Jak upravit postavu díky pilates cvičením?

0

Jak upravit postavu díky pilates cvičením?

Pilates je skvělou formou cvičení, s níž lze dosáhnout výborných výsledků při formování těla. Pokud chcete upravit svoji postavu, může být pilates skvělou volbou. Toto cvičení se zaměřuje na posílení hlubokých břišních svalů a páteře, díky čemuž lze dosáhnout zlepšení držení těla, pružnosti a celkového pohybu.

Pilates obsahuje mnoho cviků, které jsou zaměřeny na různé části těla. K posílení břišních svalů slouží například cviky jako Criss Cross, Double Leg Stretch nebo Single Leg Stretch. Na zpevnění stehen zase může sloužit cvik The Bridge, na posílení zádových svalů si můžete zkusit cvik Swimming, na celkovou pružnost těla pak například cviky Rollling Like a Ball, Open Leg Rocker nebo Spine Twist.

Při cvičení pilates se zaměřte na správné provedení cviků, dodržování správného dýchání a na to, abyste si zbytečně nezatěžovali páteř a další části těla. Pokud si nejste jisti, zda cvik cvičíte správně, obraťte se na odborníka, který vám s cvičením pomůže.

Závěr

Pilates může být skvělou volbou pro každého, kdo chce upravit svoji postavu a zlepšit pohyblivost těla. Cvičte pravidelně, zaměřte se na správné provedení cviků a výsledky se určitě dostaví.

fitness
Jak upravit postavu díky pilates cvičením

Úvod

Každý z nás touží mít krásně tvarované tělo a správnou držení. V dnešní době je to ale čím dál tím víc složité, protože trávíme hodně času seděním u počítače, a při tomto způsobu života se mohou různé bolesti a nedostatky v držení těla vyvíjet rychleji. Dobrým řešením mohou být pilates cvičení, která pomohou upravit postavu a posílit svaly. V tomto článku se dozvíš, jak to funguje a jaké jsou nejlepší cviky pro různé části těla.

Jak funguje pilates?

Pilates cvičení jsou účinné cviky na posílení a protáhlí svalů, které umožňují správné držení těla. Při pilates se víc zaměřujeme na kvalitu než na kvantitu pohybů. Toto cvičení umožňuje zapojit naše svaly a myslet našimi hlavami, což pomáhá posílit svazek svalů v celém těle. Kromě toho má pilates také pozitivní vliv na naše dýchání a klidné mysli.

Cviky na posílení břišních svalů

Kromě toho, že zpevňuje záda, pilates také zpevňuje břišní svaly. Začněte položením na zádech s nohama pod úhlem 90 stupňů. Položte ruce za hlavou a zvedněte hlavu a ramena směrem k nohám. Pak vzhlédněte, dovolte si stoupat horní částí zad nahoru a pak se vracejte pomalu dolů. Opakujte 20 krát.

Cviky na posílení zadních svalů

Položte se na záda s protaženýma nohama a rukama podél těla. Následně zadejte bradu do hrudníku a ruce uchopte okraje odhalené matrace. Pomalu zvedněte přední část těla od podložky a dýchejte pomalu, aby se váš hlas určil v konkrétní výši. Držte alespoň 3 minuty, potom se na chvíli vracejte k výchozí pozici a opakujte.

Pro více informací o tom, jak se dále zlepšit postava, klikněte na následující odkaz:

https://bodybuilding.com/dieta

Jak upravit postavu díky pilates cvičením?

Co je pilates?

Pilates je cvičební metoda založená na posilování středu těla (core), tedy břicha, bederní a pánevního dna. Cvičení je pomalé a kontrolované, s důrazem na správnou techniku a dech.

Jak pilates pomáhá upravovat postavu?

Pilates cvičení posiluje a protahuje svaly celého těla, což vede k lepšímu držení těla. Díky posilování středu těla se snižuje tlak na páteř a zlepšuje se stabilizace těla. Pilates také pomáhá redukovat tuk na problematických partiích, jako jsou břicho, hýždě a stehna.

Jaké jsou nejlepší pilates cviky pro úpravu postavy?

Nejúčinnější pilates cviky pro úpravu postavy jsou cviky na posílení středu těla, jako jsou plank, side plank, pilates roll up a pilates oblique curl. Důležité je cvičit pravidelně a správně, s důrazem na správnou techniku a dech.

gym

Bodyshape Pilates: Pro vytvarování krásné postavy

Co je Bodyshape Pilates?

Bodyshape Pilates je tréninkový program, který pomáhá formovat a zlepšovat postavu. Tento program vychází z klasického Pilates cvičení, ale jeho zaměření je na vytvoření krásné a pohyblivé postavy s důrazem na břišní parti, hýždě a stehna.

Jak Bodyshape Pilates funguje?

Trénink Bodyshape Pilates se zaměřuje na celkovou rovnováhu těla, stabilitu a sílu v základních svalových skupinách. S pomocí speciálních cviků, které se soustředí na posilování svalů břicha, hýždí a stehen, pomáhá Bodyshape Pilates formovat postavu do žádoucích tvarů. Pravidelný trénink přináší pozitivní změny v těle a výrazně zlepšuje jeho funkci.

Komu je Bodyshape Pilates určen?

Bodyshape Pilates je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, kteří chtějí formovat svou postavu a zlepšovat své tělesné schopnosti. Trénink je vhodný pro jakéhokoliv sportovce, ale také pro ty, kteří chtějí jen zlepšit své zdraví a pohybové schopnosti.

Pro více informací o Bodyshape Pilates si můžete přečíst článek o Pilates na Wikipedii.

fitness

Jak upravit postavu díky pilates cvičením?

  • Pilates je skvělou volbou pro zlepšení držení těla a posílení svalů
  • Cvičení pilates může pomoci s nadváhou a snižováním tělesného tuku
  • Pilates cvičení zaměřené na břišní partie mohou pomoci získat pevnější a svalnatější břicho
  • Při pilates cvičení je důležitá správná technika, správné dýchání a postoj těla
  • Pravidelné cvičení pilates může vést k lepší flexibilitě a celkové kondici těla

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – cvičení