Jillian Michaels a její nejlepší cviky na spalování tuků

0

Jillian Michaels a její nejlepší cviky na spalování tuků

Jillian Michaels a její nejlepší cviky na spalování tuků

Jillian Michaels je jednou z nejznámějších fitness trenérek na světě. Je známá svou tvrdou prací, profesionalitou a schopností pomoci lidem dosáhnout svých fitness cílů. Pokud se snažíte spálit tuky a zlepšit svou fyzickou kondici, Jillian Michaels má pro vás několik skvělých cviků.

Jedním z nejúčinnějších cviků na spalování tuků je vysokointenzivní intervalový trénink (HIIT). Jillian Michaels se specializuje na HIIT cvičení a má řadu cviků, které vás dostanou do formy během krátké doby. Například cviky jako kliky, dřepy, výpady, svalové posilování a kardio cvičení jsou základem jejích tréninků.

Během HIIT cvičení se zaměřuje na kombinaci různých cviků a krátkých intenzivních intervalů. Tímto způsobem dokáže spálit tuky rychleji a zlepšit celkovou kondici. Její cviky jsou často kombinací cardio aktivit a posilování s vlastní váhou těla.

Vyzkoušejte některé z Jillian Michaels nejlepších cviků na spalování tuků a uvidíte, jaké výsledky můžete dosáhnout. Pamatujte si však, že před zahájením jakéhokoli nového tréninkového programu je vždy dobré se poradit s odborníkem nebo trenérem, aby se předešlo zraněním a maximalizovala účinnost tréninku.


fitness

Jillian Michaels a její nejlepší cviky na spalování tuků

Jillian Michaels a její nejlepší cviky na spalování tuků

Zavedení Jillian Michaels

Jillian Michaels je americká fitness trenérka, která se proslavila jako porotce v televizní soutěži The Biggest Loser. Její tréninkový styl je zaměřený na spalování tuků a zlepšení kondice. Díky jejím osvědčeným cvikům můžete být fit a zhubnout efektivněji.

1. Výpady s poskokem

Tento cvik je účinný pro spalování tuků a posilování svalů dolní části těla. Abyste správně provedli výpady s poskokem, postavte se vzpřímeně a poté udělejte velký výpad dopředu. Při dosažení nejnižší polohy se odražte silou z obou nohou a skočte do vzduchu. Pokud máte potíže s rovnováhou, můžete cvičit vedle stěny nebo s podporou. Opakujte cvik pro každou nohu 12 až 15krát.

2. Kliky

Kliky jsou ideálním cvikem na zpevnění různých svalových skupin v těle, včetně břišních a rukou. Chcete-li provést klik správně, položte si obě ruce na podlážku ve šířce ramen a roztáhněte nohy tak, aby byly ve stejné linii s pánevními kostmi. Svaly břicha by měly být napnuté a tělo by mělo být v jedné linii. Snižte se k podlaze, dokud nedosáhnete minimální vzdálenosti od země, a poté se vraťte do výchozí polohy. Opakujte 10 až 12krát.

3. Výpadový most

Tento cvik je skvělý pro posílení stehenních svalů a svalů hýždí. Zaujměte postoj ve stoje se šířkou nohou na úrovni boků a ruce volně na bocích. Udělejte velký výpad. Po dosažení nejnižší polohy se opřete o oporu jedné nohy a zvedněte druhou nohu co nejvýše nahoru. Pomalu se vraťte do výchozí polohy a opakujte na druhou nohu. Opakování po 12 až 15krát pro každou nohu.

4. Plank s rotací

Tento cvik je zaměřený na zesílení svalů břicha, zad a ramen. Začněte v pozici prkna, kdy jsou paže pokrčené přímo pod rameny. Pomalu se otočte na jednu stranu a zvedněte ruku ke stropu. Držte tuto polohu několik sekund a vraťte se do pozice prkna. Opakujte na druhou stranu. Opakujte 8 až 10krát na každou stranu.

Závěr

Jillian Michaels nabízí skvělé cviky, které vám pomohou spálit tuky a zlepšit celkovou kondici. Kombinujte tyto cviky s vyváženou stravou a pravidelným cvičením. Během krátké doby uvidíte pozitivní výsledky na své tělo.

Pokud vás zajímá více o cvícení od Jillian Michaels, navštivte tento odkaz na anglickém webovém serveru.


dieta


Jillian Michaels

1. Jaké jsou nejlepší cviky na spalování tuků?

Zde najdete seznam nejlepších cviků na spalování tuků od Jillian Michaels, známé fitness trenérky:

 • Sklapovačky: Sklapovačky jsou výborným cvičením na posílení břišních svalů a spalování tuků v této oblasti.
 • Dřepy: Dřepy jsou skvělým cvičením na posílení nohou, zádových svalů a hýžďových svalů. Tím pádem se také spaluje více tuků.
 • Burpees: Burpees jsou náročným a efektivním cvičením na spalování tuků, jelikož zahrnují celé tělo a zvyšují srdeční tep.
 • Běh na místě: Běh na místě je jednoduchým, ale účinným cvičením na spalování tuků a zvýšení srdečního tepu.
 • Poskoky: Poskoky jsou skvělým cvičením na spalování tuků, jelikož zahrnují rychlé pohyby a tím zvyšují srdeční tep.

2. Jak často bych měl(a) provádět tyto cviky?

Optimální frekvence cvičení je individuální a závisí na vašem aktuálním zdravotním stavu a úrovni kondice. Obecně se doporučuje provádět cviky na spalování tuků alespoň 3-4krát týdně. Je důležité dodržovat časové intervaly pro zotavení a nenechat po cvičení větší mezery.


gym
Jillian Michaels cvičení na hubnutí

Jillian Michaels cvičení na hubnutí

Jillian Michaels je americká trenérka fitness, která se specializuje na cvičení a hubnutí. Je známá díky svému působení v televizním pořadu “The Biggest Loser”. Michaels se zaměřuje na individuální trénink a poskytuje klientům motivaci a podporu.

Proč cvičit s Jillian Michaels?

Cvičení s Jillian Michaels je velmi efektivní při hubnutí a formování těla. Její tréninkové programy jsou sestaveny tak, aby spalovaly tuky, posilovaly svaly a zlepšovaly celkovou kondici. Michaels využívá různých tréninkových technik, jako jsou intervalové cvičení, kardio trénink a posilování.

Jak začít?

Pokud začínáte s cvičením, můžete začít s některým z Jillian Michaels cvičebních programů pro začátečníky. Tyto programy jsou přizpůsobeny pro různou úroveň kondice a postupně vás připraví na pokročilé tréninkové programy.

Je důležité se před cvičením konzultovat s odborníkem, pokud máte nějaká zdravotní omezení nebo jste zranitelní.

Další informace

Pokud chcete získat více informací o Jillian Michaels a jejím přístupu k cvičení na hubnutí, můžete navštívit stránku Wikipedie.

joga

Jillian Michaels a její nejlepší cviky na spalování tuků

 • Kardio cvičení jako běhání, skákání či jízda na kole je efektivní k spalování tuků.
 • Síťování s vahami a těžkými zátěžemi pomáhá budovat svalovou hmotu, která zvyšuje metabolismus.
 • Cviky na posílení jádra, jako jsou planky a kříže, jsou klíčem k ozdravení a spalování tuků.
 • Intervaly s vysokou intenzitou (HIIT) jsou účinné cvičení, které spaluje tuky rychleji než klasický kardio.
 • Posilování stehna a hýždí je důležité pro celkové spalování tuků a vyvážený vzhled těla.
 • Kruhový trénink kombinuje různé cviky a posilování na jednom místě, což je skvělé pro spalování tuků.

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – hubnutí