Rady při výběru dámského oblečení do fitness pro každou postavu

0

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Rady při výběru dámského oblečení do fitness pro každou postavu

Pokud jste žena a chodíte do fitness centra, určitě víte, jak je důležité mít na sobě vhodné oblečení. Správné oblečení vám nejen poskytne pohodlí při cvičení, ale také vás udrží v suchu a umožní vám snadný pohyb. V tomto článku se dozvíte, jak vybrat správné dámské oblečení do fitness pro každou postavu.

Nejdůležitější je zvolit správnou velikost oblečení. Nesnažte se skrývat svou postavu v příliš velkém oblečení, aby vám nebránilo v pohybu, ale příliš těsné oblečení také není vhodné. Zvolte si takový střih oblečení, který podtrhne vaše křivky, a přitom vám umožní cvičit.

Další klíčovou věcí je materiál oblečení. Zvolte si pohodlný, prodyšný a rychleschnoucí materiál, který vám umožní cítit se v suchu i během intenzivního cvičení. Také se ujistěte, že materiál oblečení nevyvolává alergickou reakci na vaší pokožce.

Posledním, ale ne méně důležitým faktorem při výběru dámského oblečení do fitness pro každou postavu, je volba vhodného střihu. Pokud jste vyšší, zvolte si legíny s vertikálními pruhy, které opticky prodlouží vaše nohy. Pokud máte spíše menší postavu, zvolte si volnější top, který nezakrývá úplně vaše tělo. Pokud máte širší boky, zvolte si legíny s vysokým pasem, které je opticky zúží.

Věříme, že tyto rady vám pomohou vybrat si správné dámské oblečení do fitness pro každou postavu. S vhodným oblečením se budete cítit sebevědomě a pohodlně, takže se užijte své fitness centrum plnými doušky!

fitness
Rady při výběru dámského oblečení do fitness pro každou postavu

Malá postava

Pokud máte menší postavu, měli byste se zaměřit na oblečení, které vám pomůže opticky protáhnout postavu. Zkuste si pořídit kalhoty s vysokým pasem, které opticky prodlouží vaše nohy. Důležité je také oblečení, které vám bude dobře sedět – nesnažte se skrýt svou postavu pod nevzhledným oblečením. Velmi populární jsou momentálně žabky, které vás nebudou brzdit v pohybu a zároveň vypadají moderně.

Podobné články:

Petite Workout Clothes That Will Make You Feel Confident and Powerful

Vysoká postava

Pokud jste naopak vyšší, budete se chtít soustředit na oblečení, které pro vás nebude příliš krátké. Tradiční kalhoty mohou být pro vysoké dámy problémem – hledáte-li kalhoty, které vám budou perfektně sedět, zkuste si pořídit legíny nebo kalhoty s vysokým pasem. Také můžete zkusit volnější kraťasy, které budou působit velmi svěže a stylově.

Podobné články:

Tall Girls, These Are the Only Workout Pants You Need

Plnoštíhlá postava

Pokud máte plnoštíhlou postavu, hledáte oblečení, které opticky “smaže” nějaké nevzhledné partie. Snažte se vyhnout světlým barvám, které by mohly vaši postavu opticky rozšířit, a sázet spíše na tmavší tóny. Důležité jsou také správné materiály. Pokud si koupíte legíny, které nejsou dostatečně elastické, budou se vám svažovat, což může být velmi nepohodlné.

Podobné články:

21 Brands With the Best Activewear for Plus-Size Women

Krásná a plná postava

Pokud máte krásnou a plnou postavu, snažte se najít oblečení, které podtrhne vaše ženské tvary. Zkuste si pořídit legíny s vysokým pasem, které krásně změkčí vaše boky a zároveň budou mít výbornou oporu pro váš bříško. Dbáte-li na pohodlí více než na vzhled, zkuste si pořídit legíny nebo kraťasy z materiálu, který bude prodyšný a zároveň pohodlný.

Podobné články:

16 Best Plus-Size Workout Clothes 2019

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Rady při výběru dámského oblečení do fitness pro každou postavu

Pro ženy s plnější postavou

– Vyberte si oblečení s vyšším pasem, který podpoří vaše břicho a zároveň opticky prodlouží nohy.
– Zvolte si střih, který bude líčit vaše křivky a zakrýt ty s většími proporcemi. Může to být například sukňa s lemováním nad koleny.
– Hledejte materiály s větší podporou, jako jsou elastické plátno nebo pružné tkaniny.

Pro ženy s menší postavou

– Zvolte si oblečení s nižším pasem, který prodlouží vaše trupové části.
– Vyberte si vzorované oblečení. To opticky zvýrazní vaši postavu a vytvoří iluzi většího těla.
– Snažte se vybírat přiléhavé střihy, které vytvoří krásnou linii vaší postavy.

Pro ženy s širokými boky

– Zvolte si volné kalhoty, které skrývají vaše boky a stehna.
– Pokuste se o vyvážení postavy pomocí vrstvení. To zahrnuje nošení různých vrstev oblečení v různých délkách.
– Vyberte si spodní prádlo, které vám poskytne dostatečnou podporu, zejména v oblasti boků.

gym

Dámské oblečení do fitness pro dokonalý trénink

Jak si vybrat správné oblečení do fitness

Při výběru oblečení do fitness je dobré zaměřit se především na pohodlí, dostatečnou podporu a prodyšnost materiálu. Pro ženy je k dispozici široká nabídka dámského oblečení do fitness, které splňuje všechny tyto požadavky.

Je důležité si vybrat správné velikosti a typy materiálů, které vám budou sedět a neomezovat pohyby při cvičení. Vyhněte se příliš těsnému oblečení, které může bránit krevnímu oběhu a způsobit nepohodlí. Osloví vás nejen funkční, ale i módní kousky různých značek.

Vybrané outfity pro fitness

Pro inspiraci přinášíme několik vybraných outfitů pro fitness, které jsou ideální pro ženy, které hledají pohodlné a funkční oblečení pro svůj trénink:

– Legíny zpravidla s vysokým pasem a s dostatečnou podporou břicha v novodobé éře fitness neztrácí na popularitě. K dispozici jsou v různých provedeních a barvách.

– Tělové nebo kraťasové tričko, které umožní pohodlné provedení cviků a bude vás příjemně chladit během vašeho výkonu.

– Sportovní top, tedy zástěrka, která dámskou postavu podpoří a zároveň působí velmi moderně a módně.

Vybrané kousky se dají skloubit do celistvého outfitu, který ženám umožní dokonalou svobodu pohybu i při náročných cvičeních.

Doporučený outfit – výkonnost i móda

Pro zvelebení vašeho tréninku více doporučujeme celkový outfit: dámské legíny, sportovní top a obuv, která adekvátně podporuje nohu. Odkazujeme na moderní fitness outfit v české wikipedii. Tento outfit okamžitě zpříjemní vaše cvičení a vrátí vám chuť do dalšího tréninku.

Zdroj: cs.wikipedia.org/wiki/Fitness

fitness

Rady při výběru dámského oblečení do fitness pro každou postavu

  • Zvolte správnou velikost oblečení podle své postavy
  • Upřednostněte funkční materiály, které umožňují pohyb a odvádění potu
  • Zvolte odpovídající typ oblečení dle typu cvičení – např. legíny pro jógu; krátké kraťasy pro běhání
  • Nepodceňujte kvalitní podprsenku s dobrou oporou prsů
  • Vyberte si barvy a vzory, které vám přijdou příjemné a motivující
  • Doplňky, jako např. rukavice, pás, čelenka, mohou přispět ke komfortu během cvičení

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Kategorie – oblečení