Streetové a sportovní tašky

0

Zákon schválnosti praví, že vždycky potřebujete o třetinu víc věcí, než je prostor zavazadla, které máte aktuálně po ruce? Tak tohle vás už rozhodně může přestat trápit, když si pořídíte jednu ze streetových tašek.

 

Cestujte v pohodě

 

Třeba stylovou a zároveň velmi praktickou tašku Adidas. Původem německá značka už dávno nekraluje jen na poli sportu. Její oblečení i doplňky si získaly celosvětovou popularitu a potkáte v nich každý den v ulicích řadu lidí, kteří si je oblíbili jako pohodlnou městskou módu.

Obdobný osud potkal také dalšího výrobce. Původně poměrně úzké zaměření na skate obuv časem expandovalo do mnoha dalších oblastí. Oblečení a doplňky americké značky Vans __aaaaaaaaaaaaadoslova ovládalo svět. Vaky Vans dokazují, že tomuhle užitečnému zavazadlu rozhodně neodzvonilo v dobách, kdy jste úspěšně dokončili první třídu a přestali do něj ukládat pomůcky na výtvarnou výchovu. Byť dospělácké verze vaků se mohou pochlubit daleko pestřejší nabídkou různorodých designů. Můžete se tak sladit nebo sáhnout po takovém s nápadným potiskem, který okamžitě upoutá pozornost vašeho okolí.

 

Sportovní tašky nejen na sport

 

Cestujete často na delší vzdálenosti, takže potřebujete, aby se váš domov v podstatě dokázal zmenšit do jedné tašky? Cestovní a sportovní tašky disponují dostatkem prostoru. To je pro většinu lidí hlavní kritérium, důležitý je samozřejmě rovněž materiál vyznačující se odolností a snadnou údržbou. A v neposlední řadě i jejich vzhled. Svým zajímavým provedením si se svými menšími kolegy nikterak nezadají. Spolehlivě v nich přepravíte také například sportovní vybavení. A mimo sportovců takovéto prostorné tašky ocení i studenti. Většina z nich pro pohodlné nošení disponuje uchy, případně i popruhem určeným k nošení přes rameno, který se dá sundat. Platí samozřejmě, že čím objemnější „náklad“ se chystáte s sebou nosit, tím spíš byste kvůli pohodlí měli sáhnout po takovém modelu, jehož popruh je opatřen polstrováním.