3 jednoduché tipy jak zhubnout

1

Po krásném těle touží asi každý. U touhy to ale leckdy zůstává a dál nehneme ani prstem. Teď v zimě to navíc bývá ještě horší. Spoustu cukroví, málo pohybu, zima a váha roste. Zařaďte do svého života pár nových návyků, které vám pomohou s bojem proti podkožnímu tuku. Zapomeňte teď na posilovnu, cardio tréninky nebo běhací pásy. Tyhle tipy jsou snad to nejjednodušší, co pro sebe můžete udělat.

1. Choďte pěšky

Rada nad zlato. Chůze je přirozený pohyb člověka. Když omezíte cestování autem, autobusem a jinými dopravními prostředky, zjistíte jaké to je používat vlastní nohy. Chůze člověku prospívá, a rozhodně spálíte více kalorií, než jízdou autem. Navíc posílíte své srdce a svaly. Zkuste si každý den vyjít na malou procházku, časem poznáte rozdíl.

2. Přírodní spalovače tuku

Spalovače tuku jsou známou věcí. Můžeme doporučit použití přírodních spalovačů tuku, mezi které patří například zelený čaj, zázvor nebo skořice. Účinek spalovačů spočívá ve tvorbě tepla v organizmu, což vede tělo ke zvýšené spotřebě energie.

Samozřejmě existují i spalovače tuku jako doplňky stravy, které také nemusí být k zahození. U nich je potřeba vyzkoušet jejich účinnost. Mezi tyto spalovače působí například Carb Blocker. Ceny se pohybují od 180 Kč.

3. Zelenina a zase jen zelenina

Chce to více zeleniny. Zařaďte zeleninu do vašeho jídelníčku. Opět naprosto jednoduchá rada, ale držíte jí? Odpovězte si sami. Zelenina vám dodá potřebné vitamíny a minerály. Obsahuje také malé množství kalorií.