Jak kombinovat pánské oblečení na cvičení s ostatními kousky ve šatníku

0

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Jak kombinovat pánské oblečení na cvičení s ostatními kousky ve šatníku

Kombinujte pánské oblečení na cvičení s ostatními kousky

Pokud jste aktivní muž, hledáte pravděpodobně pohodlné a praktické oblečení pro své cvičení. Ale co když chcete být styloví i mimo trénink? To je jednoduché – kombinujte své cvičební oblečení s ostatními kousky ze svého šatníku.

Nejlepší je začít s kvalitními základními kousky. Obľejte si trička, mikiny nebo kraťasy, které lze snadno zkombinovat s dalšími kousky. Jejich barva by měla být spíše neutrální, abyste mohli volit výraznější doplňky a módní kousky.

Pokud chcete být na vrcholu módních trendů, zkuste své sportovní oblečení kombinovat se slip-on botami nebo denimovou kosilí. Rozhodně neváhejte a zkuste zajímavé kombinace – například kombinaci trenýrek a áčkového trička s koženou bundou.

Nakonec nesmí chybět doplňky – okolo krku můžete mít stylový šátek, na zápěstích cool hodinky.

Kombinování pánského oblečení na cvičení s kousky z ostatní části vašeho šatníku může být zábavné a inspirativní proces. Buďte kreativní a najděte svůj osobitý look!

fitness

Jak kombinovat pánské oblečení na cvičení s ostatními kousky ve šatníku

Cvičení v pohodlí

Cvičení je důležitou součástí každodenního života, ať už ho děláte pro zdraví, či estetické důvody. Je však důležité, abyste si při cvičení zvolili oblečení, které vám umožní maximální pohodlí a zároveň nezakrývalo vaše pohyby a nebrzdilo vás ve výkonu vašeho cvičebního plánu.

Trička z pohodlného materiálu

Pro pány doporučujeme trička z pohodlného, elastického materiálu, které se budou přizpůsobovat vašemu tělu a zároveň nebudou bránit vašim pohybům. Vhodné jsou trička s krátkým rukávem, které nebudou znepříjemňovat cvičení a nezasahují do vašeho cvičebního plánu. Oblečení by mělo být také prodyšné, abyste se v něm snadno udrželi na suchu i při náročnějším cvičení.

Kombinace s ostatními kousky

Když si budete vybírat oblečení na cvičení, myslete také na to, jak ho budete kombinovat se zbytkem vašeho šatníku. V ideálním případě byste měli mít k dispozici oblečení, které vám umožní pohodlné cvičení a zároveň ho můžete snadno zkombinovat s ostatními kousky ve vašem šatníku. Pokud máte rádi sportovní styl, doporučujeme kombinovat trička s pohodlnými kraťasy či legíny a sportovními botami. Pokud se ale více orientujete na módu, kombinujte trička s džínovou, nebo tmavší látkovou, bundou, kombinovat je můžete také s elegantním saka.

Tip na nákup

Pokud hledáte kvalitní sportovní oblečení, doporučujeme navštívit stránky internetového obchodu Lululemon. Tento kanadský výrobce nabízí širokou škálu sportovního oblečení pro muže i ženy, které vynikají nejen pohodlností, ale i moderním designem.

Doufáme, že vám naše rady pomohou vybírat to nejlepší oblečení pro vaše cvičební aktivity a že si budete při cvičení vždy maximálně užívat výkonu.


FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Jak kombinovat pánské oblečení na cvičení s ostatními kousky ve šatníku

Je důležité mít správné oblečení na cvičení?

Ano, správné oblečení na cvičení by mělo být funkční, pohodlné a umožnit volné pohyby.

Jaký styl pánského oblečení je vhodný na cvičení?

Vhodné jsou například legíny nebo kraťasy s volnějším tričkem, nenechte se ale omezovat a zkuste si třeba kombinaci kraťasů s košilí se správnými střihy pro volné a nepřekážející nošení.

Lze kombinovat sportovní oblečení s klasickým oblečením ve šatníku?

Ano, lze. Například kombinace sportovního prádla s klasickou košilí a sakem může dát zajímavý kontrast.

Jaký vzor, barvy a materiál oblečení na cvičení je vhodný?

Pro sportovní oblečení jsou vhodné především jednoduché vzory a neony, pro klasické oblečení například tmavé barvy a jednobarevné kousky. Materiál by měl být lehký a prodyšný pro maximální pohodlí.

Je důležité vzít v potaz osobnost při kombinaci oblečení na cvičení?

Ano, osobnost by měla být brána v úvahu při kombinaci oblečení na cvičení. Využijte svého osobního stylu a nebojte se experimentovat.

gym

Pánské oblečení na cvičení

Pánské oblečení na cvičení – jak na to

Pánské oblečení na cvičení by mělo plnit dvě hlavní funkce – musí být pohodlné a zároveň funkční. Pokud chcete trénovat efektivněji a s větším komfortem, měli byste dbát na následující věci:

Potřebujete pohodlné a kvalitní oblečení

Pro cvičení si vybírejte především oblečení v pohodlných střizích, které Vám umožní volnější pohyb. Dále by mělo být vyrobené z kvalitních a prodyšných materiálů, které se dobře odvětrávají a nenasákají potem. Mezi nejoblíbenější materiály pro trička, tílka a kalhoty patří polyester, polyamid a elastan.

Vyberte si vhodné boty

Boty na cvičení by měly být přizpůsobené konkrétnímu sportu nebo aktivity. Pokud trénujete v posilovně, zvolte si boty s dostatečnou oporou a polstrováním pro klouby. Pokud cvičíte venku, sáhněte po botách, které dobře drží na různorodém terénu a ochrání vás před zraněním.

Doplněk do sportovního outfitu

Pánské oblečení na cvičení můžete doplnit různými doplňky jako jsou například rukavice na zvedání činek, čelenky nebo čepice proti slunci, či hrudní pásky pro měření srdečního tepu.

Pokud byste si chtěli přečíst více o různých materiálech a technologiích, které se používají při výrobě oblečení na cvičení, navštivte Wikipedia stránky.


fitness

Jak kombinovat pánské oblečení na cvičení s ostatními kousky ve šatníku

  • Použijte funkční oblečení, které bude pohodlné a udrží vás v suchu během cvičení
  • Kombinujte sportovní kousky s klasickými, aby vám outfit působil více elegantně
  • Použijte vrstvení, tím vytvoříte zajímavý outfit a zároveň se postupně budete moci odvrstvovat
  • Snažte se vybírat neutralní barvy, které se dobře kombinují, jako černou, šedou, bílou nebo tmavě modrou
  • Přidávejte ke sportovnímu oblečení alespoň jeden kus oděvu, který vám dodává na eleganci, jako například klasické boty nebo košili

FITNESS OBLEČENÍ V AKCI – slevový kód: 5NM2022

Kategorie – oblečení