Fat Blocker – pomocník na cestě ke štíhlé postavě!

0
Fat Blocker
Fat Blocker

Fat Blocker – skřítek pomocníček za cestou ke štíhlé postavě!

 

Léto je tu! Léto je tu! No tak ještě tedy úplně ne, ale to přijde…Času málo, jídla mnoho, to není zrovna nejlepší kombinace viďte? Pak si za pár měsíců někde svlečete svršky a zjistíte, že nejste na plavkovou sezónu tak připravená, jak jste si myslela a jak jste si minule slíbila, že budete. Jídlo je zrádné, ale kdo by si ten bůček, nebo tu čokoládku mohl vždy odpustit co? Ještě k tomu připočítejte tu dnešní dobu plnou nedostatku času doplněnou a nadbytek stresu. Co ve finále dostanete? Minimálně takových 10-20 kilo nadváhy a zdravotní problémy k tomu. Že na sport nemáte čas? Nevadí. Buďte právě Vy chytřejší, než všichni ostatní a vezměte si na pomoc pomocníka v podobě doplňku stravy! Fat Blocker, to bude to pravé ořechové!

 

Co je Fat Blocker a k čemu pomůže?

Jedná se o jeden z nejmodernějších volně prodejných doplňků stravy pro snižování tělesné hmotnosti na českém trhu.

V jeho složení nalezneme pouze 100% přírodní suroviny a to především látky získané ze schránek mořských korýšů a jiné sloučeniny účinně pozitivně ovlivňující nižší frekvenci ukládání energie ve formě tuků.

Doplněk je vyráběn v rámci Evropské unie a je jí i garantován. Nezávadnost a nejvyšší kvalita produktu je pravidelně ověřována speciálním laboratorním vyšetřením prováděným v Ústavu pro vyšetřování potravin.

 

Jak tento přípravek funguje?

Fat Blocker nezamezuje pouze vašim hříšným chutím, nýbrž omezuje správnou funkci tuků. Ty  slouží v lidském těle jako hlavní transportéři přijaté energie. Díky pomoci tohoto “zázraku” se správně nezmetabolizuje až 100g tuků, což odpovídá zhruba jedné třetině doporučené denní dávky tuků přijímaných dospělou osobou.

Doplněk zpomaluje trávicí systém organismu a to se ve finále projevuje sníženým pocitem hladu a chutí na jídlo. Vy tak budete hubnout naprosto přirozeně a bez hladu!

 

Díky unikátnímu složení působí Fat Blocker pouze na lipidy, čímž nenarušuje vstřebávání jiných živin a snižuje riziko nežádoucích účinků, nebo případných zdravotních problémů.

 

Pro koho je Fat Blocker určen?

   Léčivo bylo vyrobeno pro každého dospělého člověka trpícího nadváhou. Není určeno dětem, mladistvým, těhotným a kojícím ženám a ženám, které se připravují na mateřství.

Také neočekávejte, že se po vysazení vyhnete takzvanému jo-jo efektu, tedy opětovnému nabrání shozené hmotnosti zpět, ještě s přídavkem. Této učiněné tragédii už musíte čelit sami s rukou v ruce se zdravým životním stylem, vyváženou stravou a dostatkem pohybu. Po užívání tohoto přípravku dostáváte druhou šanci na krásné a zdravé tělo a je jen na vás, jestli ji promarníte, či nikoli.

 

Jako každý doplněk stravy byste i užívání Fat Blockeru měli zkonzultovat se svým lékařem a poradit se o dalším postupu ve snižování nadbytečných kilogramů.

 

Jak jej užívat?

Tobolku zapijte před jídlem přiměřeným množstvím čisté, nejlépe neperlivé vody.

Tablety užívejte po jednom kuse každý den. Pro kýžené výsledky takto konejte alespoň dva měsíce v kuse.

Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování!

 

Kde, za kolik a v jaké podobě si přípravek koupím?

Balení ve formě želatinových tablet objednávejte v příslušných e-shopech nejlépe pak na specializované stránce: ZDE, která je oficiálním distributorem Fat Blockeru v České Republice. Stránky dokonce poskytují 30-ti denní záruční lhůtu a vrácení peněz při nespokojenosti s přípravkem bez nutnosti udání důvodu.

Tobolky jsou prodávány po 90-ti kusech a to za skvělých 780 Kč!

 

Fat Blocker není v žádném případě náhrada vyvážené stravy ani pravidelného pohybu. Jde pouze o účinného pomocníka ke snížení vysoké nadváhy. Bez přiměřeně zdravého způsobu života nikdy štíhlé a zdravé postavy doopravdy nedosáhnete. Při užívání tohoto doplňku si cestu za takovým tělem pouze příjemně zkrátíte.