Nejlepší cviky na hubnutí stehen: Zbavte se přebytečných centimetrů tímto jednoduchým tréninkem

0

Nejlepší cviky na hubnutí stehen: Zbavte se přebytečných centimetrů tímto jednoduchým tréninkem

Cviky na hubnutí stehen

Cviky na hubnutí stehen jsou skvělým způsobem, jak získat štíhlá a pevná stehna. Pokud se vám zdají vaše stehna příliš objemná nebo nevyhovující, tento trénink vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

1. Dřepy

Dřepy jsou jedním z nejúčinnějších cviků na posílení stehen. Stoupněte si rovně, nohy lehce rozkročte, a svisle se sestupte, jako byste se chtěli posadit na neviditelnou židli. Jistěte si, že pokolení se nesklání do předklonu přes špičky nohou. Poté se postavte zpět nahoru. Opakujte tuto sérii 10-15krát a postupně zvyšujte počet opakování.

2. Výpady

Výpady jsou dalším skvělým cvikem na hubnutí stehen. Postavte se s pokrčenými koleny a o krok vpřed udělejte velký krok. Poté se snižte dolů, dokud vám přední koleno nedosáhne úhlu 90 stupňů. Při tomto cviku byste měli být schopni vidět špičky prstů u přední nohy. Opatrně se vraťte do výchozí polohy a opakujte s druhou nohou. Pro efektivní výsledky opakujte tento cvik 10-15krát na každou nohu.

3. Sklony do strany

Sklony do strany jsou super cvikem pro posílení bočních svalů stehen. Stoupněte si rovně s nohama rozkročenýma na šířku ramen. Pak se sežeňte a opatrně se nakloněte přímo k jedné straně, snažíc se dosáhnout dolů k patě nohy. Vráťte se do výchozí polohy a opakujte na druhou stranu. Tento cvik opakujte 10-15krát na každou stranu.

Tento jednoduchý trénink na hubnutí stehen vám pomůže spálit tuk a zpevnit vaše svaly. Pravidelné cvičení a vytrvalost vám přinesou požadované výsledky. Začněte ještě dnes a uvidíte změnu!

fitness


Nejlepší cviky na hubnutí stehen

Nejlepší cviky na hubnutí stehen: Zbavte se přebytečných centimetrů tímto jednoduchým tréninkem

Cvik 1: Dřepy

Dřepy jsou skvělým cvičením pro posílení stehen. Postavte se s nohama rozkročnýma ve šíři ramen a pomalu se svažte do polovičního dřepu tak, aby vaše kolena zůstala přímo nad kotníky. Poté se zpět vydechněte a vrátíte se do výchozího postavení. Opakujte toto cvičení 10-15krát ve 3 sériích.

Cvik 2: Výpady

Výpady jsou dalším účinným cvikem pro hubnutí stehen. Postavte se rovně s jednou nohou vpředu a druhou vzadu. Snižte se dolů, jakoby jste chtěli sestavit koleno na zemi, a vrátíte se zpět do výchozí pozice. Opakujte toto cvičení 10-15krát na každou nohu ve 3 sériích.

Cvik 3: Sklapovačky

Sklapovačky, i když jsou nejčastěji spojovány s posilováním břišních svalů, také pomáhají redukovat centimetry v oblasti stehen. Lehněte si na záda a ohněte nohy v kolenou. Pomalu se zvedejte nahoru, až se dotknete svými rukama špiček nohou. Potom se pomalu vraťte zpět dolů. Pro nejlepší výsledky, opakujte 15-20krát ve 3 sériích.

Pro dosažení efektivnějšího tréninku stehen doporučujeme cvičit alespoň 3krát týdně. Nezapomeňte také na správnou stravu a dostatečný příjem vody pro dosažení optimálního hubnutí. Pokud byste chtěli přečíst více o tématu hubnutí, můžete navštívit následující odkaz:
Relevantní článek.dieta

Nejlepší cviky na hubnutí stehen: Zbavte se přebytečných centimetrů tímto jednoduchým tréninkem

Co jsou nejlepší cviky na hubnutí stehen?

1. Dřepy

Dřepy jsou skvělým cvičením na posílení stehen a spalování kalorií. Postavte se s rovnou páteří, nohy rozkročte ve šíři ramen a pomalu se posaďte, jako byste se chtěli usadit na neviditelnou židli. Potom se zase pomalu zvedněte do výchozí pozice. Opakujte tuto sérii 10-15krát.

2. Výpady

Výpady jsou dalším skvělým cvičením na spalování tuků a tvarování stehen. Postavte se s rovnou páteří a jednou nohou udělejte krok vpřed. Ohněte koleno přední nohy, tak aby vaše stehno bylo kolmo k zemi, a zároveň zatlačte patou zadní nohy do země. Potom se vraťte do výchozí pozice a cvičení opakujte s druhou nohou. Udělejte 10-15 opakování na každou nohu.

3. Skákání přes švihadlo

Skákání přes švihadlo je skvělou kardiovaskulární aktivitou, která pomáhá spalovat tuky po celém těle, včetně stehen. Postavte se s rovnou páteří a držte švihadlo za rukojeťmi v obou rukách. Pomalu roztáhněte ruce a zahájte skákání přes švihadlo. Snažte se udržovat rovnou páteř a opakujte skákání po dobu 10-15 minut.

Jaké jsou další tipy na hubnutí stehen?

1. Správná strava

Pro dosažení optimálních výsledků je důležité kombinovat cvičení s vyváženou stravou. Zvyšte příjem zdravých potravin, jako jsou ovoce, zelenina, celozrnné produkty a vyhněte se nezdravým potravinám s vysokým obsahem tuku a cukru.

2. Kardiovaskulární cvičení

Kromě cviků zaměřených na stehen je také důležité zařadit do tréninkového plánu kardiovaskulární cvičení, které spaluje tuky po celém těle. Například běhání, plavání nebo jízda na kole jsou skvělými volbami.

3. Pravidelnost

Aby cvičení přineslo výsledky, je důležité být pravidelný. Snažte se cvičit alespoň 3-4krát týdně po dobu 30-60 minut. Udržujte si konzistentní tréninkový plán a přizpůsobte ho svým individuálním potřebám a schopnostem.

Sledováním těchto cviků a tipů byste měli být schopni zbavit se přebytečných centimetrů na stehnech a dosáhnout požadovaného tvaru.

gym


Nejlepší cviky na hubnutí stehen


Nejlepší cviky na hubnutí stehen

1. Dřepy

Dřepy jsou skvělým cvikem na posílení a zúžení stehen. Stůjte s nohama ve šířce ramen a postupně se přikrčte, jako byste se chtěli posadit na neviditelnou židli. Ohněte kolena tak, aby tvořila pravý úhel a poté se pomalu zvedněte zpět. Opakujte toto cvičení několikrát.

2. Výpady

Výpady jsou také účinnými cviky na formování stehen. Postavte se s jednou nohou vpřed tak, aby se koleno dotýkalo země, zatímco druhá noha je umístěna vzadu. Snižte horní část těla směrem dolů, dokud se koleno vaší přední nohy neohýbá pod pravým úhlem. Poté se vraťte do původní polohy a opakujte to samé i na druhé noze.

3. Sklapovačky

Sklapovačky jsou méně náročným cvikem, který si můžete vyzkoušet. Lehněte si na záda a pokrčte kolena tak, aby byly nohy pevně uchycené na zemi. Pomalu se zvedněte směrem nahoru a snažte se dotknout svými rukama špičky nohou. Následně se vraťte do polohy na zemi. Opakujte toto cvičení několikrát.

Více informací o cvicích na hubnutí a posílení stehen naleznete na stránce Posilování nožních svalů na Wikipedii.joga

Nejlepší cviky na hubnutí stehen:

– Vykonávejte dřepy – tento cvik posiluje svaly stehen a spaluje kalorie.
– Vyzkoušejte výpady – tímto cvikem posílíte především svaly stehen a hýždí.
– Cvik „sumo mrtvý tah“ – zaměřte se na vnitřní stranu stehen a posílení svalů.
– Sjezdy po schodech – tato aktivita je skvělým posilovačem dřívek a stehen.
– Skákání přes švihadlo – tento cvik vám pomůže spálit tuk v oblasti stehen.

Zahajte svůj trénink hned teď a zbavte se přebytečných centimetrů v oblasti stehen pomocí těchto jednoduchých cviků.

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – hubnutí