Proč vyzkoušet proteinovou dietu?

0

Proteinová dieta je jedním z efektivních způsobu redukce nadváhy a obezity. Přišel s ní v 70. letech 20. století americký profesor George. L. Blackburn. V 80. letech se objevila obdobná Dukanova a Atkinsonova dieta.

Protein je jiné označení slova bílkovina. Proteiny dělíme na ty živočišného a rostlinného původu. Bílkoviny jsou základem všech organismů a plní řadu funkcí, stavební, transportní, skladovací, řídící, regulační a ochrannou. To znamená, že bez proteinů by například nefungoval náš imunitní systém a naše tkáně by se neuměly zregenerovat.

Dostatečný příjem proteinů vám zajistí udržení aktivní svalové hmoty. Čím víc svalové hmoty budete mít, tím rychleji bude pracovat metabolismus a o to efektivnější bude spalování tuku. Díky svalové hmotě budete spalovat tuky i v okamžiku, kdy žádnou fyzickou aktivitu nevykonáváte, takže i při sezení u počítače.

Dalším přínosem bílkovin je, že dokáží zasytit na delší dobu než sacharidy. Jedním z důkazů, že jich máte ve stravě dostatečné množství je, že málokdy máte chuť na sladkosti.

Když člověk cvičí, potřebuje více bílkovin než člověk, který má sedavé zaměstnání a nevykonává žádnou pohybovou aktivitu. Fyzicky aktivnější člověk potřebuje bílkoviny navíc pro regeneraci svalů. Dostatečné množství bílkovin je také nezbytné přijímat v období rekonvalescence, nemoci, těhotenství či při kojení. Ohromně důležité jsou pak bílkoviny v období růstu a dospívání.

Pokud necvičíte stačí vám 0,8 g/kg za den. U vytrvalostních sportovců se ideální denní příjem bílkovin pohybuje v rozmezí 1,2 – 1,4 g/kg, přičemž siloví sportovci se pohybují mezi 1,4 – 1,8 g/kg.

Co je to ketodieta a detox?

Ketonová dieta, funguje na principu vyvolání procesu ketózy v těle. Při stravování, kdy přijímáme jen bílkoviny a zeleninu se náš organismus začne bránit nedostatku sacharidů tak, že si začne z mastných kyselin vytvářet tzv. ketony.

Není potřeba se takového stavu bát. Pro naše předky, kteří se živili převážně masem, zeleninou a pouze výjimečně obilninami, to byl vlastně přirozený stav. Tělo nestrádá a díky pestré nabídce potravin bez sacharidů dostává veškeré živiny. Jedná se o vědecky podloženou metodu hubnutí, která funguje na muže i ženy bez rozdílu věku.

Pokud nejste zrovna výživový konzultant je často těžké nastavit si vyvážený jídelníček. Proto KetoMix dieta nabízí řešení v podobě připravených jídel, jež jsou určena pro celodenní režim. Jídla jsou variabilní a lze si je uspořádat podle své vlastní chuti a preferencí.

KetoMix dieta šetří váš čas, peníze a zdraví. V jednotlivých porcích je nejen vyvážený poměr kalorií, ale i živin, minerálů a vitamínů. Proteinová jídla neobsahují glutamáty, chemické přísady a jsou vhodná pro celiaky i vegany. Při držení této diety navíc není nezbytně nutné cvičit. Výsledek diety je rychlý, trvalý a bez jojo efektu.

Keto dietu KetoFit stvořili čeští odborníci na produkty pro vrcholové sportovce. Splňuje legislativní podmínky plnohodnotné náhrady stravy. Proteinová jídla mají snížený obsah cukrů, maximálně 50 g sacharidů denně a zároveň zvýšený obsah bílkovin.

Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků.  S KetoFit hubnete bez pocitu hladu, rychle a efektivně. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli svalovou hmotu a zhubli opravdu jen nadbytečné tuky.

U směsí KetoFit proteinových jídel nemusíte počítat kalorie. Příprava jídla je snadná a zabere vám maximálně 5 minut. Jíte pravidelně 5x denně, dopřáváte tělu vše, co potřebuje. Nepodstupujete žádné hladovění. Během proteinové diety se budete cítit fit a nabití energií. Po ukončení diety KetoFit se postupně přechází na zdravou stravu.

Pokud potřebujete zhubnout, je dobré vaše tělo před změnou jídelníčku detoxikovat. Při tomto očistném procesu zregenerujete zažívací trakt a posílíte imunitu. Prověřeným produktem, který mimo jiné podpoří obnovu vašich buněk a pomůže snížit i váš cholesterol, je sypká směs produktu Blendea Supergreens.

Díky tomuto produktu se zbavíte všech toxinů, podpoříte metabolismus a následné hubnutí bude snadnější.