Osobní zkušenost: Jak jsem si připravila zdravé sušenky pro celou rodinu

0

Osobní zkušenost: Jak jsem si připravila zdravé sušenky pro celou rodinu

Připravovala jsem sušenky pro mou rodinu, ale chtěla jsem, aby byly zdravější. Začala jsem používat celozrnnou mouku a nízký obsah cukru. Moje rodina je na nich závislá!

fitness

Osobní zkušenost: Jak jsem si připravila zdravé sušenky pro celou rodinu

Osobní zkušenost: Jak jsem si připravila zdravé sušenky pro celou rodinu

O autorovi

Jsem řádnou maminkou a mám na starosti celou rodinu. Snažím se o to, aby bylo jídlo, které podávám, co nejzdravější a co nejvhodnější pro naše těla. Nedávno jsem se rozhodla vyzkoušet něco nového a připravit zdravé sušenky pro celou rodinu.

Volba ingrediencí

Při výběru ingrediencí jsem se inspirovala na amerických internetových stránkách EatingWell, kde jsem našla spoustu zajímavých receptů na sušenky. Nakonec jsem se rozhodla použít celozrnnou mouku, med, koření a máslo z kokosových ořechů.

Příprava sušenek

Nejprve jsem si připravila všechny ingredience a dala je vedle sebe na stůl. Potom jsem smíchala suché ingredience dohromady a postupně vkládala tekuté ingredience. Poté jsem vytvořila těsto a nakrájela ho na stejnoměrné kousky, které jsem srolovala do tvaru sušenek. Konce sušenek jsem posypala kořením a dala péct do trouby na 10 až 15 minut.

Výsledek

Sušenky byly dokonalé! Byly měkké, voňavé a plné chuti. Celá rodina je zbožňovala a požádala mě, abych je připravila zase brzy. Byla jsem nadmíru spokojená s výsledkem a ráda bych se podělila o svou zkušenost s dalšími lidmi. Určitě doporučuji vyzkoušet tento recept i vy!

Závěr

Příprava zdravých sušenek pro celou rodinu není složitá a výsledek stojí za to. Stačí použít kvalitní a zdravé ingredience a zdravé sušenky si můžete připravit i vy. Můžete se inspirovat na amerických internetových stránkách jako EatingWell, kde najdete spoustu zajímavých receptů. Přeji vám hodně úspěchů při přípravě vlastních zdravých sušenek!
dieta

Osobní zkušenost:

Jak jsem si připravila zdravé sušenky pro celou rodinu

Jako maminka se snažím dávat pozor na to, co jí moje rodina. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet přípravu vlastních sušenek. Bylo to velmi jednoduché a zdravé!

Krok 1: Nakoupila jsem čerstvé ovoce jako banány a jablka a nakrájela je na tenké plátky. Poté jsem připravila směs ovesných vloček, sušených višní, lískových ořechů a trochy skořice.

Krok 2: Plátky ovoce jsem potřela datlovou pastou a poté posypala směsí ovesných vloček a ořechů.

Krok 3: Sušenky jsem umístila do sušičky na ovoce a nechala je sušit po dobu 6-8 hodin.

Takto připravené sušenky jsou skvělé na svačinu, jako doplněk k snídani nebo kdykoli mám chuť na sladkost. Můj manžel i děti je milují a když v nich vidím zdravé ingredience, cítím se dobře, že vím, co jí moje rodina.

gym

Osobní zkušenost: Jak jsem si připravila zdravé sušenky pro celou rodinu

  • Začala jsem hledat recepty na zdravé sušenky s nízkým obsahem cukru a tuku.
  • Nakoupila jsem kvalitní suroviny jako celozrnnou mouku, ořechy a sušené ovoce.
  • Připravila jsem těsto pro sušenky a nechala jsem ho odpočinout v lednici.
  • Pak jsem sušenky formovala a pekla v troubě na nízké teplotě.
  • Sušenky jsou zdravé a chutné, celá rodina si je oblíbila a často si je děláme sami.

joga

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – Fitness recepty