Když fotoknihu, tak od HappyFota!

0

Také necháváte fotky z dovolené v mobilu či v počítači? A není to škoda? Abyste měli na co vzpomínat i po prázdninách, nechte si fotky vytisknout. Nebo si z nich rovnou udělejte fotoknihu.

Možná jste zrovna někde na dovolené s připojení k internetu. Tak to se můžete pustit do vytváření a objednávání fotoknih třeba hned! Ničeho se nebojte, výsledek bude stát za to!

Fotky v albech… a co takhle fotoknihy?

U HappyFota se pohybují ceny fotografií od 2,90 Kč. Fotky jsou moc fajn, určitě lepší než mít obrázky schované v mobilu nebo v nějaké dobře uklizené složce v počítači. Úplně nejlepší je ale z fotek vyrobit vlastní fotoknihu. Když máte totiž fotky ve fotoalbu, někdo si jednu dvě vypůjčí, a už ji do alba nevrátí. Fotokniha vám doma na poličce zůstane kompletní, z té si fotku nikdo jen tak nevypůjčí, leda by ji vystřihl. Navíc si můžete stejných fotoknih objednat hned několik a obdarovat jimi ty, které zajímá, jak jste dovolenou prožili. Není to zas tak drahé, ceny fotoknih začínají už na 179 Kč.

Vyrobit fotoknihu zvládne i malé dítě

Stačí se jen podívat na stránky HappyFota a hned zjistíte, že máte několik možností, jak knihu vytvořit a objednat: online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo přes program HF Designer, který si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz. Že jste to ještě nezkusili? Pomůže vám průvodce, který vás povede, abyste do šablony vložili nejen fotky, ale i texty, pozadí a třeba i nějaké ozdůbky, těch má HappyFoto k dispozici spousty. Kniha pak bude vypadat přesně podle vašeho vkusu. Vybrat si tu můžete i z několika velikostí – od miniknížečky přes kapesní až po velkou s pevnými deskami. Pro exkluzivní příležitosti a profesionálnější fotky doporučujeme fotoknihu deLUXE. Tu HappyFoto vyvolává tradičním způsobem na fotopapír.