5 zdravých receptů na fitness sušenky

0

5 zdravých receptů na fitness sušenky

Tyto sušenky jsou plné proteinů a zdravých tuků, které pomáhají udržet energii a svalovou hmotu. Obsahují také přírodní sladidla a jsou bez mouky a cukru. Vyzkoušejte recepty plné chuti s ořechy, ovocem a semínky. #fitnesssušenky #zdravérecepty #proteinovésušenky

fitness
5 zdravých receptů na fitness sušenky

Jak si udělat zdravé fitness sušenky

Pokud se chcete posilovat a fitness je pro vás důležitá, musíte jíst zdravou stravu, která vám poskytuje dostatek živin, vitamínů a minerálů. Fitness sušenky jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dobře fungující tělo a zdravou mysl.

1. Fitness sušenky s mandlovou moukou

Tuto verzi sušenek můžete připravit z mandlové mouky, kokosového oleje, javorového sirupu, vanilky a soli. Smíchejte všechny ingredience dohromady a vytvořte těsto, které pak rozválejte a vykrojte do tvaru sušenek. Pečte při 350 stupních Fahrenheita po dobu 10-12 minut.

2. Fitness sušenky s ovesnými vločkami

Tuto verzi sušenek můžete připravit z ovesných vloček, banánu, mandlového másla, javorového sirupu a vanilky. Smíchejte všechny ingredience dohromady a vytvořte těsto, které pak rozválejte a vykrojte do tvaru sušenek. Pečte při 350 stupních Fahrenheita po dobu 10-12 minut.

3. Fitness sušenky s arašídovým máslem

Tuto verzi sušenek můžete připravit z arašídového másla, javorového sirupu, medu a vajíčka. Smíchejte všechny ingredience dohromady a vytvořte těsto, které pak rozválejte a vykrojte do tvaru sušenek. Pečte při 350 stupních Fahrenheita po dobu 10-12 minut.

4. Fitness sušenky s kokosem

Tuto verzi sušenek můžete připravit z kokosového oleje, kokosové mouky, mandlového másla a javorového sirupu. Smíchejte všechny ingredience dohromady a vytvořte těsto, které pak rozválejte a vykrojte do tvaru sušenek. Pečte při 350 stupních Fahrenheita po dobu 10-12 minut.

5. Fitness sušenky s datlemi a ořechy

Tuto verzi sušenek můžete připravit z mandlového másla, sušených datlí, steviou, ořechy a vanilkovým extraktem. Smíchejte všechny ingredience dohromady a vytvořte těsto, které pak rozválejte a vykrojte do tvaru sušenek. Pečte při 350 stupních Fahrenheita po dobu 10-12 minut.

Nyní, když víte, jak na to, můžete si sami udělat zdravé a chutné fitness sušenky. Je to skvělá volba pro snídani, svačinu nebo po tréninku. Pokud hledáte další zdravé recepty, můžete se podívat na stránky Americké diabetické asociace.dieta

FAQs – Často kladené otázky

5 zdravých receptů na fitness sušenky

1. Ovesné sušenky s mandlovým máslem a čokoládovými kousky
– 1 šálek ovesných vloček
– ½ šálku mandlového másla
– ¼ šálku medu
– 1 lžíce kokosového oleje
– 1/3 šálku nakrájených mandlí
– 1/3 šálku nasekaných čokoládových kousků
Smíchejte ovesné vločky, mandlové máslo, med a kokosový olej do hladka. Přidejte nakrájené mandle a čokoládové kousky a promíchejte. Vytvořte sušenky a pečte v předehřáté troubě na 180 stupňů po dobu 12-15 minut.

2. Kokosové sušenky s banánem a javorovým sirupem
– 2 střední banány
– 2 šálky kokosové mouky
– 1/3 šálku javorového sirupu
– 1/3 šálku mandlového mléka
– 1 lžička vanilkového extraktu
– špýtka soli
Smíchejte banány, kokosovou mouku, javorový sirup, mandlové mléko, vanilkový extrakt a špetku soli do hladka. Vytvořte sušenky a pečte v předehřáté troubě na 180 stupňů po dobu 15-20 minut.

3. Mrkvové sušenky s ořechy a rozinkami
– 1 1/2 šálku strouhanky z mrkve
– 1 šálek mandlové mouky
– 1/2 šálku ořechů na kousky
– 1/2 šálku rozinek
– 2 lžíce kokosového oleje
– 1/4 šálku medu
– 1 lžička mleté skořice
Smíchejte strouhanku z mrkve, mandlovou mouku, ořechy na kousky, rozinky, kokosový olej, med a mletou skořici. Vytvořte sušenky a pečte v předehřáté troubě na 180 stupňů po dobu 12-15 minut.

4. Jogurtové sušenky s lesními plody a semínky
– 1 1/2 šálku celozrnné pšeničné mouky
– 1/2 šálku jogurtu
– 1/4 šálku medu
– 1/4 šálku kokosového oleje
– 1/3 šálku nasekaných lesních plodů
– 2 lžíce semínek chia
Smíchejte celozrnnou pšeničnou mouku, jogurt, med, kokosový olej, lesní plody a semínka chia. Vytvořte sušenky a pečte v předehřáté troubě na 180 stupňů po dobu 15-20 minut.

5. Čokoládové sušenky s broskvemi a kokosovým cukrem
– 1 1/2 šálku celozrnné řídké pšeničné mouky
– 1/2 šálku kokosového cukru
– 1/4 šálku kakaa
– 1/4 šálku kokosového oleje
– 1/2 šálku nasekaných broskví
– 1/3 šálku mandlového mléka
Smíchejte celozrnnou řídkou pšeničnou mouku, kokosový cukr, kakao, kokosový olej, nasekané broskve a mandlové mléko. Vytvořte sušenky a pečte v předehřáté troubě na 180 stupňů po dobu 15-20 minut.

gym

5 zdravých receptů na fitness sušenky

– Sušenky s ovesnými vločkami, banánem a ořechy
– Proteínové sušenky s arašídovým máslem a hnědým cukrem
– Sušenky s kokosovým olejem a medem
– Sušenky s čokoládou a mandlovým máslem bez cukru
– Bezlepkové sušenky se semínky a medem

Použijte zdravé ingredience jako ořechy, semínka, ovesné vločky a arašídové máslo a vyhněte se zbytečně přidanému cukru. Tyto sušenky jsou ideální pro sportovce a pro ty, kteří hledají zdravé sladkosti.

joga

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – Fitness recepty