Domácí LED sada na bělení zubů – bezpečná a s výsledky

0

Proč právě LED?

LED lampy jsou v kosmetickém průmyslu velmi oblíbené. Snadno se totiž obsluhují a při manipulaci s nimi nehrozí opravdu žádné nebezpečí. Práci s nimi zvládne i absolutní nováček a efektivně si poradí se zuby zažloutlými od kofeinu, vína apod. A rychlost? Během deseti minut máte hotovo a můžete se přitom klidně dívat třeba na televizi.

Samo světlo je studené o vlnové délce až 530 mn. Nezvýší tedy citlivost zubu, ani mu jinak nevadí. A jak se napájí? Postačí vám k tomu jedna CR2025 baterie. Výsledky uvidíte už po prvním použití. Pokud však vytrváte, dočkáte se za pouhý jeden měsíc zubů bělejších až o osm odstínů!

LED bělení je lepší než gel

Čistý zub nemůže onemocnět. Bělící efekt LED lampy ničí na povrchu zubů všechny nežádoucí bakterie a účinně vás tak zbavuje vašeho největšího nepřítele (alespoň co se ústní dutiny týče). A to bez vedlejších účinků či jakékoliv kontraindikace. Vše je rychlé a bezpečné. Oproti gelu je také celá procedura mnohem příjemnější. V ústech vám nezůstanou zbytky bělícího gelu ani nepříjemná pachuť.

Novinka už i v ČR

Ještě donedávna byste si pro svůj LED Teeth Whitening kit museli zajet do zahraničí nebo alespoň platit drahé poštovné. Dnes stačí navštívit web Vybelime.cz. Tady vyplníte jednoduchý poptávkový formulář a bělící sada vám i s přesným návodem dorazí domů do několika dní. Nic neplatíte předem a krásnější a bělejší chrup budete mít už za několik dní. Vyzkoušejte to a oslňte své okolí nádherným úsměvem!