Oblečení na jogu – v čem být pohodlná a stylová zároveň.

0

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Oblečení na jogu – v čem být pohodlná a stylová zároveň

Pokud se věnujete józe, asi víte, že správné oblečení je důležitou součástí cvičení. Musí být pohodlné a zároveň umožňovat volný pohyb. A co dalšího? Pokud chcete být na józe i stylové, určitě byste měly vsadit na kvalitu a materiál.

Jedním z nejdůležitějších faktorů je úprava teploty těla. Proto se doporučuje oblékat se do vrstev. Na začátku jógy můžete mít teplý svetr, které pak jednoduše sundáte, když se začnete zahřívat. Zároveň by měly být oblečení pro jógu vyrobeny z prodyšného materiálu, který nebudete příliš pocitovat na těle.

Pokud jde o design, na trhu je mnoho zajímavých a originálních kousků, které mohou být pokud módních trendů. Vsadit můžete na klasické legíny, ale i na zavazovací tuniky či trika. Pokud se chystáte na jógu s otevřenými nohavicemi, zvažte nohavice vysokého pasu, které zajistí vašemu trupu lepší podporu a odlehčí nohám.

Ať už zvolíte jakýkoli styl, důležité je, aby byly vaše věci čisté, vyprané a vonící. Nedělejte chybu a nechoďte na jógu v špinavém nebo zápachem prokousaném oblečení.

Snažte se najít rovnováhu mezi pohodlností a stylovostí a pravděpodobně si oblíbíte jógu ještě více.

fitness
Oblečení na jogu – v čem být pohodlná a stylová zároveň

Co byste měli vědět před nakupováním oblečení na jogu

Při výběru oblečení na jogu není důležitý pouze vzhled, ale také pohodlí a funkčnost. Je důležité vybrat si takové oblečení, které vám umožní plynulé provedení pohybů a nezakrývá ničeho, co by vám mohlo bránit v cvičení. Zároveň by však mělo být trendy a mohlo by se nosit i mimo jogu sálu.

Kalhoty na jogu

Nejvhodnější jsou kalhoty na jogu, které jsou vyrobeny z pružného materiálu a nejsou příliš těsné ani volné. Ideální jsou například legíny, legíny se sítovinou nebo kalhoty z bavlny. Pokud zůstanete u klasických černých legínů, sáhnete v rámci trendů jistě.

Košile

Díky širšímu střihu, který umožní volné provedení pohybů jsou vhodné košile na jogu. Většinou materiál košile dýchá a neklepe se, takže během cvičení budete mít maximální pohodlí. Doporučuje se zvolit košili s kratším pásem, aby se nepletla.

Cvičební “top”

Svatý Grál pro každou jogínku, když jde o vrchní část oblečení na jogu je “top”. Cvičební top by měl být pohodlný, musí mít dostatečné podpery na ramenech a být vyroben z materiálu, který se rychle schnou. Takže klidně zvolte neznatelný top z netradičního materiálu.

Ponožky

Většinou se na jogu cvičí bosi, ale pokud máte studené nohy, dovolená jsou tenké ponožky. Pokud však netoužíte chodit bosi, nabídka ponožek je mnohonásobná. Od klasických sportovních až po detaily v podobě sítě nebo šilonku.

Celkově platí, že oblečení na jogu by mělo být především pohodlné a umožnit vám dokonalé pohyby bez narušení. Pakliže si vyberete trendy kousky, určitě budete zářit nejen v jogasále, ale i během vašich dalších aktivit.

Zdroj: https://www.self.com/gallery/yoga-clothes-for-women


FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Oblečení na jogu – v čem být pohodlná a stylová zároveň

Jaké oblečení si vybrat na jógu?

Nejdůležitější na oblečení na jógu je pohodlnost. Mělo by umožňovat volný pohyb a nedráždit pokožku během cvičení. Doporučujeme zvolit elastický materiál, který se snadno vrací do původního tvaru a neomezuje pohyb. Taktéž volte oblečení z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo bambusová vlákna, které odpuzují zápach a pot.

Co byste měli mít na paměti při výběru oblečení na jogu?

Mějte na paměti, že jóga je sportovní aktivita, takže byste měli vybírat oblečení, které je vhodné pro sport. To znamená, že byste se měli vyhýbat příliš volnému oblečení, které by mohlo během cvičení zavadit. Zároveň mějte na paměti, že jóga je také duchovní praxe, proto volte při výběru oblečení jemné barvy a vzory, které vás uklidní a pomohou vám soustředit se.

Jak kombinovat pohodlí a styl na jogu?

Existuje mnoho značek, které vyrábějí oblečení na jógu, které kombinují pohodlí a styl. Například můžete zvolit elastické legíny nebo kalhoty, kombinované s odvážnou barevnou tílko nebo topem. Dále můžete zvolit kvalitní materiály, které vyniknou moderním stylem a stále poskytují pohodlí.

gym

Dámské gym oblečení – Víc než jen módní kousek

Najděte si svůj styl

Dámské gym oblečení je v dnešní době hodně diskutovaným tématem. Nikdy předtím nebyla škála nabízených produktů tak široká a různorodá. S výběrem sportovního outfitu by se měly ženy rozhodnout s uvážením, protože nejde jen o vzhled, ale i o pohodlí a praktickost. Každá z nás má svůj vlastní styl a při výběru gym oblečení je důležité si najít ten pravý.

Zdraví na prvním místě

Kvalitní dámské gym oblečení, které je vyrobené z bezpečných a pevných materiálů, pomáhá chránit ženské tělo při sportovních aktivitách. Důležité je, aby byl vybrán materiál, který dobře odvádí pot a umožňuje volný pohyb. Zároveň pomáhají vhodně zvolené sportovní oblečení a obuv v prevenci zranění.

Outbound link

Pro více informací o výběru správného gym oblečení doporučujeme návštěvu článku Sportovní oblečení na Wikipedii.

fitness

Oblečení na jogu – v čem být pohodlná a stylová zároveň

  • Zvolte pohodlné oblečení, které se dá dobře protáhnout.
  • Materiál by měl být prodyšný, aby se zamezilo pocení.
  • Zaměřte se na oblečení s vysokým pasem a s gumou, aby se neřešilo pádící tričko.
  • Zvolte tričko s volným střihem, které nebude obtěžovat v pohybu.
  • Doplňky by neměly být tvrdé ani příliš rozměrné, aby nebránily cvičení.
  • Pokud chcete, můžete zvolit pestrou barvu, nebo sázet na klasickou černou.

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Kategorie – oblečení