Jak na pevné pozadí? Máme pro vás pár tipů

0

Můžete být štíhlá či při těle, ale pevného zadečku docílíte prakticky pouze cvičením anebo vhodně zvoleným oblečením. Samozřejmě pravidelný pohyb a zdravá strava vám zajistí krásně pevný zadeček a křivky snů. Pokud se ovšem chystáte na rande nebo důležitou událost a chcete skvěle vypadat už teď, můžete si pomoci vhodně zvoleným oblečením.

Jak zpevnit pozadí? Zkuste tyto triky a cviky

Samotné cvičení je samozřejmě nejefektivnější. Dřepy, stahování a povolování půlek, výpady… to vše je na zpevnění zadečku naprosto ideální. Co ale můžete udělat navíc při každodenních činnostech? Zde je pár tipů:

  • Místo jezdících schodů a výtahů choďte pěšky.
  • Chůze a chůze, dbejte každý den na dosažení 10 tisíc kroků, což je ideální.
  • Stahujte půlky v MHD – stojíte v autobuse nebo v metru? Stahujte a povolujte zadeček. Super cvik, který je diskrétní.
  • Zatínejte hýžďové svalstvo i při sexu. Zvýšíte tím prožitek z milostného aktu, a navíc uděláte něco navíc pro pevnější pozadí.

Vsaďte na správné oblečení

Víte, že k pevnějšímu zadečku si můžete pomoci i výběrem oblečení? Obecně platí, že kalhoty z kvalitního a pevnějšího materiálu, které jsou navíc pružné, vám vykouzlí sexy pozadí. Ovšem my doporučujeme vsadit na Freddy kalhoty. Díky speciální WR.UP. technologii, kdy jsou do vnitřních částí všité jemné silikonové prvky, krásně stáhnou zadeček a boky. Výsledkem je kulatější pozadí, které působí pevnějším dojmem. Stejného efektu můžete dosáhnout, pokud vsadíte na Freddy jeans. Stylové a trendy džíny v několika barevných variacích, klasické i seprané, zkrátka jakékoliv vás napadnou. Skinny přiléhavé džíny se krásně přizpůsobí vaší postavě. Jsou maximálně pohodlné a navíc slušivé.

Abychom to tedy shrnuli. Dlouhodobého efektu dosáhnete pravidelným cvičením. Pokud však chcete být sexy teď hned, vsaďte na Freddy džíny nebo kalhoty.