Aby na mobil nespadla činka. Kam s ním?

0

Takže, mobil se nemá propotit, nemá na něj spadnout železo a v ideálním případě by měl být po ruce, aby šla poslouchat hudba. Neřešitelný problém? Nebo jednoduché řešení? Vyzkoušeli jsme za vás a poprali se s Nerudovskou otázkou „Kam s ním?“

 

Varianta 1: mobil pod lavičku, na bar nebo na reprák

Ano, i takhle to jde a i my jsme to takhle dlouhou dobu řešili. Pravda je, že čím dražší mobily u nás v redakci máme (a vlastně i čím starší jsme), tím méně se nám chce riskovat, že na mobil spadne činka. Polije se na baru anebo ho zapomeneme na lavičce. Zároveň jsme si při tréninku zvykli poslouchat svoji hudbu (přiznejme si to „neutrální“ zlo, které je teď v posilovnách ve stylu, nikoho nerazí, ale nikoho nenadchne, není ta nejlepší varianta pro trénink). A tak jsme začali hledat. Kam s ním? Začali jsme googlit frázi „sportovní pouzdra na mobil“, na eshopu, který slíbil (a dodržel) dodání druhý den, jsme objednali 3 různé druhy a vyzkoušeli jsme pro vás.

 

Varianta 2: s mobilem kolem pasu aneb ledvinky se vrací

Jako další variantu jsme zkusili dát si mobil kolem pasu. Pouzdro vypadalo zhruba jako ledvinka (na druhou stranu, ty se teď do módy docela vrací), ale jak asi všichni pochopíte, tohle není varianta do posilovny. V posilovně potřebujete ležet na lavičce. Záda mít zpevněná, popřípadě si na ně sem tam dát pás. Takže tato varianta do posilovny není nic moc. Na druhou stranu musíme říct, že nás překvapilo, jak moc jsou pouzdra kolem pasu kvalitně udělaná. Hezky se nosily. Mobil v nich nebyl skoro cítit. Materiál byl příjemný, takže se pod ním člověk nijak zvlášť nepotil. A navíc se do pouzdra vejde i dalších pár maličkostí (nám třeba klíček od skříňky, permice a peníze). Takže tohle pouzdro: super varianta na běh, do přírody, na koloběžku. Tam nám to dává smysl.

Varianta 3: mobil na paži

Další varianta bylo dát mobil do pouzdra na paži. Tato varianta nám seděla víc. Záda jsme měli volná a biceps jsme ten den netrénovali, takže pouzdro nijak nezavazelo. Ale asi si dovedeme představit, že při zapření rukou o lavičku při procvičování bicepsu, by možná pouzdro biceps stahovalo. Ale popřípadě by asi nebyl problém si na tu chvíli pouzdro sundat. Protože jinak se nám s ním cvičilo skvěle. Výborné bylo, že pouzdro bylo pořád blízko, takže bezdrátová sluchátka nám hrála pořád (ne jak když necháme mobil na poličce, jdeme se napít k baru a mezi tím se nám sluchátka odpojí). Dobře jsme viděli na displej a dokonce i přes toto průhledné okno šel mobil pořád ovládat. Navíc se nám líbilo, že tyhle pouzdra se dají sehnat ve fakt pěkných vzorech, takže můžou být i docela hezký doplněk.

Varianta 4: na zápěstí

Na webu www.ProMobily.cz jsme našli i docela dobrou zajímavost. Tou byly pouzdra na zápěstí. Protože jsme ho objednali v růžové barvě, dali jsme ho raději otestovat kolegyni J A musíme uznat, že jí slušelo. Vypadalo hodně netradičně a kolegyně už nám ho nevrátila (takže asi se jí fakt líbilo). Výhodou byl materiál (neoprenový a natahovací). Takže na ruku se jen natáhne (nemusí se nikde připevňovat suchým zipem), dobře se přizpůsobí každé velikosti ruky a hlavně je příjemné na nošení.