Kolenní motodlahu si vypůjčíte v Praze, Brně, Plzni i v malých městech

0

Efektivní rehabilitace po operaci kolenního vazu (ACL) nebo po totální endoprotéze (TEP) je klíčem k tomu, abyste se mohli vrátit ke každodenním činnostem rychleji. Vypůjčte si motorovou dlahu, díky které budete rehabilitovat správně a efektivně.

TEP: Rehabilitace a léčba

Jak rehabilitovat po operaci kolene? Efektivní a pravidelná rehabilitace se pacientům vyplatí. Mohou se vrátit dříve k běžným činnostem, nastoupí rychleji do zaměstnání a nemají komplikace, které souvisí se zatuhnutím kloubu. Po TEP je pacient v domácím ošetření a do nemocnice dochází na rehabilitační cvičení. Rehabilitovat by měl také doma. Právě pro domácí správnou a efektivní rehabilitaci je určena motodlaha na koleno Artromot K1. Motorovou dlahu ocení nejen sportovci nebo osoby v produktivním věku, které se potřebují co nejrychleji vrátit do práce, ale také senioři. Právě ti patří k té nejzranitelnější skupině pacientů. Pacienti bezprostředně po operaci musí alespoň dva týdny nosit protiembolické punčochy. Velkou část dne by měli trávit mimo lůžko, nepolehávat a snažit se koleno rozhýbat. To platí hlavně v domácím ošetření, kdy pacienti mohou více ležet, než je tomu v nemocnici. Motodlaha zvýší pohyblivost kloubů. Díky pravidelnému používání poklesne riziko komplikací, které mohou vzniknout dlouhodobým znehybněním kloubu. Otoky se vstřebají dříve, zlepší se cévní a lymfatická cirkulace měkkých tkání v kolenním kloubu. Můžete na motodlaze rehabilitovat 4x denně od 30 do 60 minut.

Kdy se vrátit do zaměstnání po TEP (totální endoprotéze)?

Jak dlouho trvá rekonvalescence a kdy se vrátit do práce? Vše se odvíjí od toho, jak správně a efektivně rehabilitujete a jak se koleno hojí. Důležitý je také charakter vaší práce. Jde-li o sedavé zaměstnání, můžete se vrátit přibližně za tři měsíce až půl roku. Vždy tuto skutečnost konzultujte s ošetřujícím lékařem. Po TEP byste neměli zvedat těžká břemena a také byste neměli příliš mnoho hodin za den stát. Zajímá vás více? Podívejte se na článek Kde si vypůjčit motodlahu na koleno a kyčel.

Woman crying for a painful knee injury during running training.

Rehabilitovat s motodlahou se vám vyplatí, protože

 • se rychleji zotaví kloub po operaci.
 • můžete rehabilitovat dle vašich časových možností.
 • rehabilitujete doma.
 • se sníží komplikace, které mohou vzniknout znehybněním kloubu.
 • se podpoří zhojení chrupavek a vaziva.
 • se otoky vstřebají dříve.
 • kloub neztuhne.
 • se zlepší lymfatická cirkulace měkkých tkání v kolenním kloubu.

Půjčovna motorových dlah v Praze, Brně, Plzni i Liberci

půjčovně motodlah Proormedent.cz vám motorovou dlahu dovezou, ať bydlíte v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci, Znojmě či v Liberci. Pokud byste chtěli rehabilitovat s motorovou dlahou na malém městě nebo na vesnici, ani to není žádnou překážkou. Motodlahu vám osobně dopraví do Mladé i Staré Boleslavi, Kolína, Bakova, Mělníka, Kladna i Mnichova Hradiště. Motodlaha zle poslat také do Jablonce nad Nisou, Českých Budějovic, Tábora i Jindřichova Hradce. Motodlahu zle poslat všude,  do malých měst i na vesnici. Při vypůjčení na jeden týden a více máte dopravu po Praze včetně instalace a instruktáže zdarma. Pokud si motorovou dlahu půjčíte alespoň na dva týdny, doručí vám ji včetně zaškolení zdarma také do Středočeského kraje.

U nás vám nabízíme tyto motodlahy

 • Koleno a kyčel Artromot K1 Klasik (nahradila starší model Artromot K2)
 • Rameno Artromot S3 Komfort nebo Artromot S4 (nová třímotorová motodlaha)
 • Loket Artromot E2 nebo E2 compact
 • Kotník Artromot SP3
 • Prsty Artromot F
 • Zápěstí Artromot H

Kolik vás bude pronájem motorové dlahy stát?

Vypůjčení na jeden den stojí 250 Kč. Pokud byste si chtěli půjčit motodlahu dlouhodobě, při vypůjčení od 31. dne se cena půjčovného snižuje na 220 Kč. Motodlaha je velmi žádaná, a proto si ji zamluvte co nejdříve. V určitých měsících v roce bývá o motodlahu velký zájem, tak ať se na vás pohodlně dostane. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 241 403 520, mobil +420 774 728 722, napište na e-mail info@proormedent.cz nebo vyplňte na webu krátký formulář.