškrtí. Nicméně dobře chtějí samozřejmě vypadat i pánové. Svět pánského sportovního oblečení není proto o nic méně pestrý. Funkční oblečení by se v první řadě mělo __222vyznačovat plochými švy, které jsou nenápadné a nikde netlačí. Druhým důležitým atributem je kvalitní, nejlépe syntetický, materiál, který účinně odvádí pot. Ale rozhodně má taky styl a sluší vám. Pestré barvy vás doslova nabijí energií.

A po které značce sáhnout? Mezi ikony sportovního oblečení patří například Reebok a rozhodně v tomto případě neplatí přímá úměra, že pro větší kvalitu je nutné sáhnout tím hlouběji do peněženky. Přestože Nike si vydobyl ve světě sportovního oblečení neméně zásadní postavení, v jeho botách už dávno nepotkáte jen běžecké nadšence. Kultovní tenisky s fajkou nosí bez nadsázky příslušníci všech generací. Potkáte je běžně v ulicích, staly se módní městskou obuví.