Testosteron doplněk stravy

0
Co jíst po tréninku

Testosteron doplněk stravy – I když by si mnohé feministky přály opak, muži a ženy jsou skutečně velmi rozdílní. Podívejme se na to třeba v oblasti výživy. Čím víc stárneme, tím odlišnější vitamíny pro správné fungování organismus potřebujeme. U mužů je to především vitamín C, selen, zinek a celá řada hormonů, v jejichž čele stojí bezpochyby testosteron.

Bohužel testosteron doplněk stravy v lékárně nekoupíte. Umělé hormony jsou jen na předpis, a užívají se jen v opravdu závažných případech. Přírodní doplňky stravy s tím správným obsahem vitamínů a minerálů vám však mohou pomoci přirozený proces obnovy testosteronu v organismu znovu nastartovat. A proč je to důležité?

Nedostatek testosteronu se v mužském organismu podílí na:

  • snížení sexuálního libida
  • úbytku svalové hmoty
  • přibývání tělesného tuku, a s tím souvisejícím nárůstem hmotnosti
  • problémy s erekcí
  • únavě a nedostatku energie
  • podrážděnosti a duševní nestálosti
  • ztrátě zájmu o dosud oblíbené činnosti a koníčky
Testosteron doplněk stravy
Testosteron doplněk stravy

Kdy je třeba doplňovat testosteron?

Množství testosteronu začíná u mužů klesat již okolo 30. roku věku. První výraznější potíže se pak dostaví přibližně o dvacet let později. Bývají připisovány právě stáří, to ale neznamená, že jsou nezvratné. Pomoci může příroda.

Mnoho rostlin má schopnost stimulovat ty správné receptory v těle a pomalu dostat hladinu testosteronu zpět na žádoucí úroveň. Mezi testosteronové kouzelníky patří především pískavice řecké seno a kotvičník zemní. Dříve byly užívány ve formě čaje, ale dnes je k dispozici mnohem účinnější (a chuťově snesitelnější) alternativa.

Testosteron doplněk stravy

Přírodní tablety s účinným složením vybraných bylin, minerálů a vitamínů zaměřené přímo na muže dokáží při pravidelném užívání s vaším organismem zázraky. V lékárnách je najdete málokdy, tam dostávají přednost předražené multivitaminové preparáty s většími provizemi, pátrat tedy musíte na internetu. Řiďte se zkušenostmi spokojených uživatelů i přepočtem ceny na jednu denní dávku s přihlédnutím k procentuálnímu obsahu účinných látek. Jen tak budete mít jistotu, že za své peníze získáte skutečně to nejlepší.