Jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři

0

Jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři

Potřebujete inspiraci na večeři? Zkuste naše fitness recepty plné zdravých ingrediencí a nutričně vyvážených jídel. Zelenina, luštěniny a bílkoviny vás udrží ve formě a plné energie. #fitness #zdravéjídlo #večeře #recepty

fitness

Jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři

Jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři

Když se chystáte na večeři a nevíte, co si dát, může být hledání správného jídla frustrující. Pokud se snažíte udržet si zdravé stravování a zároveň se chcete cítit dobře, máme pro vás pár tipů na jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři.

Pečený losos s čerstvým salátem

Losos je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdraví srdce a celkovou pohodu. Jednoduše osolte a okořeňte kousek lososa, přidejte čerstvou zeleninu, jako jsou rajčata a zelené listy, a můžete si být jisti, že si pořádně zasytíte svůj hlad.

Quinoa s kuřecím masem a grilovanou zeleninou

Quinoa je menší zrna obohatená o živiny jako jsou bílkoviny, vláknina a železo. Smíchejte quinou s osmaženými kousky kuřecího masa a grilovanou zeleninou, jako jsou papriky a cuketa. Pokud potřebujete trochu více chuti, přidejte oregano nebo bazalku.

Tofu s rýží a zeleninou stir-fry

Tofu je výborným zdrojem rostlinných bílkovin s nízkým obsahem tuku. Nakrájejte tofu na kostky, osmahněte ho do zlatova a přidejte směs zeleniny stir-fry, jako jsou mrkev, hrášek nebo bambusové výhonky. Podávejte s rýží pro kompletní jídlo.

Zkusit nové recepty může být zábavné a inspirovující, ale někdy je dobré inspiraci hledat v zahraničí. Pokud hledáte další tipy a triky na zdravou stravu, navštivte www.eatright.org, americkou organizaci zabývající se zdravým stravováním.


dieta

Jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři – FAQs

1. Proč bych měl/a zvolit fitness recepty na večeři?

Večeře je poslední jídlo před spaním a měla by být lehká a snadno stravitelná. Fitness recepty jsou zdravé, bohaté na živiny, obsahují málo tuku a sacharidů a jsou ideální pro udržení správné hmotnosti.

2. Jaké jsou některé jednoduché fitness recepty na večeři?

  • Grilovaný kuřecí steak s quinoou a zeleniny
  • Pokrájené avokádo plněné lososem a špenátem
  • Celerové řízky s rajčaty a fazolemi
  • Smažený vaječný bílek s quinoou a zeleninou

3. Jak dlouho trvá příprava těchto receptů?

Příprava těchto jednoduchých fitness receptů trvá obvykle méně než 30 minut.

4. Co bych měl/a jíst k těmto receptům?

K těmto receptům můžete přidat salát nebo další zeleninu jako přílohu. Důležité je zvolit vždy podle sebe a dodržovat zdravou výživu.

gym

Jednoduché a zdravé fitness recepty na večeři

  • Zeleninová polévka s krutony
  • Pečený losos s restovanou zeleninou
  • Quinoa salát s kuřecím masem a avokádem
  • Tofu s opečenou rýží a zeleninou
  • Grilovaná kuřecí prsa s brokolicí a sladkými bramborami

joga

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – Fitness recepty