Jak na výběr podprsenky

0

Dámy, umíte si vybrat tu pravou podprsenku? Její nákup v režii mužů je tématem mnoha
škodolibých historek popisujících rozpaky, slzy i vztek, které vyvolalo prádélko zcela mimo vkus i míry obdarované. Faktem ale je, že i samy ženy mnohdy tápou.

Ten pravý kousek by samozřejmě měl být nejen čistý a neobnošený, vzpomeňme na litanie maminek, které vám kladly na srdce, že vaše prádlo má být patřičně na úrovni. Protože co by si asi tak p1111111111omyslel pan doktor, kdyby se vám něco přihodilo a museli vás odvážet do nemocnice. Naši rodiče zkrátka myslí na všechno.

Nepodceňujte ani správnou velikost. K jejímu zjištění stačí obyčejný krejčovský metr. Změřit byste se měla pod prsy, a to tak, že metr musí sedět poměrně těsně, navíc se uvádí, že takto jste kýžený rozměr zpravidla ještě nezískala, ale dojdete k němu po odečtení zhruba pěti až deseti centimetrů. Reálný materiál podprsenky totiž pruží. Druhý údaj, jenž potřebujete, je ten, jež naměříte přes prsa, vždy v nejširším místě. Nejlépe bez podprsenky, nicméně v případě ňader, která nedrží tvar, můžete i s ní.

Co s naměřenými výsledky? Buď si je najdete ve speciálních tabulkách nebo je jednoduše zadáte do kalkulačky. Podle tohoto vodítka už se můžete následně vydat na lov té pravé, 22222222nicméně berte v potaz i to, že existují různé střihy, některé se hodí pro prsa malá, jiná spíše pro velká.

Správná podprsenka vám zejména v případě větších předností uleví od bolesti krční páteře, které mohou přecházet až do urputných bolestí hlavy. Naprosto nezbytné pak je věnovat tomuto kousku vašeho šatníku pozornost, vybíráte-li funkční prádlo pro sportovní aktivity, jinak se můžete dočkat opravdu nepříjemných až bolestivých pocitů.

Mimo aspekty zdravotní vhodně zvolená podprsenka i mnohem lépe vypadá. Tím tedy nemáme na mysli pouze estetický vjem, který zanecháte na partnerovi večer v ložnici. Lepší dojem vytvoří rovněž pod oblečením. Perfektně vaše přednosti totiž vytvaruje a zpevní, budete díky ní vypadat štíhlejší.

Kvalitní krajková push-up podprsenka s vašim dekoltem udělá divy – inspirujte se třeba tady, tady nebo tady. Ani ta nejdražší vám ale působivý dekolt nezajistí, pořídíte-li si nevhodnou velikost.