Najděte ten správný styl

0

Obývací pokoj jste si manželem zařizovali v těch dobách, během nichž jste se do bytu stěhovali. Nedávno jste oslavili stříbrnou svatbu. Skříně zase pamatují děti, když byly ještě malé. Dnes už máte doma hrdého absolventa vysoké školy. Vašemu domovu by to zkrátka chtělo dodat trochu svěžího ducha.

Než ale vyhodíte veškerý nábytek, vyberete rodinné úspory (a v hlavě si připravíte neprůstřelné ateistické argumenty na téma „letos Vánoce rušíme”) a donutíte manžela se chopit štaflí a válečku, zadržte.

Svému domovu totiž můžete vtisknout novou tvář i bez toho, abyste následně musela vyhlásit osobní bankrot. Na internetu dnes najdete spoustu inspirace, jak si byt zkrášlit pěknými doplňky za rozumné ceny.
__totoPolštáře nebo měkoučká deka přímo lákají k tomu, abyste se do nich zachumlala a užila si okamžiky domácí pohody.

Až budete pod dekou sledovat třeba filmy, nezapomeňte si pořídit například ještě stylovou vázu. Každé bydlení tak navíc získá osobitý dotek právě vašeho vkusu. Dát do ní můžete květy živé nebo si vyberte i ty umělé. Jsou stejně n__otoádherné a nevyžadují péči.

V současné uspěchané době si získaly velkou oblibu a už dávno nemají jen podobu zaprášeného fíkusu, který si pamatujete zejména z úřadů, pošt a jiných podobných institucí let osmdesátých.

Veškeré bytové doplňky dnes již nakoupíte za sympatické ceny, kdykoli a v pohodlí domova.

Nakupováním na internetu ušetříte čas, nervy i peníze.