Zhubněte rychle a efektivně s těmito třemi cviky

0

Zhubněte rychle a efektivně s těmito třemi cviky

Výpis nejúčinnějších cviků na rychlé hubnutí:

1. Burpees – spojují kardio a silový trénink, spalují tuky a formují celé tělo.
2. Kettlebell swing – intenzivní cvik, který zapojuje celé tělo a výrazně zvyšuje spalování kalorií.
3. Sklapovačky – klasický cvik na hubnutí, který navíc posiluje břišní svaly a zlepšuje držení těla.

Tyto cviky vynikajícím způsobem pomohou zhubnout rychle a efektivně. Jejich pravidelné provádění v kombinaci s vyváženou stravou a aktivním životním stylem vám přinese výsledky již za několik týdnů.

fitnessZhubněte rychle a efektivně s těmito třemi cviky


Zhubněte rychle a efektivně s těmito třemi cviky

Cvik č. 1: Kruhový trénink

Kruhový trénink je účinný cvičební plán, který využívá několik cviků, aby zapojil celé tělo. Pro zahájení kruhového tréninku vyzkoušejte tuto posloupnost cviků:

 1. Dumbbell Thrusters
 2. Battle Rope Waves
 3. Kettlebell Swings
 4. Push-ups
 5. Plank Variations

Opakujte každý cvik po dobu 30 sekund a přejděte na další cvik bez přestávky. Po dokončení všech cviků si odpočiňte 1 minutu a opakujte celý cyklus ještě dvakrát. Pokud chcete zvýšit intenzitu kruhového tréninku, zvyšte váhu závaží nebo prodlužte čas cvičení na 45 sekund.

Cvik č. 2: Srovnávací trénink

Srovnávací trénink umožňuje rychle spálit tuky a získat svalovou hmotu tím, že v průběhu tréninku kombinuje kardiovaskulární a odolnostní cviky. Vyzkoušejte tento trénink:

 1. Jumping Jacks
 2. Running in Place
 3. Bicycle Crunches
 4. Tricep Dips on a Chair
 5. Shadow Boxing

Opakujte každý cvik po dobu 30 sekund a přejděte na další cvik bez přestávky. Po dokončení všech cviků si odpočiňte 1 minutu a opakujte celý cyklus ještě dvakrát. Tento trénink je nejúčinnější, pokud ho provádíte každý druhý den.

Cvik č. 3: Posilovací trénink

Posilovací trénink je nejlepší pro získání svalové hmoty a zvýšení metabolismu. Vyzkoušejte tento trénink:

 1. Walking Lunges
 2. Squats
 3. Box Step-Ups
 4. Crunches
 5. Rowing Machine

Proveďte 3 série každého cviku s 12 až 15 opakováními. Pokud chcete zvýšit intenzitu tréninku, zvyšte váhu závaží nebo snižte počet opakování. Pokud chcete získat větší svalovou hmotu, provádějte tento trénink každý druhý den.

Více tipů na hubnutí a cvičení můžete najít v této příručce.dieta

Zhubněte rychle a efektivně s těmito třemi cviky

Cvičení #1: Běhání na místě

Běhání na místě je skvělým způsobem, jak spálit kalorie a zlepšit svou kardiovaskulární kondici. Stačí vám k tomu pouze pár minut denně a stačí ho dělat tak dlouho, jak jen chcete. Pokud se vám zdá běhání na místě příliš jednotvárné, můžete ho zkombinovat s jumping jacks nebo s cviky pro posílení břišních svalů.

Cvičení #2: Dřepy

Dřepy jsou jedním z nejlepších cviků pro posílení nohou a zároveň pomáhají spalovat tuky a zlepšovat kardiovaskulární výkonnost. Správná technika je klíčová, takže se musíte ujistit, že máte správné držení těla a že kolenem nedopadáte přes přední špičky nohou. Začněte pomalu a postupně zvyšujte počet dřepů, jakmile se budete cítit pohodlněji s technikou.

Cvičení #3: Sklapovačky

Sklapovačky jsou tradičním cvikem, kterým můžete zpevnit břišní svaly a spálit tuk na břiše. Kromě toho, že zlepšují vaši postavu, také pomáhají zlepšovat vaši celkovou kondici a vytrvalost. Začněte s menším počtem opakování a postupně ho zvyšujte, jakmile se budete cítit pohodlněji s tímto cvikem.

gym

Cvičení pro začátečníky hubnutí

Cvičení pro začátečníky hubnutí

Úvod

Cvičení je skvělým způsobem, jak zlepšit své zdraví a zhubnout. Pokud jste začátečník, není nutné se hned zatěžovat těžkými tréninky. Existuje mnoho cviků, které můžete cvičit doma a postupně si zvyknout na přirozenou zátěž.

Jak začít

Nejdůležitější je začít se cvičením postupně. Začněte s jednoduchými cviky, jako jsou kliky na kolenou, planky nebo výpady. Buďte trpěliví a nevyčerpávejte své tělo příliš rychle. Postupně zvyšujte počet opakování a délku tréninku.

Jaké jsou nejlepší cviky

Existuje mnoho cviků, které jsou ideální pro začátečníky. Mezi ty nejlepší patří plank, výpady, kliky na kolenou, dřepy a běhání na místě. Tyto cviky zlepšují vaši kondici a pomáhají spalovat tuk.

Jaké jsou výhody cvičení pro hubnutí

Cvičení pro hubnutí má mnoho výhod. Pomáhá spalovat tuk, zvyšuje svalovou hmotu, zlepšuje kondici a celkovou pohodu. Navíc, pravidelné cvičení snižuje riziko chorob jako je diabetis a srdeční onemocnění.

Pro více informací o cvičení pro začátečníky hubnutí můžete navštívit tento článek na Wikipedii.


joga

Zhubněte rychle a efektivně s těmito třemi cviky

 • Výpady s kettlebellem – cvičení zaměřené na nohy, hýždě a břišní svaly
 • Plank na bosu míči – cvičení posiluje břišní a zádové svaly, zlepšuje koordinaci a stabilitu těla
 • Burpee – komplexní cvičení, které zahrnuje dřepy, výpady, flexi a svalově posiluje celé tělo

TOP KETO DIETA V AKCI

Kategorie – hubnutí