Jak docílit sexy postavy? Cvičením a sexy jeansy Freddy

0

Jaro klepe na dveře, brzy odhodíme kabáty a bundy a budeme muset s kůží na trh. Je tedy nejvyšší čas začít přemýšlet nad svou postavou. Ano, cvičením a úpravou jídelníčku můžete docílit pěkných výsledků, ale bude to chvíli trvat. Trpělivost přináší ovoce, nicméně abyste měla pevný zadeček a stehna teď hned, zkuste pár malých triků. Začít můžete chytrými kalhotami, které díky speciální technologii umí doslova kouzlit a vůbec nevadí, že jen opticky.

Tipy, jak na krásnou postavu teď hned

V posledních letech se doslova roztrhl pytel se zpevňujícím spodním prádlem, punčochami a legínami. Díky tomu může mít každá žena postavu podle svých snů, i když jen dočasně. Ovšem žhavým trendem se staly tvarující Freddy kalhoty, které nejenže dobře vypadají, jsou pohodlné, ale ještě vám stáhnou stehna a zadečku dodají sexy tvar. A navíc je můžete využít ke každodennímu nošení. Je to dáno tím, že využívají speciální technologii WR.UP, která zadeček opticky zaoblí a zvedne. Vy tak získáte tvar, po kterém jste toužila, a to za pár vteřin. Nemusíte čekat, až se dostaví efekt ze cvičení. Freddy jeans to vyřeší za vás.

Ovšem mít krásný sexy zadeček nastálo, to už chce trochu více dřiny. Je potřeba najít si pohyb, který vás bude bavit a věnovat se mu alespoň třikrát týdně. A pak také změnit životosprávu a hodně a hodně pít nejlépe neslazené nápoje. Přeci jen plavková sezóna se blíží.

Udělejte si radost džínsy, ve kterých budete sama sebou

My ženy milujeme nakupování oblečení a doplňků. Pokud právě teď zvažujete si něco pěkného koupit, zkuste push-up jeans  s květinovým motivem Freddy, které působí velmi romanticky. Navíc na jaro jsou jako stvoření, protože květinové motivy jsou opět IN. A pokud vás neoslovily květiny, můžete vybrat z mnoha dalších vzorů, například hadí nebo maskáčový. Fantazii se meze nekladou.