Odsávání hlenů u miminek dokáže předejít mnoha zdravotním problémům

0

Podzim je už v plném proudu a spolu s ním i tradiční vlna rým a nachlazení. Ovšem pokud máte doma malé miminko, jde pro vás o víc, než o menší nepříjemnost. Zatímco my se totiž přebytečných hlenů zbavíme smrkáním, děti do zhruba dvou let věku totéž efektivně neumí. A jak jim tedy pomoci?

Řešením jsou šikovné odsávačky hlenů. Nemusíte se bát poškození dýchacích cest nebo sliznic, stačí vybrat produkty, vyvinuté ve spolupráci s lékaři z ORL. A jaké benefity mají?

Ve hře není jen volný nos

Sami určitě dobře víte, jak špatně se vám s ucpaným nosem mluví a dýchá. A pro děti, přijímající tekutou výživu, je celá situace o to prekérnější. Jídlo musí často přerušovat a nadechovat se, přičemž hrozí, že trochu mléka vdechnou i do plic, od čehož je už jen krůček k nepříjemnému zápalu.

Ale je toho více. Zánět mohou vyvolat i hleny, které při déletrvajícím nachlazení postoupí do útrob tělních dutin. Tomu všemu tak může odsávání hlenů spolehlivě zabránit. Postará se tak nejenom o spokojený den miminka, ale také o jeho ničím nerušený spánek. A právě kvalitní odpočinek je tím, co drobný organismus ocení při boji s jakoukoliv nemocí nejvíce.

Na baterie, i do elektrické sítě

Zapomeňte na odsávačky s připojením na vysavač, ty pro děti opravdu leckdy bezpečné nejsou. Mnohem lepší jsou ty elektrické nebo cestovní modely napájené bateriemi. Úlevu malému nosánku tak můžete přinést kdekoli a kdykoli. A nezáleží na tom, jak malé miminko doma máte, stačí vsadit na šikovného pomocníka.

Nejmenší elektrickou odsávačku na evropském trhu vám přináší česká společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. Stačí v jejich e-shopu SZO.cz zapátrat po modelu CLARIO BASIC anebo vsadit na jiný z prověřených modelů. Stojí za nimi odborníci z řad lékařů, takže se o bezpečnostní svých dětí určitě nemusíte bát.