Samuel Aidi – naturální kulturista a trenér

0

Ahoj! Jmenuji se Samir a od základní školy jsem začal s Wrestlingem, jelikož jsme tím byla poblázněná celá škola a milovali jsme to, chtěli jsme si zkusit zápasit na žíněnkách :-D, na střední škole jsem odjel do Londýna si vyzkoušet trénovat Profesionální Wrestling a zamiloval jsem si to, málokdo tento “sport” má v ČR v oblibě, ale pro mě to bylo víc než jen sport. Každým dnem mě doprovázela od 15ti let posilovna, kde jsem cvičil sice ne úplně správně a striktně, ale bavilo mě to a já se chtěl přiblížit šířkou svým idolům, ke kterým jsem vzhlížel.

Jednoho dne jsem si řekl, proč si neudělat certifikaci trenéra v 19ti letech?! Udělal jsem si ji, ale zjistil jsem, že žádný certifikát nezaručí všechny znalosti a postupy, ale každým dnem se jako trenér musím vzdělávat a vyhledávat nové postupy, přeci jenom jsme každý jiný a na každého funguje něco jiného.. Cvičil jsem dál, přičemž jsem měl i celkem hluboce milostný vztah teď již s ex přítelkyní a díky našemu rozchodu a velkému zklamání jsem byl chvíli mimo a hledal jsem sám sebe, do ničeho se mi nechtělo.

Řekl jsem si, stop! Půjdu na soutěž v naturální kulturistice, objem mám, zkusím nasadit dietu a postavím se na podium. Teprve až když člověk zažije v životě nepříjemnou chvíli, uvědomí si, že ho to jen posilnilo a dostalo dál, než si vůbec myslel.

No a teď jsem tady a zůstávám u INBA federace jako závodník a rád bych vám nabídnul i své trenérské služby, od konzultace, kondičních tréninků až po přípravu na závody.

Jsem tu pro vás abych vás motivoval, pomáhal, naslouchal.. Neplaťte za trenéra s papírem v ruce, je mnohem lepší si zajít za člověkem, který již závodil, protože jedině ten sám na vlastní kůži ví, jak dieta a trénink funguje a jak co načasovat 🙂 Napište mi a domluvme si konzultaci.

Žijeme jen jednou, pokud naplno, jednou stačí. Nespokojme se s průměrem, vykročme z davu a něco po sobě na tomto světě zanechme ! 🙂

Instagram : Samirsamcaaidi
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCCIiu7gYtkKM8nS3WZpYjZw
Facebook: https://www.facebook.com/samuel.alaidi

samir_2