Jak hubnout efektivně ?

0

Chcete zhubnout, ale nevíte si rady? Jídelníček na míru od výživových specialistů vám přijde zbytečně drahý? Zkoušíte se stravovat zdravě, ale výsledky v nedohlednu? Bojíte se JOJO efektu a přejídání se ve stresovém období?

Zhubnout je snem každé ženy, ale často to považují za nemožné. Chutě na sladké, drahé potraviny v jídelníčku a přemrštěné ceny vás nutí to vzdát, i když tak moc chcete? Tak na to honem zapomeňte! Zbavte se špatných zkušeností, protože my vám vrátíme motivaci a zaručíme vám výsledky!

Náš jídelníček na hubnutí  je pestrý, na každý den budete mít na výběr z jídel, spolu s konkrétní gramáží surovin. Zbavíte se tak pocitu, že každý den jíte stejné jídlo, a to není příjemné žádné z nás! Kalorický příjem je počítán individuálně, s ohledem na váš věk, výšku, váhu, zaměstnání a denní činnosti.

Zhubnete více jak 10 kilo za 2 měsíce bez hladovění, díky našemu jídelníčku na hubnutí ! Naučíme vás pravidelně se stravovat v dostatečně velkých porcích.

Stále vás láká hubnutí? Motivace je veliká? Tak pojďte do toho! Náš jídelníček na hubnutí vás naučí, že hubnout lze i příjemně bez stresu!

Více informací najdete zde : Jídelníček na hubnutí pro ženy