Jak začít posilovat bez trenéra?

0

Rozhodli jste se zažít cvičit, ale při zjištění, kolik stojí fitness trenér, vaše nadšení opadlo? V tom případě právě pro vás je ideální aplikace GuruGym, která obsahuje 123 tréninkových videí na všechny svalové skupiny. Tato tréninková videa vám nahradí expertní vedení a ušetří mnoho peněz.

Pokud nevíte, jak správně posilovat, webová aplikace GuruGym vás to naučí. U každého cviku je dopodrobna vysvětleno, jak má být cvičen. Díky těmto videím se již nebudete dopouštět častých chyb, jako je např. chybné držení těla či špatné dýchání. Je velmi důležité cviky provádět správně, protože jinak svému tělu můžete spíše uškodit, a to v podobě natažení svalů a dalších zranění.

Po zaregistrování do fitness aplikace si vyberete svalovou skupinu a její podkategorii, kterou chcete cvičit a ihned můžete začít. Skvělá vychytávka je, že si k videím můžete napsat poznámky a také si lze vytvořit z videí vlastní cvičební plán. Tato aplikace je důkazem toho, že lze cvičit správně a efektivně i bez vynaložení desítek tisíc korun za odborné vedení trenérem.