Na Slovensku jako u moře: v Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder

0

Jestli chcete v létě vyrazit za teplem, zajeďte si do Velkého Mederu na Žitný ostrov. Je totiž statisticky nejslunečnějším místem na Slovensku, takže je skoro jisté, že vám tam o dovolené nezaprší a nezaprší.

V době letní sezóny tam mají přístupných až 10 bazénů. Vodní plocha má po sečtení celkem je 3910 m2 a teplota vody v nich dosahuje 25 až 37 °C. Je to voda geotermální a má blahodárné účinky na pohybové ústrojí člověka.

Čeká tam na vás adrenalin a máte-li děti, postarají se vám o ně

Zatímco dospělí si budou užívat vířivky nebo sportovní plavání v 50m bazénu, děti mají vyhrazený prostor ve venkovním dětském bazénu. Hrací elementy, jako je vodní trychtýř a vodní dělo, děti spolehlivě zabaví. Součástí adrenalinových atrakcí jsou barevné skluzavky a tobogany. Toboganové potrubí vás „vyflusne“ na rozměrnou rampu nebo do pestrobarevného trychtýře. Součástí areálu je lanová dráha Tarzania s délkou 650 metrů, který je rozdělena do dvou tras podle obtížnosti. Pro rodiče s dětmi je tu Ostrov drobotiny, na kterém se tým bavičů stará o nejmenší ratolesti.

Ani hlad, ani nuda

V aquaparku máte na výběr z několika stravovacích zařízení. Celoročně se tu organizují animační programy a v létě se tu dá očekávat větší množství zábavných akcí, hlavně vystoupení hudebních skupin. Vyhlášené už jsou také zdejší pěnové párty a laserová show, která ukončí sezónu.

Nová atrakce: wellness centrum

Mají ho tu od února a skládá se ze čtyř typů saun (infra, parní, finské a bylinkové), solné jeskyně, vířivky Jakuzzi, ochlazovacího bazénu, biosolária, dvou relaxčních místností, masážních služeb, pedikúry (i rybí), kosmetiky, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapie Bemer

A co za to

V letní sezóně (do konce srpna) zaplatí dospělý za celodenní pobyt 10 Eur, rodinná vstupenky (2 dospělí a 1 dítě) vychází na 22,50 Eur. Ubytovaní hosté mají slevy. www.thermalcorvinus.sk