Jak získat šestipack břišních svalů za tři měsíce?

0

Jak získat šestipack břišních svalů za tři měsíce?

Pokud máte zájem o perfektní šestipack břišních svalů, nejste sami. Mnoho mužů a žen dnes sní o dokonalém těle. Co ale můžete udělat, abyste dosáhli svých cílů?

Nejdůležitější věcí je pravidelný trénink. Musíte cvičit břišní svaly minimálně třikrát týdně, aby byly trvale vyzývány a rostly. Nespoléhejte se pouze na klasické “kroky a kliky”. Je třeba změnit a variabilizovat cviky, aby břišní svaly neustále pracovaly v jiném úhlu.

Důležité je také stravování. Pokud se chcete dostat do formy a získat šestipack, musíte udržovat nízký tukový obsah. Omezte svůj příjem cukru, trans-tuků a rafinovaných sacharidů. Upřednostňujte bílkoviny, zeleninu a zdravé sacharidy, jako jsou celozrnné produkty a ovoce.

Pokud budete dodržovat pravidelný trénink a zdravou stravu, budete amazed, jak rychle můžete dosáhnout svých cílů. Nezapomeňte také, že zdravý životní styl by měl být udržován po celý rok, nikoli pouze během tří měsíců.

fitness

Jak získat šestipack břišních svalů za tři měsíce?

Krok 1: Vyhodnoťte svůj stravovací plán

Pro získání šestipacku je nutné dodržovat správný stravovací plán. Musíte se vypořádat se zbytečnými tuky a škodlivými cukry, které přispívají k přibývání na váze. Pokud upravíte svůj jídelníček, budete mít lepší šanci na vysněný šestipack břišních svalů.

Doporučujeme vyvarovat se nezdravých potravin a sníst více bílkovin, zeleniny a ovoce. Pokud se vám nedaří měnit své stravovací návyky, mnoho lidského chování ovlivňují zvyky, pokuste se najít někoho, kdo vám bude poskytovat podporu a motivaci.

Krok 2: Pravidelná ektivita

V kombinaci s dobrým stravovacím plánem bude pravidelná tělesná aktivita nezbytným prvkem k dosažení šestipacku břišních svalů. Pokud máte přehled o tom, kolik kalorií spálíte při různých aktivitách, může vám to pomoci stanovit reálné cíle. Je důležité zahrnout do tréninku cviky, které cílí na svaly břicha. Pokud jste začátečník a nevíte, jaké cviky byste měli cvičit a kolik opakování udělat, je dobré mít trenéra.

Krok 3: Patience

Shromažďování šestipacku břišních svalů není úkol, který lze vyřešit během několika týdnů. Berte to jako proces, který vyžaduje trpělivost a čas. Pokud dodržujete svůj stravovací plán a plán cvičení, ale necítíte se viditelnými změnami, nezoufejte. Břišní svaly jsou velmi náročné na získání, takže to může trvat několik měsíců.

Krok 4: Kontrola pokroku

Je důležité sledovat, jak jdou vaše výsledky. Pokud si připomenete, co jste udělali od začátku, může to poskytnout dobrou motivaci. Moje zkušenost ukazuje, že si můžete koupit měřič tělesné hmotnosti, který vám ukáže váš procentuální podíl tělesného tuku a hmotnosti svalové hmoty.

Krok 5: Příklad stravovacího plánu

Jak jsme řekli v kroku 1, hlavní komponentou pro získání šestipacku břišních svalů je správný stravovací plán.

Zde je příklad stravovacího plánu pro 1 den:

 • Snídaně: celozrnné těstoviny se zeleninou a kuřecím masem + přírodní jogurt s ovocem.
 • Svačina: toast s avokádem.
 • Oběd: obohacená zeleninová polévka s celozrnným pečivem.
 • Svačina: kůrka sýra.
 • Večeře: vařený losos s barevnou zeleninou a celozrnným chlebem.

Důležité je také si dávat pozor na pitný režim. Doporučujeme pití více než 2 litrů vody denně.

Krok 6: Odkazy

Pro více informací můžete navštívit následující odkazy od našich partnerů.


dieta

Jak získat šestipack břišních svalů za tři měsíce?

Jaký je nejlepší trénink na břišní svaly?

Nejlepším tréninkem na břišní svaly jsou cviky zaměřené na posilování středu těla, jako jsou například dřepy, kliky, plank, kroužení nohama nebo předklony.

Jaký je správný jídelníček na získání šestipacku?

Je důležité dodržovat vyváženou stravu, která obsahuje dostatek bílkovin, sacharidů a tuků. Doporučuje se jíst více bílkovin a méně tuků a sacharidů. Dbejte také na dostatečný příjem vody.

Jaký je nejlepší čas na cvičení?

Ideální čas na cvičení je ráno nebo večer před spaním. Pokud vám nevyhovuje žádný z těchto časů, můžete si vybrat libovolný, který vám vyhovuje nejvíce.

Kolikrát týdně je nutné cvičit?

Pro efektivní posilování břišních svalů byste měli cvičit minimálně třikrát týdně. Pokud chcete dosáhnout rychlejších výsledků, doporučuje se cvičit alespoň pětkrát týdně.

gym

Expertní názor na klíčové slovo “svaly na břiše”

Svaly břišní jsou důležitou součástí celkového zdraví. Pokud trpíte nadváhou či špatnými stravovacími návyky, může tento problém vést k nedostatečnému vývoji břišních svalů a tím pádem k problémům s celkovou tělesnou kondicí. Proto je důležité pravidelně cvičit a posilovat svaly, které vám umožní získat silný a zdravý trup. Pokud byste rádi získali další informace o tématu svaly na břiše, můžete si přečíst více na stránce Břišní svaly na Wikipedii.

fitness

Jak získat šestipack břišních svalů za tři měsíce?

 • Zapojte do svého tréninku cviky na posilování břišních svalů.
 • Dbejte na správnou výživu, zdravý jídelníček a dostatek bílkovin.
 • Nedostatek spánku může mít negativní vliv na svalový růst, proto spěte dostatečně.
 • Zkuste i kardiovaskulární cviky, které pomohou spálit tuk v oblasti břicha.
 • Dbejte na správnou techniku cvičení, abyste se vyhnuli zraněním a maximalizovali výsledky.
 • Cvičte pravidelně a s cílevědomým přístupem, a věnujte pozornost pokroku a změnám v těle.

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – trénink