Primulus cena a účinky

0
Primulus cena

Primulus cena a účinky – Mužský přechod nebo také andropauzu charakterizuje především klesající hladina testosteronu – hormonu zodpovědného za správné fungování celé řady procesů od regulace tělesné hmotnosti až po správné fungování erekce. Tento proces začíná už okolo 30. roku života, větší problémy však muži obvykle zaznamenají mezi 50.-55. rokem věku.

Snižující se hladina testosteronu nebývá z lékařského hlediska tak závažný problém, proto je jen málokdy řešena farmaceutiky. Že se muž cítí unavený a bez energie a častokrát má i problémy s erekcí není bráno jak život ohrožující stav. To ale neznamená, že byste to měli nechat jen tak být!

Existuje celá řada přírodních doplňků stravy s komplexním složením podporujícím přirozenou tvorbu testosteronu v organismu. Mezi ty nejznámější patří přípravek Primulus.

Primulus cena versus složení

 

Primulus cena
Primulus cena

Úvodem musíme předeslat, že Primulus není klasický přípravek pro podporu erekce– koneckonců to svým uživatelům ani neslibuje. Spíše se zaměřuje na celkovou harmonizaci organismu a podpoření jeho přirozených funkcí. Obsahuje celou řadu účinných složek v čele s pískavicí řeckým senem, kotvičníkem zemním a extraktem z černého pepře. Tuto silnou trojku doplňují ještě důležité vitamíny a minerály, nezbytné pro správné fungování imunity, a také žláz zodpovědných za tvorbu hormonů. Uživatelé na sobě již po měsíci užívání nejčastěji pozorují tyto zlepšení:

    • větší chuť na sex
    • delší výdrž při souloži
    • menší únava
    • rychlejší růst svalů při cíleném tréninku

Přepočítáme-li ukazatel Primulus cena na jeden měsíc, dostaneme se k číslu 549 Kč, což je běžná cena, za kterou lze přípravek Primulus koupit. Jde o balení 60 tablet (1 ráno, 1 večer). Jde o velmi pěkné číslo i tehdy, přihlédneme-li k faktu, že tablety je třeba užívat dlouhodobě, aby měl organismus dostatek času k regeneraci a obnovení harmonie. Bleskové zlepšení obtíží tedy očekávat nelze. Na druhou stranu není třeba se obávat ani žádných vedlejších účinků (bušení srdce, závrať, pocit horka v obličeji apod.), které tak často doprovázejí užívání jednorázových produktů na podporu erekce. Primulus naučí vaše tělo opět správně fungovat a za zmíněnou cenu dostanete každý měsíc opravdu slušnou dávku testosteronu. A to se určitě vyplatí.