5 účinných cviků pro ranní cvičení a rychlé hubnutí

0

5 účinných cviků pro ranní cvičení a rychlé hubnutí

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit svou kondici a zrychlit svůj metabolismus, může vám ranní cvičení nabídnout tu správnou dávku zdraví. A navíc, můžete zhubnout rychle a efektivně pomocí těchto pěti jednoduchých cviků.

1. Krok na místo
Tento cvik je jednoduchý a efektivní způsob, jak nadzvednout tep, zlepšit průtok krve a spálit kalorie. Postavte se na místo a začněte jednoduše krokovat, zvedat kolena co nejvýše a snažte se držet ruce výše. Opakujte 30 sekund a poté se pusťte do dalšího cviku.

2. Burpees
Burpees jsou ideální pro spalování tuků a odbourávání kalorií. Začněte ve stoje, rychle seběhněte do dřepu, položte ruce na zem, skočte do výskoku a poté se vraťte do dřepu a nakonec do výchozí pozice. Opakujte po dobu jedné minuty.

3. Sklapovačky
Tento klasický cvik je ideální pro posílení břišních svalů a spalování tuku v této oblasti. Položte se na zem, ohněte kolena a dejte si ruce za hlavu. Zvedněte horní část těla k nohám a pomalu se vraťte do kolen. Opakujte po dobu jedné minuty.

4. Skákání přes švihadlo
Skákání přes švihadlo je rychlé a efektivní pro spalování kalorií a zlepšení kondice. Chytněte si švihadlo a začněte skákat co nejrychleji. Postupně zvyšujte rychlost až na limit vašeho těla. Opakujte po dobu jedné minuty.

5. Výpadový krok
Tento cvik posiluje a tvaruje svaly nohou a poskytuje velmi silnou kardiovaskulární aktivitu. Postavte se do výchozí pozice, a s jednou nohou provedete krok dozadu a zároveň se kolenem snažíte sklonit k zemi. Vraťte se do výchozí pozice a opakujte s druhou nohou. Opakujte po dobu jedné minuty.

Tyto pět cviků může být pro vás nejenom přínosem pro zdraví a kondici, ale také vám pomohou snížit váhu. Udělejte si čas na ranní cvičení a uvidíte rozdíl v krátké době!

fitness

5 účinných cviků pro ranní cvičení a rychlé hubnutí

Cvičení č. 1: Běh na místě

Běh na místě je velmi jednoduchý cvik, který ale spaluje mnoho kalorií. Pokud začnete cvičit každé ráno, uvidíte výsledky během několika týdnů. Doporučuje se běhat na místě po dobu 5-10 minut každé ráno.

Cvičení č. 2: Dřepy

Dřepy jsou skvělým cvikem na zpevnění nohou a hýždí. Zároveň spalují mnoho kalorií. Pokud chcete dosáhnout co nejlepších výsledků, doporučuje se dělat dřepy s vlastní vahou těla po dobu 3-5 minut každé ráno.

Cvičení č. 3: Plank

Plank je cvik, který pomáhá zpevnit celé tělo, zejména břišní svaly, paže a záda. Pokud chcete vidět výsledky, doporučuje se dělat plank po dobu 1-2 minut každé ráno.

Cvičení č. 4: Posilování břišních svalů

Posilování břišních svalů je velmi důležité pro dosažení štíhlé postavy. Existuje mnoho cviků, které zlepšují svalovou sílu břicha. Doporučuje se cvičit po dobu 5-10 minut každé ráno.

Cvičení č. 5: Skákání přes švihadlo

Skákání přes švihadlo je zábavným a účinným cvikem na zlepšení kardiovaskulárního zdraví a spalování kalorií. Doporučuje se skákat po dobu 5-10 minut každé ráno.

Tyto cviky jsou velmi účinné při hubnutí a zpevnění těla, a to i při krátkých trénincích doma. Pokud vám chybí motivace nebo se nevíte, jak začít, existuje mnoho webových stránek, které nabízejí online tréninky a cvičení. Jednou z možností je Fitness Blender, který nabízí zdarma více než 500 cviků na posílení celého těla.


dieta

FAQs – Často kladené otázky

5 účinných cviků pro ranní cvičení a rychlé hubnutí

Zde jsou 5 nejúčinnějších cviků pro ranní cvičení, které pomohou rychle zhubnout:

  1. Běh: Běh na místě po dobu 5-10 minut vám pomůže zlepšit srdeční tep a spálit kalorie.
  2. Sedy-lehy: Sedněte si na židli, postavte se před ni a pomalu se spusťte dolů až do úrovně, kdy vaše stehna jsou vodorovně s podlahou. Poté se pomalu zvedněte nahoru a opakujte 10-15krát.
  3. Plank: Položte se na podlahu s rukama pod sebou spojenýma na úrovni ramen a nohama roztaženými. Zvedněte své tělo nahoru a podržte po dobu 30-60 sekund.
  4. Squat s výskokem: Sedněte si jako při sedu-lehu, poté se rychle zvedněte nahoru a při tom skočte nahoru. Opakujte 10-15 krát.
  5. Brusle: Postavte se s nohama roztaženými a skočte doprava, následně zase doleva. Opakujte toto cvičení po dobu 30-60 sekund.

Tyto cviky by měly být prováděny s odbornou radou a přirozeně integrovanými do vašeho každodenního režimu cvičení. Při pravidelném cvičení by měly tyto cviky pomoci vám rychle zhubnout a zlepšit váš celkový zdravotní stav.

gym

Ranní cvičení na hubnutí

Cvičení hned po probuzení může být pro mnoho lidí obtížné, ale má to své výhody. Ranní cvičení může pomoci spálit kalorie a zlepšit vaši celkovou pohodu. Existují různé typy cvičení, které můžete provádět ráno a mohou vám přinést různé výhody.

Jogging

Jogging je běh, který se provádí v mírném tempu. Může pomoci zmírnit stres a zlepšit vaše kardiovaskulární zdraví. Pokud vaším cílem je zhubnout, můžete zažehnat tuky spálit kalorie během 30 minut běhu.

Yoga

Yoga je k dispozici v mnoha různých stylech a úrovních obtížnosti. Některé cviky mohou být vhodné pro ranní cvičení, jako jsou například pozice, které se zklidňují a zlepšují flexibilitu. Ranní jóga může uklidnit vaši mysl a zlepšit fyzickou i psychickou pohodu.

Abyste získali maximální zdravotní přínosy z ranního cvičení, je důležité mít na paměti své fyzické limity a navštívit odborníka, pokud máte nějaký zdravotní problém.

Na stránkách wikipedie najdete další užitečné informace o cvičení.

joga

5 účinných cviků pro ranní cvičení a rychlé hubnutí

  • Plank – posiluje břišní svaly, zlepšuje držení těla a spaluje tuky
  • Přepady – posilují nohy a hýždě, zlepšují koordinaci a spalují tuky
  • Squats – posilují nohy, hýždě a břišní svaly, zlepšují držení těla a spalují tuky
  • Burpees – posilují celé tělo, zlepšují kondici a spalují tuky
  • Jumping Jacks – posilují nohy a srdce, zlepšují koordinaci a spalují tuky

[su_button url=“https://xfit.cz/ketomix“ background=“#2def4c“ color=“#ffffff“ size=“13″ icon=“icon: arrow-right“]TOP KETO DIETA V AKCI[/su_button]

Kategorie – hubnutí